Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.391
Cevap
317
Favori
251.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önbelleğe tekrar aynı parçaları dinleyeceksek veriden, kotadan harcamamak için alıyor. Sanırım bir süre sonra bu önbelleğin bir kısmı siliniyor, o kadarını bilmiyorum. Ama dediğiniz gibi ayarlarda önbellek sınırını ayarlayabileceğimiz bir yer olabilirmiş. Deezer'da var bu söylediğim ayar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet kotadan harcamamak için.Ama en azından bunu bize sorabilirdi."Ya kotadan ya bellekten" diye seçebilirdi.Yardımınız için teşekkür ederim 👍🏼

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • La olum güzelim paraları saçma sapan yerlere veriyonuz.
  • Farklı hesap açtım 3 ay için sonrasına bakacaz artık :D
  • Bir sorum olacak.

Spotifyı hem bilgisayarımda hem telefonumda kullanıyorum. Telefonda internet olmadığından şarkıları indirip dinliyorum.
    Sorum şu: Listeme eklediğim her şarkıyı daha sonra telefondan girdiğimde internete bağlıysa otomatik telefona indiriyor.
    Ben bazı şarkıların listemde olmasını istiyorum ama telefona indirmesini istemiyorum. Sadece istediğim şarkıları telefona indirsin istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
  • 3 ay 13.99 TL lik tekliften yararlanabiliyor muyum?Yukarıda bir uyarı var o kafamı karıştırdı.

Edit:Evet yararlabiliyormuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 28 Kasım 2017; 0:7:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Bir sorum olacak.

Spotifyı hem bilgisayarımda hem telefonumda kullanıyorum. Telefonda internet olmadığından şarkıları indirip dinliyorum.
    Sorum şu: Listeme eklediğim her şarkıyı daha sonra telefondan girdiğimde internete bağlıysa otomatik telefona indiriyor.
    Ben bazı şarkıların listemde olmasını istiyorum ama telefona indirmesini istemiyorum. Sadece istediğim şarkıları telefona indirsin istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Aynı listede olduğu için indiriyor direkt engelleyemezsin onu. Şöyle yapabilirsin bilgisayardan girip listedeki şarkıları kopyalayıp yeni bir listeye aktar indirmesini istemediklerini o listeye ekle.
  • Arkadaşlar şu an premium hesabım var ancak Aile hesabına geçmek istiyorum.

Böyle bir geçiş mümkün mü?

Yoksa abone olduğum için yapamıyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

3 ay 13.99 TL lik tekliften yararlanabiliyor muyum?Yukarıda bir uyarı var o kafamı karıştırdı.

yeni hesap aç 0,99 olanı kullan 3 ay, yok uğraşamam dersen 13,99 kullanabilirsin
  • 1 veya 2 kişilik premium üyelik arıyorum hemen katılabılırım bilgi verin PM ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theasus

Arkadaşlar şu an premium hesabım var ancak Aile hesabına geçmek istiyorum.

Böyle bir geçiş mümkün mü?

Yoksa abone olduğum için yapamıyor muyum?

Aile hesabını siz oluşturacaksanız free olmanıza gerek yok ama aile hesabına katılacaksanız premiumunuzun olmaması gerekiyor.
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    26 kasım itibariyle 2. yıla başlayan 1 grupta 1 kişilik yerimiz var, 1 arkadaş devam etmedi.
    40 lira ücreti 1 yıllık.
    katılmak isterseniz ulaşırsınız.
    -
    Forumdan 1 arkadaş geldi, yer kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercana81 -- 29 Kasım 2017; 14:38:48 >
  • theasus kullanıcısına yanıt
    ben premiumum varken baskasinin aile hesabina dahil oldum. oluyor yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 kişilik yeri olan pm.
  • John-Reese kullanıcısına yanıt
    Koskoca Jim Caviezel DH ölücüsü oldu

Demak ABD de işler kesat

• Peki bu aynı aile dısında üyelik fark edilirse hesabınız kapatılabılır mevzusu nedir.
    Yeni aile premium hesabı açtım da. ben şimdi baska şehirdeki kardeşimi üye yapamazmıyım.
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    aynı adresi girin hocam
    biz 2.yıla girdik aile hesabında forumdan arkadaşlarla
    ilk yıl sadece 1 kişiyi spotify çıkartmıştı, tekrar davet ettik sorun olmadı
  • ercana81 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Greer

Koskoca Jim Caviezel DH ölücüsü oldu

Demak ABD de işler kesat

senin yüzünden öldü hainn
  • tidal aile üyeliği düşünen var mı burda, cd kalitesinde müzikler, 1400kpbs, spoty 320 kpbs e kadar maksimum veriyor

düşünen varsa tidal aile pm atsın

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.