Şimdi Ara

Stalker Lost Alpha Türkçe Yama (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
6
Favori
4.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yamayı beğendiğiniz için teşekkürler , Öyle bir sorun yaşamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StalkerReborn

ben bu türkçe yamayı neden şimdi gördüm. teşekkürler. bu arada oyunda save game dosyaları bozulan oldumu. kaç kere merclere kadar geldim beni atıyorlar hapise sonra oyun çöküyor. fps drop yiyor. sonrasında oyun açılmaz oluyor. tüm modları silsemde aktif etsem de aynı. 1.4005 de fln böyle değildi.
    eğer oyunda sonradan bazı modları pasifleştirdiysen yada yeni mod yüklediysen launcherden ondan oluyor olabilir.
    En iyisi temiz kurulum yap sadece stalker lost alpha oficcial modları olsun temizden başla.
  • James Sawyer kullanıcısına yanıt
    denedim fakat olmamıştı. olmazsa bidaha denerim. modların eski sürümünde de yeni sürümünde de aynı sorun mevcut. belki ekran kartıma desteği yoktur oyunun.
  • Chernobyl izlemeyen varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReconTR -- 6 Haziran 2019; 23:55:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReconTR

Chernobyl izlemeyen varmı ?
    ben izledim beğenmedim buradada reklamını yapmana gerek yok dizinin kendisine ait konusu var zaten.
  • ReconTR kullanıcısına yanıt
    sen bunuhttps://www.imdb.com/title/tt0079944/ izledinmi ?
  • Beyler mod tam olarak ne ekliyor bende üçleme steamde mevcut almıştım zamanında ama çatışma mekanikleri rezalet hani grafik takıntısı olan biri değilim ama en azından Fallout 3 ve New Vegas ayarında olsa yine tamam diyeceğim pıt pıt su tabancası sıkıyoruz sanki. Çatışma mekaniklerini falan elden geçiriyor mu?
  • Oyunda uyumak için hangi tuşu kullanıyoruz?
    Gece göreve çıkmak istemiyorum da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailyt

Oyunda uyumak için hangi tuşu kullanıyoruz?
    Gece göreve çıkmak istemiyorum da...
    uyku tulumu alıyorsun tüccardan.
  • ismailyt İ kullanıcısına yanıt
    korkutucu değilki. gercek bi stalker anomalilerin içinde gezer :)
  • StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    selam bende yamayı kurmaya çalışınca trojan buluyor ve yamayı siliyor ne yapmam lazım yamanın tamamen güvenli olduğundan emin miyiz ?
  • coskunas18 C kullanıcısına yanıt
    yama güvenli. ne kullanıyorsanız artık o av programı ya çöp ya yanlış algılıyor.
    ilginç bir şekilde win 10 güvenlik duvarı virusü buluyor
    Dehşet guzellikte bir felsefe filmidir. Son sahnesi hele ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coskunas18 C kullanıcısına yanıt
    7zip ile açıp elle kur
  • ddsmurat kullanıcısına yanıt
    evet
  • hocam ingilizce halindede yamalı halindede altyazılar yok.Nerden açılıyor bulamadım.Yardımcı olabilir misiniz?
  • Mr.SNTRK M kullanıcısına yanıt
    Sesli altyazılar bulunmamaktadır , sadece oyundaki diyaloglar , nesneler, görevler vb. Yazıların çevirileri yapılmıştır. Elimden gelen bu kadar olmazdı ama çok uzardı aylardır çevirinin çıkmasını bekleyen arkadaşlar vardı daha fazla bekletmek olmazdı ekstra ekleme yapamadım ilerde kısmetse :)
    *Bu arada bunu okuyan tüm arkadaşlar oyunu bitiren varmı yazarsa sevinirim :))*

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.