Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ailede 1 kisilik yer açıldı, ailedeki herkes 6 ay daha kalmakta. Gelmek isterseniz aylık 5tl yada 6 ayı 25tlden dm atabilirsiniz.
  • Spotify aile üyeliği aramaktayım aylık veya 6 aylık ödeme yapabilirim uygun olanlar pm atarsa sevinirim iyi günler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun soluklu aile üyeliği arıyorum. Daha önce hep bireysel kullandım. Güvenilir bir grup aramaktayım.

Edit: buldum teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black-Mirror -- 2 Ağustos 2020; 20:30:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uzun soluklu aile grubu ariyorum. Ailesinde yer olanlar PM atın lütfen .. Buldum Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infrared -- 5 Ağustos 2020; 21:17:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aile grubu yıllık 55 lira. katılmak isteyenler mesaj atabilir.

• Aile grubu arıyorum. Yeri olan varsa uzun soluklu bir katılım düşünüyorum.

• 6 ay ya da 1 senelik spotify aile hesabı arıyorum.

• Pulsefire Soraka kullanıcısına yanıt
    Yer var mı hocam?

• Aile Hesabımıza Yıllık olarak alımlar mevcuttur detaylar için DM atabilirsiniz 50TL/YIL

• Selamun aleykum. Ailemde 1 kişilik yer açıldı.
    Yıllık olarak satıyorum ilgilenenler pm

Fiyat: 60 tl. Ödeme her hangi bir banka
  • 2 kişi için Aile üyeliği arıyorum. 3 aylık ya da 6 aylık seçenekler olursa makbuldür. Grubunda 2 kişilik yer olan varsa DM atsın lütfen.
  • 3 veya 6 aylık aile üyeliği arıyorum. Ailesinde yeri açılan yada yeni aile grubu kurmak isteyen dmden yazsın lütfen

• yıllık üyelik 55 lira arkadaşlar. 3 kişilik yer var. katılmak isteyen mesaj atabilir.
  • 6 aylık aile üyeliği arıyorum. Boş yeri olan varsa katılabilirim.

Edit: Bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra_091 -- 7 Ağustos 2020; 20:53:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aile üyeliğinde yer mevcut katılmak isteyen lütfen özelden PM ile numara bıraksın yer varmı diye sormayın numara bırakın varsa dönerim zaten , yer mevcut şuan dolmadan

• Selamlar spotify aile gurubumuzda 1 kisilik bos yerimiz mevcuttur uzun soluklu katilmak isteyenler mesaj atabilirler

• Merhabalar. Ailemde 1 kişilik yer açıldı. 3 Yıldır aktif olarak kullanıyoruz. 1 yıllı olarak satıyorum ilgilenenler Lütfen pm

Fiyat: 60 tl.
    Ödeme eft vs.
  • yıllık üyelik 55 lira arkadaşlar. 2 kişilik yer var kaldı.

• Merhaba. Spotify Aile hesabı olan ekiplerde 1 kişilik yer arıyorum. Uzuuuun süre kullanmak istiyorum. Enpara hesabım var, ödeme kısmı kolay. PM atarsanız numaramı veririm. Instagramdan da ulaşabilirsiniz: z.atasy

Edit: Pasif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atasy -- 8 Ağustos 2020; 18:5:51 >
  • Selamlar spotify aile gurubumuzda 1 kisilik bos yerimiz mevcuttur uzun soluklu katilmak isteyenler mesaj atabilirler ( yerimiz doldu tesekkurler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharky2222 -- 8 Ağustos 2020; 23:48:38 >
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.