Şimdi Ara

SPOT PİYASASI BITTI OYUN FİYATLARI ARTTI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
1
Favori
4.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorma Sony'nin kendi getirdiği oyunları Sony'den pahalı satan çakallar. Ve çakal şerefsizin önde gidenleri vergi kaçakçılığından şikayet etmek lazım topluca.
  • Arkadaş "resmi mağazalardan alın" demiş,git Metal Gear'ı şu an resmi mağazadan al bakalım kaç paraya alıyosun...
  • Mağaza dediysem bu mağazaların web sitelri yok mu ordanda alınabilir demek istedim banka kampanyası ve kupon ile 120 130; tlye sıfır bandrollu faturali oyun alabiliyorsun mesela ben until dawn 129 tlye alabiliyorum spotcular 200 tlye satıyor oyunu böyle fırsat varken spota 200, tl vermem daha
    uyguna resmi faturali yerden alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 31 Ağustos 2015; 15:39:09 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araldan alın diye bişey yazdım mi sen kazikci firmalari örnek verirsen tabi pahalı olur ozaman al sende bak bakalım resmi mağaza faturali bandrollu oyun satıyor sen aralı örnek vereceğine daha uygun firmaları örnek verebilirsin

https://www.overgameweb.com/product_view.asp?ProductName=until-dawn&PType=&Platform=9&Category=&Order=ReleaseDate&Sort=DESC&Page=1&Str=&Product=5298&InStock=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 31 Ağustos 2015; 15:45:30 >

• Bahsini ettiğin "Mağazalar" genel anlamda kazıkçının kralı,ayrıca herkes sen ben gibi kart vs. de kullanamayabiliyor...

Adam oynamadığı bir oyunu takasta kullanıp yeni alacağı oyunun mali yükünü kısmen hafifletebiliyor,yani sözün özü "SPOT BİTTİ" diye milleti ve özellikle yeni PS4 almış veya piyasayı bilmeyen arkadaşları yanlış yönlendirirsen daha fena kazık yemeleri olası
  • Watch Dogs'un PS3 versiyonunun 130 TL, PS4 versiyonunun da 140 TL olduğu zamanı hatırlıyorıum.Tabi PS4'ün yeni çıkmış olması ve bu kadar yaygın olmamasının da etkisi vardı.Şimdi Metal Gear Solid V'i nasıl alıcam diye kara kara düşünüyorum.Ürünün çılgınlar gibi satacağını bildiğinden herkes en az 200 TL fiyat biçmiş.220 ye kadar da çıkıyor fiyatlar.Tabi ki kurun etkisi var ama oyunları 60$ dan aldıklarını düşünüyorsanız kendinizi kandırıyorsunuz. İlla ki satış ücretinden az miktara alıyorlar ki kar olsun. Hepsinde de her zaman aynı laf "Bunlardan çok kazanmıyoruz ki..." Ne için yapıyorsun bu işi o zaman ? Oyun dünyasına katkıda bulunmak için mi? Neredeyse hemen hemen hiç bir alternatiflerinin olmaması olayı daha da can sıkıcı hale getiriyor.Saçma sapan sitelerden uygun fiyatlı oyun kovalar olduk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • deadpoolsgun D kullanıcısına yanıt
    Hep oyle derler ama stoklarında oyunlar eksik olmaz kar koyarak hepsini satarlar bu iste iyi kazanç olmasaydi piyasada bu kadsr spotcu olmazdı hepsi aynı kafadan gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

Araldan alın diye bişey yazdım mi sen kazikci firmalari örnek verirsen tabi pahalı olur ozaman al sende bak bakalım resmi mağaza faturali bandrollu oyun satıyor sen aralı örnek vereceğine daha uygun firmaları örnek verebilirsin

https://www.overgameweb.com/product_view.asp?ProductName=until-dawn&PType=&Platform=9&Category=&Order=ReleaseDate&Sort=DESC&Page=1&Str=&Product=5298&InStock=

Overgame 2. el oyun alıp satıyor, takas yapıyor. Hatta takas için oyunda bandrol olması şartı var. Büyük ihtimalle Aral ile bağlantıları var. Yani bir oyunu uygun fiyata vermesi masum bir şirket olduğu anlamına gelmez.

• Hocam Sony God of War 3'ü 120 ye satarken spotçular 135 TL'ye satıyordu hakkaten ne düşünüyorlar bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadpoolsgun -- 31 Ağustos 2015; 15:56:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi bir yana da ben hala dijital oyunların kutulu oyunlarla neredeyse aynı fiyat seviyesinde olmasına anlam veremiyorum.

• Mağazalarda zaten uygun fiyat bulamazsin benim demek istediğim internet mağazaları örnek olarak hepsisony resmi sony bayisi web sitesi ve n11 de dükkanı var mesela eger uyeler kuponlari ve banka kampanyalarını takip ederlerse herkes rahat uygun fiyata bandrollu faturali oyun alır donanım haber yılların sitesi ve sıcak fırsatlar çok takip ediliyor buralarda kupon satan ve banka konulari cok var biraz araştırarak uygun fiyata her türlü alırlar

• Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Forumda burada oyun alanlar var hepsi ps4 şeritli bandrollu faturali gönderdiler until dawn konusuna bakarsan görürsün herkes memnun oyunlarda ikinci el gibi bir durum yok senin dediğin olay eski de kalmış olabilir güncel olarak şikayet görmedim

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    En azından forumda kardeşlik olayı var o şekilde yeni oyunları uygun fiyaya alabiliyoruz eger oda olmasaydi zaten psnden kimse oyun almazdı kutulu almak daha mantıklı olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Forumda burada oyun alanlar var hepsi ps4 şeritli bandrollu faturali gönderdiler until dawn konusuna bakarsan görürsün herkes memnun oyunlarda ikinci el gibi bir durum yok senin dediğin olay eski de kalmış olabilir güncel olarak şikayet görmedim
    quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 31 Ocak 2020; 19:56:12 >
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Ben güncel bilgiden bahsediyorum ve forumda örnekleri var bütün oyunları overgame den alın demiyorum eğer uygun fiyata satiyorsa alınabilir dedim ayrica suan için sıfır jelatinli oyunlar satıyorlar eski olaylarını bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 31 Ağustos 2015; 16:10:22 >
  • Türkiye'de konsol oyuncusu olunmaz. Yol yakınken dönün geri.
  • Spota hic bir para kazandirmiyorum. Dijital aliyoruz kalici kardeslikle. Kutulu birsey almam da gerekirse amazondur vs yurtisi sitelerden alirim yine de spota prim vermem. Spota kosa kosa gidip fazla fazla para verenler bugun spotu basimiza cikaranlardir. Gecmis olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi what_tha -- 31 Ağustos 2015; 16:40:53 >
  • Benim gibi 1 sene sonra oynarsanız yarı yarıya düşüyor sıfır kutulu oyunun fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: niomer1

Benim gibi 1 sene sonra oynarsanız yarı yarıya düşüyor sıfır kutulu oyunun fiyatı

Hocam 1 senede beklenir mi yav insaf

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.