Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig 17. Hafta | Galatasaray - Kayseri Erciyesspor | 28/12/2013 (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
0
Favori
11.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warrison

Sabri bu maç yaptığı klasik kötü ortası hariç, çok kötü oynadığını düşünmüyorum.

Abi bu maç iyi oynar, ertesi maç iyi oynar.
    Geri kalan sezon yatar.
    Fakir edebiyatı yapmayı bırakın artık.
    GALATASARAY gibi klüp, koskoca ŞL'de oynayan klüp.
    Sabri gibi yeteneksiz adamları kaldıramaz.
  • Sabri iki calim atti , gerisi zarar.
    Takim iyi oynuyor 2 haftadir Guzel sinyaller veriyor , havasini yakaladi sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirk Nowitzki

quote:

Orijinalden alıntı: Bırak Zaman Aksın

ama demeyin öyle sabri galatasarayın çocuğuuuuuuuuuuuuuuuu :(::(:(:(:(:(:(:(

ayrııcaaa daha patlayacak henüz genç :(:(:(::(:(:(:(:(:(

ulan adam bu yeteneksizlikle, böyle vizyonsuz taraftar sayesinde,tepkisiz kulüp sayesinde senelerdir 7 kuşağını zengin etti

ygs'ye florya da bir kolejde girmiştim, ben sınavdan çıkıp moron bir haldeyken sabri beyaz porsche jipiyle bir aşşa bir yukarı gidiyordu ben otobüs beklerken, halı saha takımıma almayacağım adamlar böyle hayatlar yaşıyor aptal yöneticiler ve arabesk taraftarlar yüzünden

Bizimkilerdeki zihniyet değişmedikçe 77 sülalesini zengin eder.Futbolu burada bırakır sonrada altyapıya kapak atarsa o zaman görün curcunayı

aynen öyle, ümit davala ve hasan şaşı teknik ekibe getirdiler, yahu bu adamlar kim? tamam eyvallah iyi futbolcular ama, iyi futbolcudan illa antrenör olacak diye bir kaide mi var? eski 2000 ruhu böyle yakalanmaz, şimdide tugay'ı getirdiler, vefa böyle gösterilmez,

galatasaray şu an yedek kadrosu ve ilk 11'de ki bir kaç futbolcusuyla tam bir gariban yuvasıdır, elin hanzolarını bünyesine katıp adam etme yeridir, (adam etmekten kasıt zengin etmek, bunlar genel kültürü sıfır adamlar).

ha bunun bir örneğide fenerbahçede var, (selçuk şahin). adam tam bir futbol katili ama senelerdir kadroda, onunda 7 sülalesi zengin oldu.

• SABRİ
  • spiker ne güzel chedjou diyor öle
  • Sabri
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarlBenz

quote:

Sabri bu maç yaptığı klasik kötü ortası hariç, çok kötü oynadığını düşünmüyorum.

Geri kalan sezon yatar.

Sabri'nin yeteneksiz olduğunu biliyorum zaten. Sadece bu maçtaki performansını değerlendirdim :)
  • Sneijder sakatlık öncesi gollerine başlamıştı sakatlıktan sonrada devam ediyor çok şükür
    Melo'yu cıkartsa bari hoca zaten sakat sakat oynuyor birde kırmızı kart görmesin
  • Melo ne gerek var be. Neyse 4. golü atıp şunların işini bitirmek lazım. 1 gol atarlarsa umutlanacaklar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CarlBenz

quote:

Geri kalan sezon yatar.

Sabri'nin yeteneksiz olduğunu biliyorum zaten. Sadece bu maçtaki performansını değerlendirdim :)

Yeteneksiz diyemezsin, yetersiz diyebilirsin.

• Iyi yedik
  • Yedik
  • neden geri yaslarsınki takımı.bırakta averaj arttıralım.

mancininin klasik taktiği.
  • Yemesek olmaz
  • Ya su sabrinin butun mudaheleleri karavana
  • kontra beceremiyoruz hemen oyunu öne yıkmamız lazım
  • 2.ci de yeriz böyle giderse
  • en sevmediğim futbol taktiği geri yaslanıp skora yatmak.

şu maçta 5 6 tane atmak varken..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

en sevmediğim futbol taktiği geri yaslanıp skora yatmak.

şu maçta 5 6 tane atmak varken..

Onu fener bulduğu takıma güzel yapıyor, bizde bir merak var skoru görünce rolanti.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.