Şimdi Ara

Stalker Lost Alpha Türkçe Yama (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
6
Favori
4.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel soru :) Türkçe'ye çevirince Afacan Peri oluyor :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wtf :D o zaman burdan oyun yapımcılarına sesleniyorum neden bi yaratığın adını afacan peri koyarsınız :D :D :D
  • Oyunda dark valley'den dark space'ye gitmek için zaten bi araba veriyo yanılmıyorsam 3 tane araba da dark space'de var. Para ile araba almanıza gerek yok Pripyat'a geçerken paranızı biriktirip btr-70 alın acayip bişey :) Ayrıca arabaları sadece haritaların sağ tarafında düzgün bi şekilde kullanabiliyoruz. Diğer bölgeler için sürmek pek akıl karı değil. Ben btr-70'i pripyat'dan cordona kadar sürmüştüm geri getirene kadar canım çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

vay arkadaş.
    yıllardır sürekli oynarım stalkeri, büyük hayranıyım.
    ama böyle modları olduğunu bilmiyordum.
    tesadüfen çevrildiğini gördüm, harika haber. 2021 de stalker 2 çıkana kadar idare eder
    başka modları veya eklentileri de var mıdır oyunun türkçeye çevrilen veya bu türkçe yamayla uyumlu olan?
    Shadow of chernobly için başka bir mod olarak priboi story var.
    Diğer serilerininde modları var aslında ama benim pek bir bilgim yok. Mesela call of pripyat için dead air modu var canavar bir modmuş söylediklerine göre. Ama bir bilgim yok maalesef.
  • Bu arada birşey sormak istiyorum bu sidorovichin bunkerindeki radyoda çalan müziklerin ismini bilen var mı? şu modla eklenen yeni müzikler. Müzikler rusça sanırım.
  • James Sawyer kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=oP3ltkbo6YQ
    Bu mu?
  • TamaoSerizawa T kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağolun cidden internette o kadar arattım stalker lost alpha sidorovich bunker music diye bir türlü bulamadım :D
    Bu şarkılarada hastaydım. Bi kaç tane daha farklı var ama bu attığınız en hasta olduğum müziklerdendi.
    Sidorovichin bunkerine girdiğimde bu müziği dinlemeden çıkamıyordum :D çok sağolun.
  • Teşekkürler elinize sağlık
  • Sidorovich radiodaki diğer rus şarkılarını bilen var mı? :D
  • NPP ye geldim bir tane freedom üyesi görmedim oyunda nerde bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Uğur Güney

NPP ye geldim bir tane freedom üyesi görmedim oyunda nerde bunlar
    reis muhtemelen biliyosundur ama oyundaki insanlar yaratıklar bi yere bağlı değil yani random hareket ediyolar sürekli aynı yerde kalmazlar bazıları hariç ama hepsinin ortadan kaybolmasına bişey diyemem (tüm stalker'lar veya freedom düşmanı olan herhangi bi grup basıp öldürmediyse hepsini :D)
  • ReconTR kullanıcısına yanıt
    Yok ben baselerini arıyordum buldum , Pripyat eteklerindeymiş , duty de aynı bölgede freedom da aynı bölgede

• birşey soracağım ben lost alpha launcherden bir kaç mod yükledim. Bu modların arasında storyline changes diye bir modda var. Bu Yama ile uyumsuzluk yaratır mı? üstelik bu modu yükledikten sonra arayüz falan değişti. Diyalog ekranıda. (oyuna baştan başlayacağım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James Sawyer -- 3 Haziran 2019; 16:28:44 >
    Stroyline changes yamayı bozacağını düşünmüyorum sadece sahne deki video kısımlarını değiştiriyor ama eğer diyaloglarıda değiştiriyorsa işte o pripyattaki rüya anlayamicağın bir hal alabilir sadece o kısım bozulur

• quote:

Orijinalden alıntı: ReconTR

wtf :D o zaman burdan oyun yapımcılarına sesleniyorum neden bi yaratığın adını afacan peri koyarsınız :D :D :D
    Hocam bence adının afacan peri olması gayet mantıklı çünkü şimdi bu yaratıklar hareket halindeyken mavi göz kamaştırıcı saydam bir renk biçiminde havada hareket ediyorlar ve yaptıkları tek şey afacanca nesneleri üzerimize fırlatmak :D Bu afacan perileri öldürene kadar böyle gözüküyorlar öldükten sonra gerçek görüntüleri ortaya çıkıyor fakat zaten ölmüş oluyor :D o yüzden canavar demek mantıklı olmaz ölene kadar. Gerekli değil yani.

Bu arada afacan peri beynini ben bilerek sidoroviche satmıyorum sakladım bilim adamları iyi para ödüyorlar mı bu afacan peri beynine sidoroviche göre ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TamaoSerizawa

Oyunun ortalarına doğru ilerlerken mutantları anomalilerin içine sokup parçalatıyordum acayip hoşuma gidiyodu tam burada bi şey keşfettim. Artifaklar emisyon patlamalarından sonra oluşmuyor, anomalilerin mutantları öldürmesi ile oluşuyor. Eğer şansınız yaver gider ise sadece bi bölümden +100k ruble kazanabilirsiniz.
    Hocam siz geç öğrenmişsiniz ben o olayı tünelde farketmiştim :D
    Kaldırımdayken zombiler ayaklanmıştı hepsi içinde bir tane bile artefakt olmayan anomalilere doğru yürümüştü 2 tane artefact spawnlandı orada :D
  • ben bu türkçe yamayı neden şimdi gördüm. teşekkürler. bu arada oyunda save game dosyaları bozulan oldumu. kaç kere merclere kadar geldim beni atıyorlar hapise sonra oyun çöküyor. fps drop yiyor. sonrasında oyun açılmaz oluyor. tüm modları silsemde aktif etsem de aynı. 1.4005 de fln böyle değildi.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.