Şimdi Ara

Squat rack / Power Cage (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
3
Favori
15.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: santoryo

Kardeşim emeğine sağlık güzel görünüyor resimdeki alet 750 tl ye satılmış bunun gibi lat makara olayını ekleyebilsen bence söylediğin fiyat çok makul olur  Squat rack / Power Cage
     Squat rack / Power Cage

Lat aparatlı Rack nerde 750tl ben o fiyata hiç görmedim satan yer, bahsettiğiniz 2. El muhtemelen o zaman normal ama sıfır yok o fiyata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim sıfır derken zaten markalı Power racklerin fiyatı iki binden aşağı değil o da demirciye yaptırmış bu da

• malesef bu tür ürünler en gerekli ürünler türkiyedeki salonlarda bile yokken eve almak bira lüx kaçıyor ama olsun, bir power cage almak benimde hayalim. bence böyle ürünleri en uygun demircide yaptırabilirsin ölçülerini öğrenip götürürsen hertürlüsünü yaparlar

Fitness sektörünün dev giyim markası olma yolunda ilerleyen TÜRK KASI'nı bu adresden takip edebilirsiniz.
  • quote:

Kardeşim sıfır derken zaten markalı Power racklerin fiyatı iki binden aşağı değil o da demirciye yaptırmış bu da

Tamamdır dostum şimdi anladım çok iyi yaptırmış o fiyata

• İnan daha ucuza da mal olabilir kardeşim biraz abartıyorlar fiyatları. Gerçekten piyasası olabileceğine emin olsam bu işin ticaretine girmeyi bile düşünürdüm alibaba sitesinde araştırdım biraz uygun fiyatlı kalın profilli Power rack ler var çok farklı ve kullanışlı tasarımlar da var

• quote:

Orijinalden alıntı: MSerkanXXX

quote:

Kardeşim emeğine sağlık güzel görünüyor resimdeki alet 750 tl ye satılmış bunun gibi lat makara olayını ekleyebilsen bence söylediğin fiyat çok makul olur  Squat rack / Power Cage
     Squat rack / Power Cage

Lat aparatlı Rack nerde 750tl ben o fiyata hiç görmedim satan yer, bahsettiğiniz 2. El muhtemelen o zaman normal ama sıfır yok o fiyata

Arkadaşlar bi kaç şey söylemek isterim ben demirci değilim :)

Bu ürünü o fiyata yapacak demirciyi kimse bulamıyor :) öyle bi demirci yok !!!

Diyelim o demirciyi buldunuz yaptırdınız da bunun elektrostatik boyası ne olacak ?

Lat aparatı dediğiniz çok basit bi sistem gibi görünüyor ama sadece makarasını bile bulamazsınız

Bu güne kadar bu fiyatlardan 8 adet sattım hiç birinden şikayet almadım hiç biri de demedi ki bu malzemeye bu para çok !!!

Amerikada ki power rack lar 300-400 dolar civarında ama o amerika da çinden getiririm diyenler var çinde dünyada olduğu gibi ucuz fiyata ucuz mal pahalı fiyata iyi mal var

Benim çıkardığım fiyat pasific sporun neredeyse yarı fiyatına ama hala yüksek ?

Yeni yaptığım çizimlerden sonra makaralı sistemi de modüler olarak ekleyebileceğim fakat bunun da bi maliyeti var

Bir malzemenin fiyatını hesap ederken sadece bu 50 kilo gelir demir 2 lira eee toplam 100 lira eder bu demek le olmuyor :)
  • Bu da yeni power rack

50x50x2mm profilden imal ettim buna da 1100 tl istiyorum
     Squat rack / Power Cage
  • güzel olmuş hocam aparatlarıda yapmanız çok iyi olmuş dips,t-bar row ve lastik için işim gereği yurtdışına çıkıcam inş dönüşte ürün pazarlığı yapıcam sizinle o zmana dahada işi geliştirirsiniz gibi geliyor
  • Teşekkür ederim hocam Daha iyisini yapmaya çalışıyorum her zaman diğer aparatları nerde gördünüz ?

Her Amerrikalı nın Evinde varsa Türkiye de de olsun istiyorum aslında ben bu işi ek olarak yapmaya çalışıyorum o yüzden bu fiyatlara verebiliyorum yoksa maliyetler gerçekten yüksek çıkıyor

Neyse kim isterse yardımcı olmaya çalışırım iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: shappy

Teşekkür ederim hocam Daha iyisini yapmaya çalışıyorum her zaman diğer aparatları nerde gördünüz ?

Her Amerrikalı nın Evinde varsa Türkiye de de olsun istiyorum aslında ben bu işi ek olarak yapmaya çalışıyorum o yüzden bu fiyatlara verebiliyorum yoksa maliyetler gerçekten yüksek çıkıyor

Sahibinden de ilanlara baktım hocam,elinize sağlık gittikçe güzelleşiyor ürün

• Demonte olarak gönderiyorsunuz sanırım hocam..
  • Evet Demonte olarak gönderiyorum hocam anahtarlar ve kullanım kılavuzu ile birlikte
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSerkanXXX

quote:

Orijinalden alıntı: shappy

Teşekkür ederim hocam Daha iyisini yapmaya çalışıyorum her zaman diğer aparatları nerde gördünüz ?

Sahibinden de ilanlara baktım hocam,elinize sağlık gittikçe güzelleşiyor ürün

Teşekkür ederim
  • ,
    bu tip ve bir çok crossfit ekipmanının ankarada imalatçısıyız.

ürünlerimiziwww.crossfitburada.com adresinden görebilirsiniz.

assa spor ekipmanları

0 532 480 76 99

ürünlerin tamamı elektrostatik mat siyah boyadır.,

profiller dahil tüm ssistemler lazerle delinmektedir

malzemeniz paketli ,montaj kılavuzları ile teslim edilir.
    facebook sayfamızda güncel ürünlerimizi ve montaj fotoğraflarımızı bulabilirs

https://www.facebook.com/Assa-Spor-Ekipmanlari-Imalat-Ltd-%C5%9Eti-169866173217345/
  • bazı örnek modellerimiz

Squat rack / Power Cage Squat rack / Power Cage Squat rack / Power Cage Squat rack / Power Cage Squat rack / Power Cage Squat rack / Power Cage Squat rack / Power Cage Squat rack / Power Cage
  • Biz resim satmıyoruz ürün satıyoruz !!!
    Bu mesaja eklenen görseller:

Squat rack / Power Cage
  • b.düzünde 5 salon gezdim, beşinde de yok
  • Elzem değil. Resimdeki ürünlerin uzunlarından iki adet alarak hem bench press, hem squat için kullanabilirsiniz.

Squat rack / Power Cage
  • Bende demirciye dips demiri ve squat/bench rack yaptırmayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarık-16 -- 20 Mayıs 2017; 22:13:5 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.