Şimdi Ara

SSK Muayene Ücreti NeKadar Ki?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
12.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 İLAÇ 1.68 TL
    2 MUAYENE 27.00 TL
    3 OPTİK 5.31 TL
    TOPLAM: 33.99 TL
    muayene ücreti kesilmiş hepsi aynı gün aynı muayene için. 6,5tl de muayene olmadan önce verdik. yani toplamda yaklaşık 40tl ödemiş oluyorum bir göz muayenesine. sgklıyım ama? bu muayene ücreti normal mi yoksa bi yanlışlık mı var anlayamadım. bilgisi olan var mı?
    edit: ilaç parası bu 40tl nin içinde değil, onu peşin vermiştim eczaneye 10-15tl gibi bi fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stridR -- 26 Nisan 2012; 1:56:16 >

• Bu devlet hastanesi değilmi?Benim bildiğim sadece 8 TL ücreti var bide alınan hizmetlerin yüzdesi?Bence bir yanlışlık var
  • bende dün gittim hastaneye Ssk lıyım. İlaçları almak için eczaneye gittim 14 tl muayene ücreti,6 tl de 5 kutu ilaç tuttu.
  • özel hastane ama benim bildiğim özel hastanelerle ssk lar birleşti. yani bana girerken ssk var mı dediler evet dedim verdim kimliği 6,5tl istedi verdim. muayenemi oldum ilacımı aldım 10-15tl gibi bir fiyatla. şimdi bakıyorum maaşımdan 34tl kesilmiş :S
  • Devler işine akıl sır ermez nediyeyim sağlık olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedo20

Devler işine akıl sır ermez nediyeyim sağlık olsun

sağlık olsa iyi. bi tane dişim sızlamaya başladı 2-3 gündüz baktım çürüyor. diş hastanesine gidecektim bugünkü fiyat kesintisinden sonra düşünmeye başladım gitsem mi gitmesem mi diye, yani sağlık da olmayacak bu gidişle :P
  • Özellerde muayene olunabiliyor ama ek ücret alma hakları var.Benim bildiğim ilk giriş muayene ücretide 15 TL.
  • Geçmiş olsun hocam öncelikle fakat yapacak da bir şeyimiz yok yani tek dermanımız hastaneler.Öyle de böyle de yine de gidiyoruz ve cebimizden muhakkak az da olsa para çıkıyor yani.Sen ihmal etme bence sonuçta ağrıyı çekecek yine sensin.
  • sağolun arkadaşlar. yarın bi sgk bürosuna uğrayıp soracağım bir yanlışlık var mı diye. yanlışlık olacağını zannetmesem de umut ediyorum :) bir muayene için toplamda 40tl + 15tl ilaç parası vermek akıl işi değil. sgk lı olmasam daha karlı çıkacağım yani :) türkiye beni şaşırtmaya devam ediyor her geçen gün, hayırlısı bakalım başımıza daha neler gelecek :P
  • Yanlışlık yok devlet hastanelerinin muayene ücreti 8 tl fakat özel hastanelerde bu ücret değişkenlik gösteriyor,20 lira da olabilir 100 lira da.
  • 3.dünya ülkesinde ne bekliyodun abicim
  • Bu olay geçen gün benimde dikkatimi çekti göz muayenesine gittim sadece muayene olup çıktım e-devletten baktığımda aynen şu yazıyor VAKA BAŞI MUAYENE ÜCRETİ falanca doktor 22.0 TL daha sonralardan gene göz muayenesi olup çıktım ondada
    NORMAL POLİKLİNİK MUAYENE ÜCRETLERİ filanca doktor 0.0 TL ikisininde muayenesinde bir fark yokken neden böyle uçuk saçık fiyat çıktı diye düşünürken aklıma birden döner sermaye geldi.Herşey açıkça ortada sanırım.
  • Ne tesadüftürki bende gözümde karanlık olduğu için 6 aydır muayne oluyorum her aydı 2 ayda bire indi.

Burdakilerin hepsinin gözünde problem olması ne kadar ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: changemart

Ne tesadüftürki bende gözümde karanlık olduğu için 6 aydır muayne oluyorum her aydı 2 ayda bire indi.

Burdakilerin hepsinin gözünde problem olması ne kadar ilginç.

Benim gözde aslında bir sorun yok gözler tam sıfır ama bir kontrol amaçlı gittim.Karanlık nasıl oluyor hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.