Şimdi Ara

(Ss’li) 3 Ay 3.000 Km Tur (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
6
Favori
7.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sahil hep yazlık buralar... kruvasan aldım içecekle sahil manzarasında yerken tatilcilerden biri gelip davet etti sohbetten sonra misafirim ol diye :) ama Ayvalığa geçmem gerek, Ülkemiz güzel ya doğasıyla insanıyla, gezince öğreniyor insan...

(Ss’li) 3 Ay 3.000 Km Tur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 31 Temmuz 2020; 19:38:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sürprizler sürprizler sahilde oturup iş yaparken Ukraynalı kamyon şoförleri geldi iki kişi :) az buçuk Rusça var, onlarda ne İngilizce ne Türkçe tabi, kokoreç ısmarladılar :)

Bir otobüs şoförü ile de sohbet ettik bu sırada, görüyor musun bisikletçiler yolda diye sordum, nadir dedi...

Nadir olduğumuz için çok kıymet görüyoruz sanırım :)

• Usta basina hic mi kötü terso bir sey gelmiyor bu ne bicim pozitiflik yav ahahahajaj

Yolda wc banyo yatak yemek her şey sıkıntı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Usta basina hic mi kötü terso bir sey gelmiyor bu ne bicim pozitiflik yav ahahahajaj

Yolda wc banyo yatak yemek her şey sıkıntı
    Hiç ama hiç gelmedi ya tek gidince Allah nazardan korusun :) aksine hep şaşırdım herşeyin harika olmasına, sürekli sürpriz çıkmasına...

Otelden bekliyorlar beni şimdi Ayvalık’ta, gidebilirsem giderim gidemezsem zaten buralar hep müsait hamak için,

• Hacım yokuşları o yükle çıkabiliyorsan yarın git milli takımda başla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Hiç ama hiç gelmedi ya tek gidince Allah nazardan korusun :) aksine hep şaşırdım herşeyin harika olmasına, sürekli sürpriz çıkmasına...

Otelden bekliyorlar beni şimdi Ayvalık’ta, gidebilirsem giderim gidemezsem zaten buralar hep müsait hamak için,

Alıntıları Göster
    Otel mi Allah Allah senin pek isin olmazdi otel motel

Ama dogrusunu yapıyorsun var ya mesela arabayla falan yaptiklarini yapmaya kalksan hiçbir türlü para yetistiremezsin

Amerikada falan anca

Christopher mckandlesı biliyorsundur kesin onun eski bir arabasi var ilk zamanlar onunla turluyormus reis

• quote:

Orijinalden alıntı: korsan58

Hacım yokuşları o yükle çıkabiliyorsan yarın git milli takımda başla
    :) dünya turu öncesi hazırlık, umarım hayalimi gerçekleştirebilirim... forumdan bilgilendireceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Otel mi Allah Allah senin pek isin olmazdi otel motel

Ama dogrusunu yapıyorsun var ya mesela arabayla falan yaptiklarini yapmaya kalksan hiçbir türlü para yetistiremezsin

Amerikada falan anca

Christopher mckandlesı biliyorsundur kesin onun eski bir arabasi var ilk zamanlar onunla turluyormus reis

Alıntıları Göster
    Otelde yer ayırtmış yolda karşılaştığım bi arkadaş, ben de beklemiyordum sürpriz oldu :)

Kesinlikle öyle...

Arabayala bu kadar zevk almak da mümkün değil bence...

Her an her şey renklilik adına olabiliyor.

Otobüs şoförleri soru yağmuruna tuttu beni daha şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 31 Temmuz 2020; 21:46:24 >

• quote:

:) dünya turu öncesi hazırlık, umarım hayalimi gerçekleştirebilirim... forumdan bilgilendireceğim.

Alıntıları Göster

Bravo hocam ne denir ki.

Umarım gerçeklestirirsiniz hayalinizi.

Benim de türkiyeyi gezme düşüncem var ama çok zor iş sizlere hayret ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, Bisikletinizin modeli nedir ve max 2500 bütçe ile önerebileceğiniz hidrolik disk frenli tur bisikleti var mıdır ben de çok özeniyorum sizlere

• hocam o bisikletle zor olmuyor mu yol bisikleti değil tekerleri kalın bir de youtube kanalı açsanıza takip etmek isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

hocam o bisikletle zor olmuyor mu yol bisikleti değil tekerleri kalın bir de youtube kanalı açsanıza takip etmek isterim

Bisikletin tekerleri yol bisikleti hatta yarış ölçüsünde 700x25

:) çok rahat akıyor adeta...

YouTube kanalı dünya turuna kaldı artık, imkan olmadı pek şimdilik... bu bir alıştırma turu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: myanlll

Merhabalar, Bisikletinizin modeli nedir ve max 2500 bütçe ile önerebileceğiniz hidrolik disk frenli tur bisikleti var mıdır ben de çok özeniyorum sizlere
    Bottechia Light Cross modeli

Ghost Kross Lapierre Merida güzel modelleri var. Değerlendirin bence.

Uzun turlarda V fren tercih etmelisiniz tavsiyem.

Bakımı kolay, parçası kolay bulunur. Bozulma pek olmaz ve en önemlisi hafif.

• Hocam konuya büyük bir merakla girdim, sizi bu girişiminiz için kendi adıma tebrik ediyorum. Konuyu takipteyim. Tekerine taş değmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: LoRdGangSter

Hocam konuya büyük bir merakla girdim, sizi bu girişiminiz için kendi adıma tebrik ediyorum. Konuyu takipteyim. Tekerine taş değmesin

Ne güzel Dilek :) çok teşekkür ederim.

• Akçay çok güzel olmuş :) temiz, düzenli ve bisiklet yolları.

Gelişim var.

Ayvalığa zorlamadım çünkü ayın son günü işler çıktı, sahilde oturup çalıştım. Masa, sandalye ve taşınabilir modem ile ofis istenilen her yere taşınabiliyor bu şekilde :)

• quote:

Akçay çok güzel olmuş :) temiz, düzenli ve bisiklet yolları.

Gelişim var.

Ayvalığa zorlamadım çünkü ayın son günü işler çıktı, sahilde oturup çalıştım. Masa, sandalye ve taşınabilir modem ile ofis istenilen her yere taşınabiliyor bu şekilde :)

Kız düşebilir orda. Salça oluyormusun kızlara

• quote:

Orijinalden alıntı: arapaşığı

Kız düşebilir orda. Salça oluyormusun kızlara

Alıntıları Göster
    İşim olmaz, kezbanlar insanın hayat enerjisini çalar... içi kof çoğunun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 1 Ağustos 2020; 2:57:44 >
  • Normalde navigasyon ile gitmem ama bu sefer değişik şeyler görürüm diye Bike Map diye bisiklete özel bir navigasyon kullanmaya başladım.

Normal yoldan gidersem eğim ve mesafe şu şekilde...

Cidden sıkıntılı... boşuna in çık yapıyoruz...

Ama programın önerisi şu şekilde, yollar kaymak değil ama Ege de dağlar denize dik olduğu halde böyle bir rota mükemmel...

• Harita düz diye beni zeytinliğe soktu ama memnunum :) neredeyse keşfedilmemiş bir güzel koy...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 1 Ağustos 2020; 22:50:59 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.