Şimdi Ara

Spigen F207 12W+18W Hızlı Şarj QC 3.0 + iP - 45 lira HB!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
16.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anker tek girişli bu fiyata kapış kapış gitti, 55+ kargo olarak satılmıştı. Spigen de o kalitede deniyor. Üstelik bu çift USB çıkışlı. Sipariş verdim bakalım Anker mi yoksa Spigen mi daha iyi. (iptal ettim siparişi, aşağıda yazdım)

Spigen 12W Hızlı Şarj Cihazı Çift Giriş USB Qualcomm 3.0 + iP (Intelligent Power Technology) Duvar Şarjı - F207

https://www.hepsiburada.com/spigen-essential-30w-hizli-sarj-cihazi-2-port-usb-qualcomm-3-0-18w-ip-intelligent-power-technology-12w-duvar-sarji-f207-000ad21390-p-HBV0000057F5Q?magaza=Hepsiburada

Amazon bile 13 dolar +7 vergi çıkabilir diyor üstelik kargo ücretsiz değil. (o zaman öyleydi)

Dikkat : yanında kablo yoktur.

İyi değil dediler ben siparişi iptal ettim. Anker iyi çıkmıştı. Bunu almadım bilmiyorum maalesef. Konu içinde işin uzmanları! bol bol yorum yapmış, okuyun. Benim bilgim yok arkadaşlar.

Konuyu yıllar önce açmıştım, 60 liraydı simdi 45 olmuş. Ben o zaman gittim Ae ten normalde 45 lira olup 20-25 liraya düşen Celbro iki çıkışlı quick charge 3 + 8 özellikli şarj cihazı aldım, binlerce yorum var hızlı şarj ediyor diye bendeki hiçbir cihazı tablet telefonlar dahil hızlı şarj etmedi. Yedek olarak kaldı öyle. Şu an bile 10 dolara kapış kapış satılıyor orada ama "Celbro" tavsiye ETMİYORUM. spigen ise almadım bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 7 Ocak 2020; 1:13:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 7 plusta ise yarar mi

• DarbeLeeMatkap kullanıcısına yanıt
    İPhone kullanmadığım için bilemiyorum şahsen ama "Apple, Android, tabletler vb. cihazlarla uyumludur." ibaresi var linkte. Satıcı Hb.

• kullanıyorum anca bu para eder çinden daha kaliteli ürün alınabilir qc 3.0 olan kısmı tiz bir ses yapıyor
  • https://www.qualcomm.com/media/documents/files/quick-charge-device-list.pdf

Sertifikası yok dolayısıyla geçerliliği de yok bilseler dava açarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 3 Mayıs 2018; 2:12:53 >
  • Çift portlu ve QC3 şarj cihazları için min 24w olmasını tavsiye ederim. Özellikle Iphone ve yeni nesil güçlü bataryalı cihazlar için. Bana çok cazip gelmedi, şahsi görüşümdür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Bende gerçek QC 3.0 olup olmadığını merak etmiştim hocam. Paylaşım için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

https://www.qualcomm.com/media/documents/files/quick-charge-device-list.pdf

Sertifikası yok dolayısıyla geçerliliği de yok bilseler dava açarlar
    Spigen her geçen gün kalitesini düşürerek sıradanlaşıyor. Umarım buna bir son verirler.
  • 40 liraya 3 lüsünu tronsmart marka almıştım.piyasaya bak

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Ben de 30 liraya Tronsmart almıştım tekli qc3 olanı da arkadaş kaybetmiş. Yenisini bakarken Anker ve Spigen çok kaliteli dediler. Yoksa Aukey ve Tronsmart var yine uyguna.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Ben de 30 liraya Tronsmart almıştım tekli qc3 olanı da arkadaş kaybetmiş. Yenisini bakarken Anker ve Spigen çok kaliteli dediler. Yoksa Aukey ve Tronsmart var yine uyguna.
    tronsmart kullanıyorum yine alırsam aynısını tercih ederim.aynı zamanda kablolarıda çok kaliteli.nerede uygun satılıyorsa özelden yazarmısın 1 tane daha alayım.

birde n11 de BlitzPower marka gördüm kaliteli markamıdır ,bilgisi olan rica etsem cevap yazabilirmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

tronsmart kullanıyorum yine alırsam aynısını tercih ederim.aynı zamanda kablolarıda çok kaliteli.nerede uygun satılıyorsa özelden yazarmısın 1 tane daha alayım.

birde n11 de BlitzPower marka gördüm kaliteli markamıdır ,bilgisi olan rica etsem cevap yazabilirmi.

Alıntıları Göster
    o blitzpower blitzwolf un çakması gibi heralde ben 7-8 ay önce aciliyetten almıştım ondan kullanıyorum mi6 ile hızlı şarj ediyor sorun yok
  • enes122 E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• ne çok abartılıyor şu spigen. Spigen SGP Spigen zamanında kaliteliydi...

Neyse GB'den 3 dolara aldığım bi gocomma var qc3.0 uyumlu halen çalışıyor
    iPhone 7+ ı da ipad adaptöründen daha hızlı şarj ediyor garip bir şekilde.
  • enes122 E kullanıcısına yanıt
    O marka konusunda bir ara baya bir araştırma yapmıştım, forumda da bahsi geçmişti. Firmanın Türk yetkilisi cevap yazmıştı (bu arada Blitzpower Türk markası), biz Blitzwof ile birlikte çalışıyoruz, aynı fabrikada aynı tezgahlarda aynı ürünleri üretiyoruz, malzeme ve üretim kalitesi aynı demişti, tabi bunlar onun dedikleri, inanıp inanmamak size kalmış, ben samimiyetine inandım ama şahsen hiç alıp kullanmadım, düşünmedim bile. Kişisel görüşüme ters çünkü, bir markanın "x miş" gibisini, benzerini almaktansa, kalitesine güvendiğim bizzat kullandığım kendisini alırım.
  • Araç şarjı olarak çift çıkışlı öneriniz var mı çakmaklık girişine takılacak? Sağlam hızlı şarj eden birşey istiyorum.
  • Anker ile spigenin dandik aksesuarlarini karsilastirmak pek mantıklı degil. Spigen gitsin kılıf yapsın o alanda iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erwinsmith06 -- 3 Mayıs 2018; 12:53:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    enes122 E kullanıcısına yanıt
    satıcıya sordum ,BlitzPower ve tronsmart her ikiside çin malı ve aynı kalitededir cevabı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 3 Mayıs 2018; 13:5:49 >
  • 49 liraya almıştım 2 hafta önce. Mi Max 2 yi gayet hızlı şekilde şarj ediyor. Sonuçta 5300 mah batarya var. Ben memnunum. Alacaklara tavsiye ederim. Hemde hiç ses falan duymuyorum şarj okurken. Nasıl kulak var sizde

• Aliexpress den aukley veya anker felan alın. Bu spigen dediğiniz ürün çinde üretilip üzerine marka basılan şarj aletlerinden. Aynı aletin farklı varyasyonları var aliexpress de

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.