Şimdi Ara

Stalker Lost Alpha Türkçe Yama (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
6
Favori
4.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolasın bilgilendirdiğin için hocam.Eline sağlık bu arada.Çat pat konuşulanı anlıyorum da acaba benim oyunda mı sıkıntı var diye merak ettim.Emeğinize sağlık.
  • Tekrar oynayayım dedim. Kurduktan sonra launcherde şöyle bir hata aldım. Stalker Lost Alpha Türkçe Yama

[2020-01-16 10:47:27] I:Check for update...
    [2020-01-16 10:47:29] E:Nesne başvurusu bir nesnenin örneğine ayarlanmadı.
    [2020-01-16 10:47:29] E: konum: LostAlphaConfigurator.Services.UpdateService.<CheckUpdateAsync>d__1.MoveNext()
    --- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
    konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
    konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
    konum: LostAlphaConfigurator.ViewModels.MainViewModel.<<CheckUpdate>b__50_0>d.MoveNext()
    --- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
    konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
    konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
    konum: LostAlphaConfigurator.ViewModels.MainViewModel.<CheckUpdate>d__50.MoveNext()
    konum: System.Runtime.CompilerServices.AsyncMethodBuilderCore.<>c.<ThrowAsync>b__6_0(Object state)
    konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.InternalRealCall(Delegate callback, Object args, Int32 numArgs)
    konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.TryCatchWhen(Object source, Delegate callback, Object args, Int32 numArgs, Delegate catchHandler)
    [2020-01-16 10:47:33] W:Key r2_ls_bloom_build_2218 not found in user.ltx

sorunu çözemedim. ben gibi başkaları da aynı sorunu yaşamış.

biri bana user.ltx kodlarını paylaşabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 16 Ocak 2020; 22:59:55 >

• StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    Çözüm launcheri güncellemek.
    https://drive.google.com/file/d/1o3GUB5H64NhrPNMIxstvHjT_KSRilLsI/view
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Sawyer

Sidorovich radiodaki diğer rus şarkılarını bilen var mı? :D
    https://www.youtube.com/watch?v=q8qiRbryXKg&feature=youtu.be

• selamlar,
    configurator hatası alıyorum.
    daha doğrusu hata vermiyor,açılıyor kapanıyor.
    farklı configurator dosyaları denedim sonuç aynı.
    bir kaç yerde mods klasörünü silin öyle deneyin yazmışlar yine sonuç aynı.
  • Configuratör açılmıyorsa veya hata veriyorsa güncel Configuratörü deneyin

mods klasörünü falan silmenize gerek yok direk oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın ve oynamaya başlayın

https://s7.dosya.tc/server18/attyaw/Lost_Alpha_Configurator_Guncel_20_Nisan_2020.rar.html

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 30 Ocak 2021; 15:27:24 >
  • Bende aynı hatayı alıyorum dediğiniz yaptım lakin hata devam ediyor

• ayrı yeten oyuna yamasızda giremiyorum configurator'u çalıştırdığımda bi kaç saniye sonra çalışmayı durduruyor

• configure dosyasını başka bir yerden indirdim hata düzeldi lakin bu seferde yeni oyun başlatınca hata alıyorum oyun crash veriyor

• Expression  : header().graph_guid() == ai().game_graph().header().guid()

Function   : CALifeSpawnRegistry::load

File     : alife_spawn_registry.cpp

Line     : 169

Description  : Spawn doesn't correspond to the graph : REBUILD SPAWN!

aldığım hata bu

• Bu oyun kadar dandik, sıkıcı, iç karartan bir oyun daha görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: erenernet

Bu oyun kadar dandik, sıkıcı, iç karartan bir oyun daha görmedim.

Oynama

• sorunun çözümünü bilen kimse yokmu?

• ya kimsemi yok kardeşim çözümünü bilen

Expression  : header().graph_guid() == ai().game_graph().header().guid()

Function   : CALifeSpawnRegistry::load

File     : alife_spawn_registry.cpp

Line     : 169

Description  : Spawn doesn't correspond to the graph : REBUILD SPAWN!

aldığım hata bu diyorum bi tek benmi yaşadım bu sorunu yokmu yaşayan çözümünü bilen başka biri

• Merhaba @Muhamme Yusuf Yılmaz aldığınız hatada oyunun spawn (başlangıç noktası) yüklerken hata verdiği belirtilmiş , ekran kartı sürücünüzü son sürüme güncelleyin , oyunu test etmek için tekrardan bilgisayara kurdum ve sorunsuzca çalıştı konuda

belirttiğim partlı linklerden oyunun partlarını tek tek indirin temiz bir kurulum yapın , sonra konuda belirttiğim "Nisan 2020 Configuratör" dosyasını indirin ve oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın konuda belirtilen türkçe yama yı kurun "bazı modlar türkçe yamayı bozabilir seçtiğiniz modlara dikkat edin" ve oyunun keyfini çıkarın

Stalker Lost Alpha Türkçe Yama

• quote:

Orijinalden alıntı: Uğur Güney

Merhaba @Muhamme Yusuf Yılmaz aldığınız hatada oyunun spawn (başlangıç noktası) yüklerken hata verdiği belirtilmiş , ekran kartı sürücünüzü son sürüme güncelleyin , oyunu test etmek için tekrardan bilgisayara kurdum ve sorunsuzca çalıştı konuda

belirttiğim partlı linklerden oyunun partlarını tek tek indirin temiz bir kurulum yapın , sonra konuda belirttiğim "Nisan 2020 Configuratör" dosyasını indirin ve oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın konuda belirtilen türkçe yama yı kurun "bazı modlar türkçe yamayı bozabilir seçtiğiniz modlara dikkat edin" ve oyunun keyfini çıkarın

oyunu oynarken sürekli xray engine crash verip kapanıyor.

nasıl düzeltilebilir?

• Standalone oyun mu bu?

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Stalker: Lost Alpha, orijinal olarak GSC tarafından geliştirilen STALKER: Shadow of Chernobyl oyununa dayanan bağımsız bir Modifikasyondur. Stalker: Shadow of Chernobyl için yıllar önce geliştirilmekte olan Lost Alpha modu, modun hata düzeltmelerinden ek yan görevlere, grafik seçeneklere ve çok sayıda değişiklik yapan yeni bir sürümü. ekipman ve "mutant ilişkilerinde daha fazla çeşitlilik

• Uğur Güney kullanıcısına yanıt

Denedim çok iyi iş çıkarmışlar ama pc kaldırmıyor milyon tane görsel öge eklenmiş. Güçlü pcsi olanlar direkt bunu oynasın vanilla oyun çekilmiyor bu saatten sonra.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.