Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (89. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.431
Cevap
321
Favori
253.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu da benden olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar benim 1 sorum olacak, birincisi şuan 7 günlük deneme sürümü kullanıyorum lakin premium paket aldım ancak halen 7 gününüz kaldı diyor, 37 gün yazması gerekmez miydi? teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 12 Aralık 2017; 15:26:10 >
  • 2017yi kapatırken son playlistim

https://open.spotify.com/user/11143711554/playlist/1MZ5fEckVM9AaImznYOUIo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VooDooVox -- 13 Aralık 2017; 9:46:42 >
  • Spotify Android arayüzü Deezer ve Apple Music'e kıyasla oldukça güzel, içerik derli toplu ve kullanışlı ama uygulamayı ilk açtığım an internet bağlantısını hemen kuramıyor. O yeşil yuvarlak şey dönüp durmuyor mu, deli oluyorum beklerken. Çıldırttı artık yeter. Düzeltsinler şunu. Yoksa çok müzik indirdiğim için mi öyle diyeceğim ama çevrımdışı iken hemen açılıyor uygulama. İnterneti açıyorum, o yeşil yuvarlak simge dön Allah dön. Bıktım.

Bu yorumu attığım gün telefonu fabrika ayarlarına döndürüp SD karttaki Spotify'a ait 20 GB çevrimdışı içeriği de silmiş oldum. Şimdilik sorun çözüldü görünüyor, hemen bağlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 17 Aralık 2017; 12:28:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar spotify öğrenci üyeliği kullanıyorum, ödeme günü 3 4 gün önce geldi normalde fakat ödemeyi yapmamıştım. Bugün ilk ödemememden farklı bir kart girdim ve normal spotify fiyatı çekmeye çalıştı karttan, acaba neden ödemeyi geciktirince spotify öğrenci üyeliğim bitti mi yoksa farklı kart kullanıyorum diye mi indirimsiz çekmeye çalıştı? Bilen arkadaşlardan destek bekliyorum,şimdiden teşekkürler:)

• henlekulpu H kullanıcısına yanıt
    Sorun çözüldü.

• Oluşturduğumuz listede şarkı yerlerini değiştirebiliyor muyuz?

• Az önce 3 aylık 0.99 ₺ kampanyasından yararlandım. 3 ay bitmeden üyeliği iptal edersem premium üyeliğim yine 3 ay devam eder mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Halil0738

Az önce 3 aylık 0.99 ₺ kampanyasından yararlandım. 3 ay bitmeden üyeliği iptal edersem premium üyeliğim yine 3 ay devam eder mi

iptal et dersen şu an 3 ayın sonunda otomatik free hesaba döner eger etmezsen 4 ay otomatik 15 tl çeker

• quote:

Orijinalden alıntı: Routine

Oluşturduğumuz listede şarkı yerlerini değiştirebiliyor muyuz?

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, hiç bilgisayardan acmamıstım spotify'ı daha önce. Bakayım şimdi

• Spotify hesabımı biri ele geçirdi surekli oturum aciyordu. Tum cihazlardan cikis yap dedim ve sifremi değiştirdim. Hangi adresten acildigini tespit edebilirmiyiz cihaz oturum acma gecmisi falan varmi?

Sm a520w yazan hesap hirsizin hesabi

• Boş yeri olan

• maalesef
  • 1 kişilik yeri olan var mı aile hesabında

• Aile yeri olan varsa katılmak isterim. Lütfen pm atın.
  • Arkadaşlar giriş yapamıyorum mail adresi ile parolayı sıfırlamaya kalktığımda "Girdiğin e-posta adresi etkin bir Spotify hesabı ile ilişkilendirilmemiş." şeklinde bir uyarı alıyorum ancak kullanıcı adımı girdiğimde "Sana parolanı sıfırlamak için uygulaman gereken yönergeleri içeren bir e-posta gönderildi." şeklinde bildirim veriyor mail'de gelmiyor daha önce böyle birşey ile karşılaşan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannicus

Arkadaşlar giriş yapamıyorum mail adresi ile parolayı sıfırlamaya kalktığımda "Girdiğin e-posta adresi etkin bir Spotify hesabı ile ilişkilendirilmemiş." şeklinde bir uyarı alıyorum ancak kullanıcı adımı girdiğimde "Sana parolanı sıfırlamak için uygulaman gereken yönergeleri içeren bir e-posta gönderildi." şeklinde bildirim veriyor mail'de gelmiyor daha önce böyle birşey ile karşılaşan var mı?

Hiçbir şekilde hesaba ulaşamıyorum hesap çalındı sanırım.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar giriş yapamıyorum mail adresi ile parolayı sıfırlamaya kalktığımda "Girdiğin e-posta adresi etkin bir Spotify hesabı ile ilişkilendirilmemiş." şeklinde bir uyarı alıyorum ancak kullanıcı adımı girdiğimde "Sana parolanı sıfırlamak için uygulaman gereken yönergeleri içeren bir e-posta gönderildi." şeklinde bildirim veriyor mail'de gelmiyor daha önce böyle birşey ile karşılaşan var mı?

kullanıcı adını ve şifreni bilen birisi eposta adresini çok kolay bir şekilde değiştirebilir. daha sonra da şifreni değiştirmiş galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

quote:

kullanıcı adını ve şifreni bilen birisi eposta adresini çok kolay bir şekilde değiştirebilir. daha sonra da şifreni değiştirmiş galiba.

kimsede bilmiyordu ama sanırım durum öyle, spotify durumu anlatan bir mail attım , geri alma ihtimalim var mı hesabı sizce

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.