Şimdi Ara

SSSL |4. HAFTA | AKHİSAR B.G.S.K - FENERBAHÇE SK (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
5
Favori
10.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 puan kaybettik yorumlar: hayvanlar, istifa, kartal öküzün tirene baktığı gibi bakıyor, bu takımdan bir bok olmaz vb....

bir takım böyle eleştirilmez, sizin taraftarlığınızdan şüphe ederim.
  • Takım defansif oynar anlarım . Aykut kocamanın futbol tarzını ne kadar beğenmesem de adam istediğini yapıyordu. Rakibe pozisyon vermeyip 1 tane sıkıştırıp alıyordu maçı.

Ersun yanal hücum futbolu oynatmaya çalışıyordu sahada koşmayan 1 tane futbolcu yoktu.

İsmail kartala bakıyorum her futbolcu kendine teknik direktör. Takım ne oynuyor belli değil. Sahada 1 tane koşan oyuncu yok. Kenardan müdahale yeteneği sıfır. Zaten oyuncuların teknik direktör olarak ismail kartalı dikkate aldığını düşünmüyorum ben.

Uzun lafın kısası umarım ismail kartal devam etmez , bu oyunla bu hocayla şampiyonluk istemem ben. Şampiyon dediğin Geçen sezonki ersun hocanın fenerbahçesi , fatih terimin 2sene şampiyon yaptığı galatasaray gibi olur. Herkes koşar basar hücum organizasyonlarında etkin olur.
    Bizim kenardaki kuklayla futbolcular anca göbek büyütür.
  • Hikmet Karaman, Aykut Kocaman, Yılmaz Vural, Mustafa Denizli, Samet Aybaba bunlar hoca değil, medya balonu.

Ersun Yanal iyi bir teknik adamdı, boşuna gönderildi.
  • Fenerbahçeli olarak hiç geyiğe, kahkahaya sarmadan yorumumu yapayım. Akhisar'ı öncelikle tebrik etmek lazım. Şu an liderliği hakeden tek takım olduklarını gösterdiler. Ne oynadıklarını bilen karakterli oyunculardan oluşuyor her biri. İleri uçta da Gekas gibi bir adam olunca ballı kaymak olmuş.

Şimdi gelelim Fenerbahçe'deki temel sorunlara. Bir kere 2 golün de defans hatalarından oluştuğunu söyleyelim. Alves ve Bekir bugün yediğimiz gollerde baş sorumlular. Geçen sezon Fenerbahçe'nin en önemli özelliği 60. dakikadan sonra rakibine oranla her zaman yükselen kondisyonla devam eden bir takım hüviyetiydi. 90+ gibi zamanlarda goller atmamızın en büyük sebebi de buydu, Takım yılmıyordu. Bu sezon Fenerbahçe'nin oyununa bakıyorsunuz pozisyon bulamayan, İleri uçtaki oyuncuları son derece formsuz bir takım. Bunların üstüne Diego'ya odaklı bir sistem kurulunca takım hepten fire veriyor. Diego ile oynuyorsanız mutlaka çift forvet çıkmalısınız maça. Böyle oynamıyorsanız fazla şey beklemeyin. Bunun yanında Diego'nun oyununu da hiç beğenmediğimi söylemeliyim. Tamam 10 numara pozisyonuna göre takım kuruluyorsa sistem ona göre gitmeli ama iki pas yapamıyorsa iş futbolcuda bitiyor. Ek olarak Sow bana göre Fenerbahçe'nin bu sezon Burak Yılmaz'ı. O göbek, o vasat oyun nedir arkadaşım. Tamam kredin bu taraftarda çok büyük ama sorumsuzluğunda fişini kendin çekiyorsun zaten. Emenike formsuz, Kuyt çalışsa bile ayağındaki topu rakibe verdi bir ara yok yere. Gökhan ile olan uyumu taktire şayan ama yetmiyor kardeşim. Stoch'u kiralık vereceğin yerde şu Sow'un yerine oynatsaydın sonuç farklı olurdu.

Gelelim vehbi'nin kerrakesine. Şu an ligde adam gibi oynayan bir takım yok. Kim erken toparlarsa kendini o kadar çabuk alıp götürür her şeyi. Bu futbolu bugün seyreden biz Fenerbahçeliler olarak suçluyu İsmal Kartal'da değil kuklacıda, yani Aziz Yıldırım'da görmeliyiz. Fenerbahçe cl çeyrek finali oynadı ertesi sezon hocaya tekme.. Fenerbahçe nisan ayında şampiyon oldu hocaya tekme.. En iyi oyuncunu teknik direktörün yüzünden şutla.. Bunlar hep Aziz Yıldırım marifeti. Onun Fenerbahçe'den gittiği gün bayramdır.

