Şimdi Ara

Squat rack / Power Cage (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
15.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neden demirciye yaptırmayı düşünüyorsunuz hocam ? Fiyat tan dolayı mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demir döküm ağırlık plakalarını kendimiz yaptırabilir miyiz? Demircide yaptiran var mı acaba, normal satilanlar çok aşırı pahalı çünkü

• shappy S kullanıcısına yanıt
    Cevabı bana yazdıysanız mesajı şimdi gördüm kusura bakmayın.

Evet fiyattan dolayı. İnternette baktım pahalı geldiler.

Bu arada maalesef ki demirleri yaptırdım. Sizin power racklara baktım fiyatlar gayet uygun. Ben ilerde half rack yaptırmayı düşünüyorum. Eğer hala bu işi yapıyor olursanız sizden rica ederim büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarık-16 -- 23 Haziran 2017; 12:4:12 >
  • Hocam merhaba hala üretim yapıyorum ne zaman isterseniz yardımcı olurum

•  Squat rack / Power Cage

Squat rack / Power Cage

Yeni modeller için yorumlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: shappy

Yeni modeller için yorumlarınızı bekliyorum
    https://www.amazon.de/GORILLA-SPORTS-Multi-Knieubeugenst%C3%A4nder-Schwarz/dp/B00LLHUHBS

Bu yukaridakinden uretme imkaniniz var mi ? Maliyeti ne olur ? Su anda sattiginiz power rack fiyati nedir ?

Yukaridaki linkteki multi rack bence cok satar, cunku agir kilolarda insanlarin evde guvenli calismasini saglayacak, spotter`lar mevcut, 350 kg tasiyor...

• Merhaba hocam evet üretme imkanım var ama satış ı 500 civarı olur spotter lar bende de mevcut kafes daha güvenli diye düşünüyorum

•  Squat rack / Power Cage

Squat rack / Power Cage

Squat rack / Power Cage

Konuyu gördüğüm iyi oldu Smith Machine Squat yaptığımda demiştim böyle squat mı olur makine ne derse ona göre pozisyon alıp yapacaksın bu da hareketin faydasını azaltıp yapılabilirliğini zorlaştırıyor.

Boşta yani Rack te Squat çok daha kolay vücudana göre hareket ediyorsun.

Abi merhaba bende Power Rack ve Bench sehpası düşünüyorum 2 si olsa yeterli yalnız Power Rackte Sırt/Kanat 2 makara sistemi lazım böyle bi şey yapabilir misin yaparsan fiyatı tahminen kaç olur ?? 2500-3500 diye tahmin ediyorum.

Resimlerde ki sistemden istiyorum benchten var lakin çok dandik 50 kg otursa çökecek gibi duruyor piyasadakiler yani resimde ki gibi pro görünmüyor.

Bench sephaları düz basit sephalar diye tahmin ediyorum curls aparatına ve hareketine gerek aşağıda bacak ekipmanı ve göğüs hareketlerini yapsam yeter benim için.

Power Rack meşakatli görünüyor ama harbiden çok pro duruyor birebir aynısı olcak diye bi şey yok sırt ve kanat aparatı olsun bar koyabileceğim yer ve barfix tutma sapı olsun yeter benim için.

Bunları yapabilir misiniz ya da yaparlar mı kaça patlar ??

• Merhaba hocam lat makinalı power Rack epeydir üretiyorum ben reklam gibi olmasın amawww.turkiyecrossfit.com diye bir web sitesi açtım orada ayarlı sehpa da var lat makinalı power Rack ta peşin alımlarda indirim de yapıyorum bi inceleyin isterseniz

Squat rack / Power Cage

Squat rack / Power Cage

• quote:

Orijinalden alıntı: shappy

Merhaba hocam lat makinalı power Rack epeydir üretiyorum ben reklam gibi olmasın amawww.turkiyecrossfit.com diye bir web sitesi açtım orada ayarlı sehpa da var lat makinalı power Rack ta peşin alımlarda indirim de yapıyorum bi inceleyin isterseniz

Ben Hocam dan lat makinalı power rack aldım.Dürüst güvenilir bir insan. Aklınızda almak varsa en azından bir arayın konuşun bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ceremy

Ben Hocam dan lat makinalı power rack aldım.Dürüst güvenilir bir insan. Aklınızda almak varsa en azından bir arayın konuşun bence

Alıntıları Göster
    Ben de kendisinden power rack aldim, gercekten cok kaliteli, fiyat uygun. Daha iyi fiyati bulmaniz cok cok zor. Istanbul`a kargo 100 lira tutuyor, cok agir oldugunu dusundugunuzde kargo da sorun degil yani.

Herkese tavsiye ederim, ciddi agirliklarla calisacaklar icin tek secim power rack.

Tek basima kurdum, sadece merdiven kullandim.

Herhangi bir sorun oldugunda hemen ilgileniyor, yardimci oluyor, dogru duzgun bir insan. Rahatlikla alisveris yapabilirsiniz.
     Squat rack / Power Cage
     Squat rack / Power Cage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 5 Ağustos 2018; 17:19:21 >

• Mesajım bulunsun. Fiyat biraz uçmuş. Takip ediyordum bu konuyu.

• Merhaba arkadaşlar üretimlerim hala devam ediyor çeşitleri de artırdım web sitesi üzerinden satışlara devam ediyorum turkiyecrossfit.com
    Peşin alımlarda elimden geldiğince herkese yardımcı oluyorum
    https://www.instagram.com/crossfit_rack Bu instagram adresim daha çok resim var bakabilirsiniz.

Squat rack / Power Cage Squat rack / Power Cage Squat rack / Power Cage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shappy -- 15 Nisan 2020; 12:20:38 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.