Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Umtdmr38 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
14.809
Cevap
553
Favori
1.197.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3491
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 33
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 21
  • Favoriye Eklediklerim 553
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Led Zeppelin (240 mesaj) brev (171 mesaj) cohannan (124 mesaj) alimmm78 (121 mesaj) mert1905x (113 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3216 mesaj) Mobil (3182 mesaj) Tablet (292 mesaj) (8 mesaj) Mini (883 mesaj) Uygulama (450 mesaj)
  • @
Giriş
    3397 Mesaj

Alıntıladığım mesajınız şu;

quote:

Bilgisayara taksanız hız farkı olabilir ancak Xbox One X'te hissedilir bir fark olacağını sanmıyorum.

Konunun geri kalanını okumadığım için bu mesajınızdan Xbox One X'te SSD'nin hız farkı yaratmadığını düşündüm.
    |
    |
    Armag3d0N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    I7 5820K 3.3@4.5GHz with Water Cooling | Asus X99-A USB 3.1 | Kingston Fury 4x4GB DDR4 2400MHz@3000MHz | MSI GTX 1080 Sea Hawk X | SanDisk Extreme Pro NVMe 500GB | 2x Samsung 850Evo 120GB RAID0 + 1TB JD NVME SSD + 2xSandisk SSD Plus 240GB RAID0 + 500GB WD | Asus 2014L1T | LG 34WK500 + Vestel 50U9500 TV | Tagan 2 Force 800W | G15 +Copperhead | Pioneer HTP-071 HI-FI | CM Stacker | SB Arena Headset |G930 | Switch | PS4 2TB | PS3 | XboxOneX 2TB |Xbox 360S | Nintendo Wii
    Youtube Kanalım:http://bit.ly/2GkLCAP Teknoloji Odası
  • Teğmen
    120 Mesaj

Memnunum hocam. Hiçbir sıkıntım yok. Sıcaklık olarak da çok serin çalışıyor. Evet garanti 5 yıl. Bilendenal'dan güvenle alabilirsiniz.
    |
    |
    thelordof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok teşekkür ederim. Dediğiniz yere de bakacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    r3ally kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hdd olarak mı?
    Pek bilgim yok aslında.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    sahin1001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    160 Mesaj

Ben de HDD yerine ssd taktım sata 2 giriş. Sata 2 ile sata 3 aynı biçim. Fakat hızları farklı. Neyse siz bir bilene danışın ben pek bilmiyorum. Netten bakıp söylüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    atabey2735 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

DRAM'lı olanlar için ve 250gb için iyi fiyat. Budget SSD sınıfında. (amazon prime)
    |
    |

|
    |

https://www.incehesap.com/msi-gf65-thin-10sdr-638xtr-15-6-full-hd-gaming-notebook-fiyati-46156/

Bu laptop için uyumlu olacak önerdiğiniz uygun bütçeli bir ssd var mı acaba?
    |
    |
    Acer E5 G571 model laptop kullanıyorum. Az önce samsung 860 evo 500gb aldım ama sürekli güncellenen bazı önemli verilerin silinmesinden çekiniyorum. Bu verileri aynı zamanda hdd ye aktarabileceğim bir sistem var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: HrTomK

Acer E5 G571 model laptop kullanıyorum. Az önce samsung 860 evo 500gb aldım ama sürekli güncellenen bazı önemli verilerin silinmesinden çekiniyorum. Bu verileri aynı zamanda hdd ye aktarabileceğim bir sistem var mı?
    Paralel bir şekilde birebir aktarımını istiyorsanız Raid 1 yapısını araştırmanızı tavsiye ederim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: afergan

SN550 1TB olan modelini 4 aydır kullanıyorum depolama diski olarak. Sistem diskim 970 Evo ancak özellikle büyük dosya transferlerinde SN550 den daha memnunum diyebilirim.
    Normalde 970 Evo daha iyi değil mi? Kullanımda diğeri mi daha istikrarlı acaba?

|
    |

Orijinalden alıntı: r3ally

Bu ssd denen meretler çok çabuk doluyorlar 1TB 970 Evo vardı 5-6 oyun yükledim hemen doldu. 1TB daha ihtiyaç olunca tekrar arayışa girdim. Araştırmalarım sonucunda Bilendenal.com üzerinden Kingston A2000 1TB aldım 974TL'ye. Random okuma performansı olarak Samsung Evo'dan daha iyi veya kafa kafaya. Oyun yükleme testlerinde çok başarılı.
    Siteyi de araştırdım gayet güvenilir bir firma. Aldıktan sonra arayıp "Hangi anakarta takacaksınız? Uyumluluk kontrölü yapalım" dediler. Pazartesi'den itibaren stoklara girecekmiş ürünler.

https://bilendenal.com/Kingston-A2000-1-TB-22x80mm-PCIe-3.0-x4-M.2-NVMe-SSD-SA2000M8_1000G.html
    Samsung 970 Evo ile Kingston A2000 arasında kaldım. Fiyat farkına değmeyecekse A2000 alabilirim.

• Çavuş
    70 Mesaj
    Selam arkadaşlar
    Laptop için en uygun SSD hangisi acaba?
    https://www.akakce.com/arama/?q=120+gb+ssd&s=2

En düşük fiyata göre sıraladığım zaman en ucuz SSD'ler 145 TL'den başlıyor. 145 TL olanlardan sizce hangisi en iyidir? Veya üstüne 10-20 tl daha var şunu al diyebileceğiniz SSD var mı?

Konu hakkında pek bilgim yok yorumları okuyunca hepsi iyi gibi ama emin olamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djalmaa -- 16 Eylül 2020; 22:42:24 >
    |
    |

|
    |

Büyük dosya kopyalamalar haricinde performansları tamamen aynı. Hatta Oyun yükleme süreleri konusunda kingston a2000 çok az önde diyebilirim.
    |
    |
    thelordof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

970 evo daha iyi değil mi ki?
    |
    |
    r3ally kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

Hocam bu ıops değerlerini bulabileceğimiz bir site var mı yoksa kendiniz mi tek tek araştırırdınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    dockhanger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    120 Mesaj
    Arkadaşlar buyrun, Kingston A2000 1TB için bulabileceğiniz en detaylı incelemelerden biri.
    https://www.techpowerup.com/review/kingston-a2000-1-tb-m-2-nvme-ssd/
    |
    |
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.