Şimdi Ara

SSS 19. Hafta | Eskişehirspor - Galatasaray | 09.02.2015 | 20:00 | LİG TV (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
0
Favori
11.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-1 biteceğini düşünüyorum.

Galip gelir miyiz? Zor. Eskişehir küme düşmeye doğru gitmemek için bu maça asılacak. Zaten Eskişehir deplasmanı bizim için en zor deplasmanlardan biri.

Yenilirsek de şampiyonluk mücadelesi büyük ölçüde yalan olacak. Bugün Beşiktaş da 3 puanı alıp liderliğe yükseldi.
  • İlk 11 şöyle olacak bence;

Muslera
    Tarık Koray Hakan Telles
    Selçuk Melo
    Emre Sneijder Bruma
    Umut

ki benimde istediğim 11 bu açıkçası. Eskişehiri atağa çıkarken korkutacak Sneijder haricinde kimse yok. Bruma bu yüzden oynamalı.
  • bakın beyler .. galatasaray ın skorer oyuncu sorunu var bakın anlatayım

tarık bugün oynayacak .. adam ne asist yapan ne gol atan hadi bunları bırak orta açabilen bi adam

balta ve koray da gol atamaz

telles ne asist yapar ne gol

selçuk asist yapar gol atamaz

melo ne gol ne asist yapar

bruma ...

sneijder gol atamaz asist yapar

emre çolak gol atamaz asist yaparda öyle böyle

umut bulut pozisyonların bir çoğunu atamayan bitirici santrafor değil ...

EEEEEE BEYLEEEEEER BİZDE KİM GOL ATACAK ?
  • Bugün Galatasaray'ın rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum. Birinci neden Eskişehir de kesinlikle eski hava yok, ikincisi Skibbe, niye bu adamı td yaptılar anlamadım keza aynısı Akhisar için geçerli, küme düşürsün diye Carlos getirildi gerçi gelmesede düşeceker.

Tek sıkıntı Hamza hocanın oynatacağı sistem. Gençler maçındaki gibi oynatırsa bir tane atayım yeter mantığıyla işi zor. Ama biraz daha ofansif başlarsa bence eskişehir buna cevap veremeyecek. İddaa'da güzel oran var Gs için 1,90 kolay kolay verilmez bir daha..
  • her ne kadar zor maç olsa bile böyle maçların havası farklı olur yenersek şampiyonluk için tekrar iddaalı hale geliyoruz ki beşiktaşla içerde oynayacağımız unutulmamalı, sabrinin ve burak'ın olmaması bence çok büyük dezavantaj ama herşeye rağmen 3 puanı almayı biliriz diye düşünüyorum ve hissediyorum
  • Berabere bitecek gibi bir his var.
  • semihin olmamasi sorun olusturmaz ama burak ve sabrı buyuk eksıklık sayilir klasik eses deplasmani durumlari farketmeksizin iyi oynarlar ms0 kacinilmaz gorunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. John Watson

İlk 11 şöyle olacak bence;

Muslera
    Tarık Koray Hakan Telles
    Selçuk Melo
    Emre Sneijder Bruma
    Umut

ki benimde istediğim 11 bu açıkçası. Eskişehiri atağa çıkarken korkutacak Sneijder haricinde kimse yok. Bruma bu yüzden oynamalı.

@Dr. John Watson Bence de en mantıklı 11.

SSS 19. Hafta | Eskişehirspor - Galatasaray | 09.02.2015 | 20:00 | LİG TV

Sinan GÜMÜŞ, Umut BULUT`un yerine ileri uçta oynatılabilirdi aslında.Maçın gidişatına göre Umut BULUT değişikliği olurdu.Ya da tem tersi ilerleyen dakikalarda Umut BULUT - Sinan GÜMÜŞ değişikliği... Ne yazık ki Sinan GÜMÜŞ kadroda yok.

Arkadaşlar bu arada GALATASARAY U21, deplasman maçında EskişehirSpor U21`i 6 - 1 mağlup etmiş.Sinan GÜMÜŞ 2 gol atıp, 1 asist yapmış.

• Haytımda ilk defa bu kadar kesin bi beraberlik düşünüyorum

• FATAL1TY` kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi Sinan'ın bende maç kadrosunda olmasını isterdim en azından oyunun sonlarına doğru Umut'un yerine oyuna girerdi. Şimdi ise Hamza hoca gole ihtiyaç duyduğumuz dakikalarda Umut-Pandev değişikliği yapamayacağı için Bruma-Pandev değişikliği yapacak. Sneijder kanada çekilecek. Ve maçın son dakikalarında ise yine her zamanki senaryoyu izleyeceğiz. 11 kişi kale önünde defans yapan bi Eskişehir ve cezasahası çevresinde çaresizce paslaşan bir Galatasaray... Ne yazık ki bu senaryoyu çok fazla görmekten sıkıldım. Kilit açacak tek oyuncumuz Sneijder olunca böyle maçlarda hele galibiyet yahut beraberlik golünün son 10-15dk ya kalması halinde çok büyük sıkıntılar çektiğimiz ve çekeceğimiz de malum. Umarım Fenerbahçenin puan kaybettiği haftada puan ve ya puanlar almak için maçı ilk yarıdan koparabiliriz. Aksi halde maç bizim için izlenmesi eziyet veren bir hale bürünebilir...

• fener puan kaybetti beşiktaş lider oldu bizimde bir şeyler yapmamız lazım doğru konuşmak gerekirse beraberlik bile bizim için kötü sonuç umarım kazanırız.
  • nedense hiç çekinmiyorum bu maçtan,bursa maçında banko yenileceğimizi tahmin ediyordum 2/2 almıştım hatta kupona. burak olsa handikap olura basardım.
  • alt tarafta balıkesir karabük erciyes rize puan kaybettiler hepsi,şimdi puan katbetme sırası eskişehirde ama yenilir mi berabere mi kalır orası soru işareti işte,iddaa da en iyisi var oynamak bu maça
  • Es es 0 Galatasaray 2 goller umut ve şino

• Başarılar Galatasarayım..
  • Berabere biter diyorum belki es es yenebilir

• Yenmemiz gerek ve iş hücumda bitiyo. Bu kez güldür yüzümüzü be cimbomum.

• Yekta KURTULUŞ İlk 11`de BRUMA yedek.

İLK XI: Fernando MUSLERA, Tarık ÇAMDAL , Aurélien CHEDJOU, Hakan BALTA, Alex TELLES, Felipe MELO, Yekta KURTULUŞ, Emre ÇOLAK, Selçuk İNAN, Wesley SNEIJDER, Umut BULUT.

YEDEKLER: Sinan BOLAT, Koray GÜNTER, Blerim DŽEMAILI, Yasin ÖZTEKİN, BRUMA, Olcan ADIN, Goran PANDEV
  • eskişehir iyi oynamıyor. gs biraz gününde olursa rahat galip gelir..
    maç sonu 2 diyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.