• Amacım dalga geçmek değil ama 4 büyüklerin hiçbirine Gekas kadar vefalı bir yabancı gelmemiştir adam 33 yaşında çatır çatır topunu oynuyor keşke büyük klüblerimiz futbolcu menejerlerinin bütün akrabalarını beslemesede böyle oyuncular alsalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Takım defansif oynar anlarım . Aykut kocamanın futbol tarzını ne kadar beğenmesem de adam istediğini yapıyordu. Rakibe pozisyon vermeyip 1 tane sıkıştırıp alıyordu maçı.

Ersun yanal hücum futbolu oynatmaya çalışıyordu sahada koşmayan 1 tane futbolcu yoktu.

İsmail kartala bakıyorum her futbolcu kendine teknik direktör. Takım ne oynuyor belli değil. Sahada 1 tane koşan oyuncu yok. Kenardan müdahale yeteneği sıfır. Zaten oyuncuların teknik direktör olarak ismail kartalı dikkate aldığını düşünmüyorum ben.

Uzun lafın kısası umarım ismail kartal devam etmez , bu oyunla bu hocayla şampiyonluk istemem ben. Şampiyon dediğin Geçen sezonki ersun hocanın fenerbahçesi , fatih terimin 2sene şampiyon yaptığı galatasaray gibi olur. Herkes koşar basar hücum organizasyonlarında etkin olur.
    Bizim kenardaki kuklayla futbolcular anca göbek büyütür.

+1

• Galatasarlıyım baştan söyleyeyim ancak sizinde dediğiniz gibi aziz yıldırımın ''teknik direktöre ihtiyaç yok demesi'' gibi bir açıklaması ve alınan bir yenilgi sabırların taşmasına yol açtı.Başkanı bir şekilde düzeltmek lazım.Benim yorumum bu.
  • böyle takım böyle t.direktör böyle düzen olmaz bu şekilde gitmez
  • Vay anasını fenerde yenilmiş Bu sene şampiyon 50 puanla olacak bu gidişle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

böyle takım böyle t.direktör böyle düzen olmaz bu şekilde gitmez

Kardeş çok fazla fight club izlemişsin anlaşılan napıcan azizi mi öldürücen
  • Aha buraya yazdım. Bir dahada ne kahveye gider maça para veririm, nede bu takımın maçlarını izlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

quote:

Orijinalden alıntı: cem3883

quote:

Orijinalden alıntı: MUBalıkçı

fenerden bi bok olmıcak anlaşıldı

şampiyon bjk

hemen -1 vermeyin sonuçta bende fenerbahçeliyim

Bjk de aynı durumda bu sene her şey olabilir

Sizin 4. yıldız gibi bir çabanız ve baskınız yok. Hatta bu avantaj bile. Seneye kalmasını sağlayıp heyecanı devam ettirirler.

Haklısın 4. yıldız gibi bir çabamız yok ve Süleyman Seba sezonu olması takımı gayretlendirebilir.Belki de birileri çoktan senaryoyu belirlemiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  SSSL |4. HAFTA | AKHİSAR B.G.S.K - FENERBAHÇE SK
  • İsmail kartal olduğu sürece fbden bise olmaz...

• Sakin olun unal aysal birakmasin ona destek olsun diye kasitli verildi bu mac

• Yılmaz Vural'ı bi deneseler, şu andan kötü olmayız herhalde.
  • İsmail den ne köy olur ne kasaba, takımın felegi şaşmış.
    Lucescu yu bulsun getirsinler, canavar gibi takım vardı,ne hâle geldi,ulan aziz

• quote:

Orijinalden alıntı: Gwynn

Ulan ne berbat takım olduk.

Geçen sene efsane top oynayan Sow ve Emenike ölmüş durumda.
    Geçen sene yardıran rakibi yıpratan Alper ölmüş durumda.
    Geçen sene kanatları delik deşik eden Gökhan ve Caner ölmüş durumda.

ÖZET : GEÇEN SENE EFSANE TOP OYNAYAN HERKES ÖLMÜŞ DURUMDA. ESERİNLE GURUR DUY , MR.PADİŞAH.

1-1.5 ay önce Kartal'ı destekleyen attığım mesajlar içinde kendimden utanıyorum.

Caner iyi yine de,her hücum da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: CiGaHaGi

quote:

Orijinalden alıntı: Gwynn

Ulan ne berbat takım olduk.

Geçen sene efsane top oynayan Sow ve Emenike ölmüş durumda.
    Geçen sene yardıran rakibi yıpratan Alper ölmüş durumda.
    Geçen sene kanatları delik deşik eden Gökhan ve Caner ölmüş durumda.

ÖZET : GEÇEN SENE EFSANE TOP OYNAYAN HERKES ÖLMÜŞ DURUMDA. ESERİNLE GURUR DUY , MR.PADİŞAH.

1-1.5 ay önce Kartal'ı destekleyen attığım mesajlar içinde kendimden utanıyorum.

Caner iyi yine de,her hücum da var.

bu ne demek? Takım iyi çalışmıyor. Ya da çalıştırılamıyor

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.