Şimdi Ara

Sportive Güvenilir mi? Tavsiye Eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
36.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sportive sitesinden ayakkabı alacağım ancak pek güvenilir gelmedi. Daha önce alışveriş yapan oldu mu?

• Bir kere yaptım ve 3 güne gelecek dedikleri ürünü hakem heyeti yoluyla 20 gün sonra ancak alabildim. Para iadesi de yapmıyorlar. Yok kargoya çıktı 2 güne bilgisi girilir diyorlar. Hangi devirde yaşıyorsak artık. Bütün kargoları aradım adıma kargo yok dediğim zamanda depoda karışıklık olmuş en geç 2 güne kargoya verilir diyorlar. Siz siz olun uzak durun bu firmadan. Mh zaten tam cinnetlik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazzzingaaa kullanıcısına yanıt
    Bi ayakkabı beğendim piyasadan 50 tl daha ucuz ama ayarı yiyeceğim gibime geliyor. Normalde 1 dkde karar verip geçerim siparişi bunda kötü bi his var. Almayacağım galiba.
  • Sportive normalde büyük bir spor ürünleri satan alışveriş mağazası. Çok alışverişim oldu mağazadan direk. Eğer bu mağazanın sitesi ise güvenilirdir tabii ki ama başka bir site ise bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LINKIN PARK

Sportive normalde büyük bir spor ürünleri satan alışveriş mağazası. Çok alışverişim oldu mağazadan direk. Eğer bu mağazanın sitesi ise güvenilirdir tabii ki ama başka bir site ise bilemem.

Evet orijinal sitesi ama olay alışverişte değil üstteki arkadaş müşteri hizmetlerinden çekmiş, ben de bundan korkuyorum.
    Mağazada ayakkabı 165ti, internetten bakıyorum 103 yazıyor. Fotoğraflarında bağcıkların renkleri farklı falan, garip.
  • thestell kullanıcısına yanıt
    Gidip mağazadan al diyecektim ki mağazada pahalıymış. Başka yerlerden alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cumfiçu

Gidip mağazadan al diyecektim ki mağazada pahalıymış. Başka yerlerden alabilirsin.

Başka yerlerde 150 tl
  • Şikayetvar profilleride pek iç acıcı değil bunların. İşin kötüsü bende piyasadan daha ucuz diye almak istedim ve almadan aradım stok var mı kaç güne ulaşır diye. Mh rezalet ya anlatamam yani hele orada bir adam var ki sormaa. Bence alma ama senin bileceğin iş. Belki sen böyle bir problem yaşamazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

Şikayetvar profilleride pek iç acıcı değil bunların. İşin kötüsü bende piyasadan daha ucuz diye almak istedim ve almadan aradım stok var mı kaç güne ulaşır diye. Mh rezalet ya anlatamam yani hele orada bir adam var ki sormaa. Bence alma ama senin bileceğin iş. Belki sen böyle bir problem yaşamazsın.

Vazgectim zaten sagol

• kesinlikle uzak durun 17 gün oldu siparişi vereli halen hazırlanıyor kargoya verilmedi
    ne zaman verirlir belli değil
  • arkadaş bu ürünü sipariş verdi aynı gün kargoya verdiler.

adam futbol ayakkabısı ile maça çıktı biz halen ürünü beliyoruz
  • Siparişimi 10 gün geçmesine rağmen yollamadılar, birçok mail attım, hiçbirine geri dönmediler, bilgi vermediler. Ben de siparişi iptal ettim, 3 gün içinde para iadesi olacak dediler, 12 gündür para iadesi bekliyorum, 2-3 gün daha bekleyeceğim daha sonra Tüketici Hakem Heyeti’ne başvuracağım.

Ürünleri piyasadan daha ucuza satıyorlar, o sizi yanıltmasın kesinlikle aldığınıza pişman oluyorsunuz çünkü ürünün tedarik süresi çok uzun ve ürünlerin sağlam olduklarından şüphem var, ürünlerle ilgili birçok şikayeti internette bulabilirsiniz.

KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM, HİÇBİR ŞEY ALMAYIN BU SİTEDEN.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 17 Ağustos 2020; 16:33:3 >
  • mağazasından almanı tavsiye ederim bayağı bir yerde şubeleri var ama internet sitesinden yapılan alımlarda sıkıntı çıkıyormuş şikayetvar da da bir sürü şikayet var ama ben denemek istiyorum şansını diyorsan yine de sen bilirsin :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.