Şimdi Ara

SSS 19. Hafta | Eskişehirspor - Galatasaray | 09.02.2015 | 20:00 | LİG TV (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
0
Favori
11.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • takım kötü gidince digitürkü kapattım.. nasıl izlicez maçı
  • selçuğun dönüşü büyük etki yaratacaktır takıma bu kesin ... olcan yerine yekta seçimi yerinde olmuş
  • GALATASARAY: Muslera, Tarık, Chedjou, Hakan Balta, Telles, Melo, Yekta, Emre, Selçuk, Sneijder, Umut
  • İddaa da Gs'nin oranı 1.90'dı değişmiş 2.20 yapmışlar.Bir işler dönüyor ya hadi bakalım hayırlısı.
  • İlk 11 mükemmel, GS bugün en az 3 atar.
  • FATAL1TY` kullanıcısına yanıt
    Sonunda Pandev'siz bir ilk 11. Yemin ederim kanser ediyor adamı, kendi yeteneğini gösterip taraftarı kazanması lazım artık.
  • yüzyılın en sıkıcı maçlarından biri olucak bu konunun sayfası 4 ü geçmez
  • Hakemide yenersek bu maçı alırız.. Burağın oynamaması kötü oldu hemde çok kötü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChuckMolfred

Sonunda Pandev'siz bir ilk 11. Yemin ederim kanser ediyor adamı, kendi yeteneğini gösterip taraftarı kazanması lazım artık.

Gören de adam her maç oynuyor sanacak. Kupa maçları haricinde en son ne zaman oynadı?

• Hadi bakalım.

• şu eskişehirin bandosunu maça almasalar keşke oyuncuların uykusunu getiriyorlar , zaten eskişehir bile sahasında zor gol atıyor tempo hep düşük hep bando yuzunden
  • Kanser is coming
  • konu gene çoşacak bu akşam
  • Stad bomboş ve Eskişehirin kadro leş, buradan 3 puan alamazlarsa daha ne diyeyim.

• şino ya güveniyorum sadece.gene işi bitirecek istekli olursa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c r i m s o n

şu eskişehirin bandosunu maça almasalar keşke oyuncuların uykusunu getiriyorlar , zaten eskişehir bile sahasında zor gol atıyor tempo hep düşük hep bando yuzunden

Es-Es taraftarı cezalı.Saha ölü gibi
  • Başarılar Aslanlar
  • Muslera'yı satıp beni alsaydık şuan durum 1 0 dı.Benden bile iyi kaleci adam.
  • Atadan ses çıkmadı çalışıyormuş bugün alternatifi olan varsa söylesin bana. Umarım kazanıcaz maçı Umut'a güveniyorum bugün
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.