Şimdi Ara

ssangyong korando hakkında bilgi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkinci el , 45-50 bin ₺ fiyatları uygun geldi. Sizce nasıldır bu araç ? Kullananlardan yorum alabilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xkingx42 -- 17 Mart 2015; 18:43:16 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Yokmu arkadaşlar bilgisi olan bu araçla ilgili ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korando çok güzel bir araç sıfırı 100 bin üstünde f/p açısından alınabilir. Pişman olmazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 model otomatik 50bin diyorlar sizce nasıl arkadaşlar ? Aracın tutulmaması sadece markadan mı yoksa kronik sorunları varmı ? 70-80 ne golf almaktansa bu mantıklı değilmi ?

• Korando ile Golf'ü karşılaştırdıysanız bence Polo kazanır.
  • http://m.leftlanenews.com/ssangyong-tivoli.html

tivolide gelcek yakinda.korandonun 1.6 dizeli olsa dusteri gecerdi satis adedinde.

• Hemen ustasını çağıralım:
  • Sahiden bu sansyong neden tutulmuyor, teneke dacia tutuluyorda, kaliteli araclar satılamıyor.

• kronik sorunu var mı bilmiyorum lakin bir arkadaşımda vardı bakımları çok maliyetli diyordu servisinde
  • Bulunduğum şehirde bayisi var servis sıkıntı değil. Şuaralar arac alacağım marka takıntım hiç yok. Eğer sıkıntısız iyi bir arabaysa ciddi düşünebilirim. Zaten hafta sonu bayiye gidicem ama kesin 2. El alırım çünkü sıfırı 100bin ken 1-2 yıllık 55-60 binde kiler 50-55 e rahat bulunuyor. Donanımıda fena değil arabanın

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Sahiden bu sansyong neden tutulmuyor, teneke dacia tutuluyorda, kaliteli araclar satılamıyor.

Bakım maliyetleri yüksek diyorlar, bir de 2. el çok değer kaybediliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xkingx42

2012 model otomatik 50bin diyorlar sizce nasıl arkadaşlar ? Aracın tutulmaması sadece markadan mı yoksa kronik sorunları varmı ? 70-80 ne golf almaktansa bu mantıklı değilmi ?

Elma ile armuttan sonra kıyasta yeni trend ELMA İLE ARPACIK SOVVAN.

• bende rexton w kullanıyorum.
    korando sport güzel araç. 2,0 dizel otomatik 175hp makina.
    orta diff kilidi var. 8 airbag cc sunroof dijital klima felan dolu bir araba..
    sürüşü çok zevkli bir araç.
    .sıfırı cok pahalı ama 2.elde fiyat gayet cazip.2.el temiz almak daha mantıklı.
    bakımları sanıldıgı gibi maliyetli değil.
    10,000kmde 365tl -20,000kmde 550tl- 30,000kmde 365tl- 40,000kmde 550tl - 50,000kmde 365tl diye gidiyor. agr bakımı 80,000kmde, 1150tl.

tutulmamasının tek nedeni reklam eksikliği ve halkımızın önyargısı..
    30,000kmdir biniyorum daha bir sorunla karşılaşmadım..(gayet te hakkını vererek kullanırım)
    hatta söyle söyleyeyim..ben hayatımda şahsuvaroğlu ssangyong kadar ilgili ve anlayışlı başka bir araba servisi görmedim.

tutulmaması bi yönden iyi...duster parasına cok daha kalıteli bir araç alabiliyorsunuz

• Bakım maliyeti derken beklenti nedir bilmiyorum ama ben daha 2 ay önce Ümraniye Oğuşlar da 336 TL ye 40 bin km bakımını yaptırdım

Gayet uygun bence,herkesin beklentisi farklı olabilir...
  • Herkese teşekkürler haftasonu bayiye gidip bi test edicem. Fiat 500xi de ciddi düşünüyordum fakat aradaki 20-25 bin tl az değil gönlüm korandodan yana.

• bende 4*4 arac bakıyorum SSANGYONG gordum arkadasın dedıgı gıbı herkes onyargılı davranıyor ...
    bende 50.000 tl ye kadar bakıyorum ne onerırsınız acaba?
  • bu vosvos fanatıklerı heryerden cıkmak zorundamı

git al dostum 175 beygir 360 tork makıne var uzerınde resmen yer ucagı emin ol golf un icinden gecer , sehirici 9 litre uzun yolda 7 litre dizel yakar

bakma bu forumda ssang ın koltuguna oturmyıp cahil cahil yorum yapanlara , arac son derece saglam ve ekonomık , ben 5 senedir kullanıyorum her turlu kefilim

ayrıcahttp://www.ssangyongclubtr.com/index.html burdan da bilgi alabılırsın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Korando ile Golf'ü karşılaştırdıysanız bence Polo kazanır.

paradoks?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.