Şimdi Ara

STANDART bir tv arayanlar için bilgidir. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
6
Favori
9.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Direkt değişecek derken tamir falan yapma gibi bir durum olmadanmı.Artı servis gelir gelmez karar vermez sanırım buna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • «hidalgo» kullanıcısına yanıt
    sizin durumunuzda onarım önerisi prosedüren yapılır. Servis teklif eder, siz ret edersiniz ve 30 gün içi değişim veya montajda arızadan değişim gerekçesi ile ürüne değişim talebinde bulunulur ancak yeni ürün gelmesi 10 gün kadar sürer bu nedenle evde yok ise izlemek için konsinye televizyon da talep edebilirsiniz.
  • Bu klasmanda 48" 49" bir tv ne önerirsiniz?
  • 1 tane gelmiş. maltepe girneye.Almak isteyen varsa acele etsin.

STANDART bir tv arayanlar için bilgidir.

• arkadaşlar 10.06.2016 tarihinde STANDART kullanım için A101'den HI-Level 49HL500 model TV aldım.
    Küçük çaplı kutu açılış, yayından fotoğraflar ve videoları Drive'a yükledim.

TV ile ilgilenen arkadaşlar mesajımı aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_114744351/tm.htm#msglink_117582677
  • @Ado
    Hocam bu nasıl bir tv dir. panel olsun, anakart olsun vs .. SEG 48SNB8500 FULL HD 3D SMART UYDU HD LED TV
    1499 TL miş.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Selam Hocam

9X serisi anakarta sahip, wireles dısplay mevcut değil, süper ince çerçeve var, Bluetooth üzerinden 3D Shutter Glass bağlantısı mevcut, HBB var, HD DVB-T/C/S2(MPEG4) mevcut, Gördüğüm kadarıyla 1 scart-2hdmı-2 usb mevcut, USB den divx desteği yok bilginiz olsun, otel tv olarak usb klon yapabilirsiniz vs vs. Panel samsung
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Selam Hocam

9X serisi anakarta sahip, wireles dısplay mevcut değil, süper ince çerçeve var, Bluetooth üzerinden 3D Shutter Glass bağlantısı mevcut, HBB var, HD DVB-T/C/S2(MPEG4) mevcut, Gördüğüm kadarıyla 1 scart-2hdmı-2 usb mevcut, USB den divx desteği yok bilginiz olsun, otel tv olarak usb klon yapabilirsiniz vs vs. Panel samsung

Hocam , 2 tane usb girişi var, divx desteginin olmaması garip değil mi ? Bir hata olmasın, yani 500 liralık led tv ler bile usb den mkv,avi, mp4,mpeg vesaire oynatıyor .
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Ben teknik özelliklerinde o şekilde gördüm ama birebir kullanıcı olarak denemedim tabi.

• Ado kullanıcısına yanıt
    Hocam yine rahatsız ediyorum.Televizyon değişim den geldi yaklaşık 10 gün oldu.Fakat 2 gündür ekranın orta yerinde 2 adet biraz büyükçe sayılır siyah nokta oluştu.Bu noktalar için servis çağırmalımıyım yada ölü piksel denilen şey olmuş olabilirmi.

Resim paylaşabilir misin rica etsem? mümkünü var ise çok yardımcı olur bize.
    Akşam çekip yüklerim hocam.
    Anlaştık
    Hocam resimler bunlar.
    Bu mesaja eklenen görseller:

STANDART bir tv arayanlar için bilgidir. STANDART bir tv arayanlar için bilgidir. STANDART bir tv arayanlar için bilgidir.

Eğer yanlış görmüyorsam, bitişik 5 ölü piksel.
    Değişim sebebidir.
    Hocam rahatsız ediyorum özür dilerim.
    Servis kaydı oluşturdum ölü piksel oluştuğunu sanıyorum ekranda siyah lekeler var dedim müşteri hizmetlerine..
    Cuma günü saat 10 - 12 arası geleceklerini söylediler.
    Servis yetkilileri geldiklerinde nasıl bir yol izlemeliyim çünki ilk televizyon anakart arızası onarılamıyor denilerek değiştirildi bunda da sizin de söylediğiniz gibi ölü piksel mevcut ve görüntü izlerken ister istemez rahatsız ediyor.
    Değişim konusunda benim ısrarcımı olmam gerekiyor servisinmi bu konuda bir tasarrufta bulunması gerekiyor.
    zaten değişimden gelen ürün olması nedeniyle onun da değişim hak edişi var, siz elbette talebinizi dile getiririn alternatif özümler önerirlerse duruma göre hareket ederiz
    Selamlar servis geldi bunlar ölü piksel değil leke açıp temizlik yapılması lazım dedi.Bende bir kaç arkadaşım baktı bu işlerden anlayan ve ölü piksel olduğunu söyledi dedim.Arkadaş resimlerini çekti ben fabrikaya müşteri tamir değil değişim istiyor diye yazıp yollarım siz onlarla konuşur anlatırsınız dedi ve gitti.Bugün eşimi telefon ile arayıp ürününüze tamir yapılması konusunda görüş oluşmuştur demişler eşim ise ben ilgilenmiyorum siz eşimle görüşün demiş telefonumu vermiş ve arayan soran yok.Son durum budur atarlarsa şayet ne yapmamı önerirsiniz.

Bırak temizlesinler hocam. ben ilk gördüğümde sinek mi diye düşündüm ama çok sistematik geldi bana ve ölü piksel dedim. Bence ürünü teslim edin zira risk ve sorumluluk bu durumda serviste olacak zira fabrika ortamında değil atölye ortamında sökülecek o panel, bu nedenle sizden ricam, gitmeden önce panel test programı çalıştırıp gitmeden önceki panel performansını kayıt altına alın. ürün döndüğünde de arkadaşlar daha oradayken yine aynı programı çalıştırıp karşılaştırınız. en ufak sorun görürseniz teslim formunu imzalamayınız ürünü iade ediniz. Otomatikman ya panel ya da ürün değişimine gider iş.
    Panel test programını nereden edineceğim.Ve nasıl çalıştıracağım.Ev de internetim yok bellek içerisine atıp çalıştırabilirmiyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi «hidalgo» -- 2 Temmuz 2016; 15:08:03 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.