Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (734. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.970
Cevap
719
Favori
1.708.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asiltane

Bu mesaj silindi.

Lenovo v330- 15IKB 81AX

Bilgisayarin arkasinda yazan bu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeHospitall L kullanıcısına yanıt

Sizin ssd farklıymış, linkteki model uyar gibi görünüyor ama notebookun tam modeli olsaydı daha kesin bilgi verebilirdim.

https://www.hepsiburada.com/longline-256gb-420mb-540mb-s-2280-m-2-sata-ngff-ssd-m2ssd2280-256g-p-HBV00000QXC28

• quote:

Orijinalden alıntı: Asiltane

Sizin ssd farklıymış, linkteki model uyar gibi görünüyor ama notebookun tam modeli olsaydı daha kesin bilgi verebilirdim.

https://www.hepsiburada.com/longline-256gb-420mb-540mb-s-2280-m-2-sata-ngff-ssd-m2ssd2280-256g-p-HBV00000QXC28

Lenovo v330- 15IKB 81AX

Bilgisayarin arkasinda yazan bu hocam

• Taşınabilir SSD arıyorum minimum 500gb , iyi performansı olan.. Öneriniz var mıdır ?

Sandisk Extreme var Samsung T3 var.. karar veremedim.. En iyi fiyat nerdedir , black friday i beklesek mi ?

• en uygun fiyatlı kötü olmayan ssd hangisidir arkadaşlar ?

1- james donkey 120 gb var 185 lira falan, iyidir deniyordu. bir abimiz için alacağım da sağlam olsun istiyoruz ama iki katı da para vermeyelim diyoruz.

2- Sandisk SSD Plus sağlam mıdır? birkaç sene önce bakıyordum en son, hdd gibi hızı var deniyordu ! kendim sandisk 3d kullanıyorum memnunum ama !

3- Gigabyte, Hi-Lever gibi ssd ler nasıldır ? Hi-Level için çok fazla bozuluyor diyorlardı birkaç sene önce.

Gigabyte için ise Samsung markası altında görünüyor ama henüz araştırmadım. Eğer Samsung aldı ise ondan alırım, hdd gibi kötü demezseniz hızına tabi.

uzun zaman uzak kalınca piyasayı bilemedim. yardımcı olabilirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

en uygun fiyatlı kötü olmayan ssd hangisidir arkadaşlar ?

1- james donkey 120 gb var 185 lira falan, iyidir deniyordu. bir abimiz için alacağım da sağlam olsun istiyoruz ama iki katı da para vermeyelim diyoruz.

2- Sandisk SSD Plus sağlam mıdır? birkaç sene önce bakıyordum en son, hdd gibi hızı var deniyordu ! kendim sandisk 3d kullanıyorum memnunum ama !

3- Gigabyte, Hi-Lever gibi ssd ler nasıldır ? Hi-Level için çok fazla bozuluyor diyorlardı birkaç sene önce.

Gigabyte için ise Samsung markası altında görünüyor ama henüz araştırmadım. Eğer Samsung aldı ise ondan alırım, hdd gibi kötü demezseniz hızına tabi.

uzun zaman uzak kalınca piyasayı bilemedim. yardımcı olabilirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

ucuz olarak wd ssd bakabilirsiniz. laptop ise wd green, masaüstü için ise wd blue öneririm. hem fiyatları uçuk değil hem de sağlam bence. 4 senedir wd green 120gb ssd kullanıyorum hala sağlıklı.

tabii bu işlerin şansa bağlı olduğu da bilinen bir gerçek. geçen aylarda sırf bozulmasın en sağlam marka olsun diye aldığım 3tb seagate harddisk durduk yere bozuldu. bir ton dosyam gitti.

ben şahsen en ucuzunu alıp geçerim bu konularda artık markayı önemsemiyorum. ortalama yazma hızı bulunan ortalama güvenilir bir marka ürünü alıp geçmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 20 Ekim 2020; 2:32:30 >

• Arkadaşlar seagate barracuda q1 960gb amazonda 778tl sizce alınabilir mi? 1tb lık bu fiyat bandında başka tavsiyeniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Bu mesaj silindi.

Sanırım Sandisk ten bir tık önde yazılımı ile..

• arkadaşlar bana ucuz bir ssd lazımda 120gb

https://www.epey.com/sabit-disk/sandisk-ssd-plus-sdssda-120g-g27.html

https://www.epey.com/sabit-disk/kingston-a400-120gb.html

ikisi arasında kaldım hangisini alayım

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

arkadaşlar bana ucuz bir ssd lazımda 120gb

https://www.epey.com/sabit-disk/sandisk-ssd-plus-sdssda-120g-g27.html

https://www.epey.com/sabit-disk/kingston-a400-120gb.html

ikisi arasında kaldım hangisini alayım

Sandisk bulaşma. WD Green alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Börcır

Sandisk bulaşma. WD Green alabilirsin.

Alıntıları Göster

tesekkurler hocam mecburen ofiste lazımdı acil diye aldık :) 165 tlden simdilik idare etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

en uygun fiyatlı kötü olmayan ssd hangisidir arkadaşlar ?

bu fiyatlara alınabilecek en iyi seçenek goodram cl100 gen3 olan modeldir, wd green sansdisk plus falan bakma bile 3d nand bile değil bunlar

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-goodram-240-gb-cl100-pr-cl100-240-g3-2-5-sata-3-0-fiyati,743743824.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir.Eko

Dün sipariş verdim gelirse yorumlarım, western digital sn550 ile birebir aynı olduğu söyleniyor, sandisk western digitalın alt firması zaten.

• Börcır kullanıcısına yanıt
    ikisi aynı ürün bilginize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

ikisi aynı ürün bilginize

Ne?

• Börcır kullanıcısına yanıt

ikisi aynı firmanın aynı ürünleri

• quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

ikisi aynı firmanın aynı ürünleri

Bunun bir kaynağı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Börcır

Bunun bir kaynağı var mı?

Alıntıları Göster

Google'a sorup kaynağını 3-5 saniye içerisinde öğrenebilirsin.

Western Digital Sandisk'i birkaç yıl önce satın aldı. Bu yeterli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Google'a sorup kaynağını 3-5 saniye içerisinde öğrenebilirsin.

Western Digital Sandisk'i birkaç yıl önce satın aldı. Bu yeterli mi?

Alıntıları Göster

Değil. Böyle kendini üstün görerek konuşacağına aynı malzemeler kullanılıyor gibi bir şey diyebilirdin. Zavallı. blok.

• 
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.