Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (153. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bir grup kurdum. Aile paketi ve 5 kişi aranıyor.

Katılmak isteyenler için telegram kullanıcı adım: devbrk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıfırbirr -- 16 Temmuz 2020; 14:36:56 >
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HecqiixZ27 -- 26 Temmuz 2020; 23:41:58 >
  • Spotify aile paketimize 3 arkadaş arıyorum,ödemeyi 6 aylık peşin alacağım,devamında dilerseniz kalabilirisniz.Referanslar için profilimi inceleyebilirsiniz.Ödeme kişi başı 30TL.Pm den numaranızı bırakırsanız dönüş yaparım
  • Spotify aile paketimize 3 arkadaş arıyorum,ödemeyi 6 aylık peşin alacağım,devamında dilerseniz kalabilirisniz.Referanslar için profilimi inceleyebilirsiniz.Ödeme kişi başı 30TL.Pm den numaranızı bırakırsanız dönüş yaparım
  • Merhaba arkadaşlar uzun soluklu bir sportify aboneliği başlatmak istiyorum. uzun süre kullanacak 5 arkadaş daha arıyorum. Kurallarımız olacak WhatsApp grubu kuracağız. oradan sürekli iletişim halinde olacağız. 3 aylık yada 6 aylık periyotlarda ödemeler alacağız.. ilgilenen arkadaşlar dm atabilirler. kişiler tamamlanır tamamlanmaz üyelik hemen açılacaktır.
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    Spotify 320kbit olduğu için 32 bit 38000 Hz göremez.Sesi yapay olarak o değerlere dönüştürme çabasına giriyor.Uygulama ve PC RAM mı yüzünden ses bozulma yapar.Zaten o değeri göre streaming servisi yok.Qobuz 32 bit değerde çalışır fakat yine değer yükseltmek için PC RAM kullanımı azdır.Tidal da çalışır.Fakat ses değerini yükseltme yapmaya çalılır.Qobuz ve Tidal player direk dac /amp PC ses kartını kullanmadan wasabi ve asio formatında çalıştığı için yükü dac verir.Normalde 24 Bit 197000 Hz yeterlidir.Spotify player tamamen PC seskartını kullanır ve 32 bit PC ses kartı dönüşümü desteklemez ses takılma bozulma yapar.Tidal arşivi konusuda 16 bit CD kalitesi ve Master 24 bit 96 .. Hz MQA ile çözmeye çalışır.Yüksek çözünürlüklü arşivler istemeden eksiklik oluşur.Qobuz içinde aynısı geçerli.320kbit ses vermeyi prensip olarak kabul etmeyen He-Res servisleri bu yüzden bazı konularda eksik olur.Türkiye pazarı değil dünya pazarına hitap eder.Zaten abone sayıları azdır.Türkiyede dahada az olduğu için Türk içerikleri az dır.En iyi katalok Qobuz vardır çünkü hem streaming hemde store üzerinden albüm satış yapar.Hiç Dezeer Hi Fi denedinizmi? Onun arşivide çok geniştir fakat ses kalitesi320 kbit. ile en yüksek CD 16bit ile sınırlı.Arşive 320 kbits dahil olunca spotify eş değer geniş diskografisi var.Harici dac wasabi ve asio destegi player da yok.En büyük bir çelişki.Qobuz , Tidal ve Amazon Music (HD 24 bit ) kullanıyorum.Yüksek kalite flac Hi-Res dinlemek içinde malesef iki ayrı streaming servisi gerekiyor.Tidal kullananlar Qobuz kullanıyor çünkü en yüksek ses değerinden muzik streaming 24 bit 197... Hz sunar.Son bir detay da fiyat.Kalite artıkça fiyat fırlar.Türkiyede Tidal ve spotify aile hesabı kullandırıyor ve Dezeer Hi Fi (aile hesabı yok ) Türk Lirası.Qobuz aylık 24,99 Euro ile studio kalitesi sunuyor.Tidal de 19,99 Euro ile MQA sunuyor.Yeni olan Amazon music HD 14,99 Euro aylık fiyatı var.İki streaming servisi gerekiyor arşiv tamamlamak için.Bir hatırlatmada Fiyata göre ülkelere servis yapılmakta.Tidal,spotify ... dan bir örnek vereyim Türk Lirası sürekli düştüğü için lisans ücreti pahalıya geldiği için kataloktan çıkar.Bu tüm streaming servislerinde böyledir.Aradığın bir albüm Türkiye kataloğunda yokken Almanya arşivinde vardır.Kısa bir hesapla 45 Euro yapar aylık.Tidal Hi Fi 20 TL ve spotify 17 küsürlü ve Dezeer Hi Fi 27 TL normal aboneliği ile Türkiye için uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 25 Temmuz 2020; 14:56:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaslar spotify aile uyeligine katilmak istiyorum mesaj atabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar uzun soluklu bir sportify aboneliği başlatmak istiyoruz. uzun süre kullanacak arkadaşlar arıyoruz. Kurallarımız olacak WhatsApp grubu kuracağız. oradan sürekli iletişim halinde olacağız. 3 aylık yada 6 aylık periyotlarda ödemeler alacağız.. ilgilenen arkadaşlar dm atabilirler. kişiler tamamlanır tamamlanmaz üyelik hemen açılacaktır.

6 kişilik grupta aranan üye sayısı :4
    hali hazırda 2 kisiyiz.
  • Hali hazırda spotify hesabım var ama daha önce hiç bir üyeliğe kaydolmadım spotify premium denemek istiyorum fakat 1 kişilik almak pahalı geldi aile grubuna üye isteyen arkadaşlar katılabilirim 1 senelik. Detayları özelden yazarsınız ve güven sağlayabilecek kişiler olursa ben hazırım.birde aile üyeliğinde aynı adres sıkıntısı vs. sorunlar nasıl aşılacak benim için en önemlisi
  • Arkadaşlar merhaba, aile grubumda 1 kişilik yer müsait, 6 ay 27 lira, 12 ay 54 lira olacak şekilde katılmak isteyecek arkadaşlar mesaj atabilir.
  • Aile üyeliğinde 3 kişilik yer açıldı. Katılmak isteyen arkadaşlar mesaj atabilir. Yıllık 55 lira.
  • arkadaslar bu konu hakkinda tecrubeli degilim.

ben ve esim icin 2 adet spotify hesabi alacagim
    baktigimda aile icin aylik 24 tl diyor.

ancak 6 hesaplik paket 27 tl.

sanirim sizler aile paketi alip mi satiyorsunuz diger 5 kisilik hakkinizi ?

eski uye hesabiniz varsa guvenebilecegim sekilde 2 adet hakkinizi satin alabilirim.
  • Aile üyeliği yıllık 55 lira arkadaşlar. Gelmek isteyenler mesaj atabilir

Düzenleme: Son 1 kişi arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa Erpek -- 28 Temmuz 2020; 12:39:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aile paketinde yeri olan varsa pm pls.

Edit: Buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carbon Dioxide -- 8 Ağustos 2020; 10:31:28 >
  • Merhaba arkadaşlar uzun soluklu bir sportify aboneliği başlatmak istiyoruz. uzun süre kullanacak arkadaşlar arıyoruz. Kurallarımız olacak WhatsApp grubu kuracağız. oradan sürekli iletişim halinde olacağız. 3 aylık yada 6 aylık periyotlarda ödemeler alacağız.. ilgilenen arkadaşlar dm atabilirler. kişiler tamamlanır tamamlanmaz üyelik hemen açılacaktır.

6 kişilik grupta aranan üye sayısı :2
    hali hazırda 4 kisiyiz.

Yerimiz dolmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti6552 -- 3 Ağustos 2020; 23:12:53 >
  • Spotify grubumuzda 2 kisilik yer acildi. 2 yıldır devam eden bir grup. Katılmak isteyenler mesaj atabilirler.
    Odeme 6 aylık 25 TL.
    Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harvardharvey -- 31 Temmuz 2020; 17:0:15 >
  • Merhabalar. Ailemde 1 kişilik yer açıldı. Yıllık olarak satıyorum ilgilenenler pm

Fiyat: 50 tl. Ödeme enpara

Edit: Yer doldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinoco mavisi -- 30 Temmuz 2020; 22:28:47 >
  • Pm atıldı

• Ailemdeki 1 kisilik yer dolmadı.
    12 aylık 50 tl'den satıyorum.
    Pm atin tel nomu atarim whatsapptan ayarlariz.
    Odeme enpara kuveytturk akbank papara

Edit: Aile dolmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinoco mavisi -- 3 Ağustos 2020; 23:11:31 >
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.