Şimdi Ara

Spigen F207 12W+18W Hızlı Şarj QC 3.0 + iP - 45 lira HB! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
16.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 55 TL Kargo dahil Ugreen USB Charger 18W Quick Charge 3.0 Mobile Phone Charger for iPhone Fast Charger Adapter for Huawei Samsung Galaxy S8/S8+
    https://www.aliexpress.com/item/For-Qualcomm-Quick-Charge-3-0-2-0-Ugreen-USB-Charger-Smart-Fast-Mobile-Phone/32723120029.html

Sertikasız çer çöpe para vermek yerine parasının hakkını veren bir ürün almak isteyenler için. Daha ucuz ve daha çok çıkışı olan alternatif(sertifikasız ama çok fazla olumlu geri dönüşü var)

35 TL LED Display 3 USB Charger, ROCK Universal Mobile Phone USB Charger Fast Charging Wall Charger For iPhone Samsung Xiaomi Max 2.4A
    https://www.aliexpress.com/item/LED-Display-3-USB-Charger-ROCK-Universal-Mobile-Phone-USB-Charger-Fast-Charging-Wall-Charger-For/32832813133.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 3 Mayıs 2018; 19:14:42 >

• Type-c için de kullanılabilir mi bunlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

tronsmart kullanıyorum yine alırsam aynısını tercih ederim.aynı zamanda kablolarıda çok kaliteli.nerede uygun satılıyorsa özelden yazarmısın 1 tane daha alayım.

birde n11 de BlitzPower marka gördüm kaliteli markamıdır ,bilgisi olan rica etsem cevap yazabilirmi.

Alıntıları Göster
    Ae te şu an 12 dolar falan. Kampanya olmuştu 8 dolardan almıştım.

Tronsmart hızlı şarj özelliği var ama çok yavaş şarj etti benim telefonu. Anker aldım hızlı şarj ediyor, kendi şarj cihazı da hızlı ama Tronsmart yavaş oldu. Şu an 13 dolara da Anker var, daha önce görememiştim Ae te. O daha iyi gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: feiter

Araç şarjı olarak çift çıkışlı öneriniz var mı çakmaklık girişine takılacak? Sağlam hızlı şarj eden birşey istiyorum.
    https://www.hepsiburada.com/spigen-essential-30w-hizli-arac-sarj-cihazi-2-port-usb-qualcomm-3-0-18w-ip-intelligent-power-technology-12w-f27qc-000cg20643-p-HBV00000394HU

bu fiyata kesinlikle kaçmaz. ben indirimli olarak 50 tl den almıştım.

• Araç için alınabilecek en mantıklı F/p şarj cihazı alacaklar kaçırmasın ben 40 a almıştım daha sonra uzun süre 50 liraya satıldı. Şimdi 30 Lira !!

Spigen F207 12W+18W Hızlı Şarj QC 3.0 + iP - 45 lira HB!

Satış Linki

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Araçta USB çıkışı var, şarj ediyor telefonu.

Bu durumda bu cihaz gerekli olur mu hocam? Hızlı şarj gibi bir artısı var mıdır?

• QC 3.0 lı bir şarj adaptörünün en az 18 watt olması gerekiyor. 12 watt ve çift çıkışlı bir cihazı nasıl QC 3.0 diye satıyorlar hayret edilecek bir durum...QC 2.0 bile değil bu cihaz.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Telefonla araba arasında veri/müzik amaçlı kullanılan Usb bağlantı yerinden bahsediyorsanız evet o arada telefonda şarj oluyor ama çok çok az şarj eder. Google Maps i açarsanız mesela telefonun şarj olmadığını görebilirsiniz.

Direk şarj amaçlı Usb çıkışı olan araba varmı bilmiyorum.
  • iphone sarj etmek ıcın nasıldır bu urun?
    1a olarak sarj edıyor kendı sarj aletı bunların cıkısı 2.1a sorun sıkıntı yasayan varmı kullannalar tavsıye edıyormu?
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    2017den itibaren üretilen benim gördüğüm ford toyata vw araçlarda 12 w lık usb şarj çıkışı mevcut.
  • Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    Honda Civic için bilginiz var mı hocam?

Ben bulamadım. 2018 Civic, USB çıkışı var, şarj ediyor ama yavaş gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

https://www.qualcomm.com/media/documents/files/quick-charge-device-list.pdf

Sertifikası yok dolayısıyla geçerliliği de yok bilseler dava açarlar
    Spigen F207 12W+18W Hızlı Şarj QC 3.0 + iP - 45 lira HB!

Şuan sertifikası var. PDF'te 9. sayfada. Erken konuşmamak lazımmış.

• onkuba kullanıcısına yanıt
    aynen, erken konuşmamak lazım. tam olarak ürün satıldıktan 15 ay sonra konuşmak lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: filantedivinita

aynen, erken konuşmamak lazım. tam olarak ürün satıldıktan 15 ay sonra konuşmak lazım :)
    Sertifikasyon süreçlerinden bir haber olduğunuz belli. Amerikada spigen gibi bir firma qualcomm'un logosunu ürünlerine koyuyorsa sertifikasını kesinlikle almıştır. Aklınca biri spigenin açığını yakaladığını sanıyor ve en beğenilen yorum oluyor :D Bunu bile düşünemeyenler için çok bile konuştum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 16 Ağustos 2019; 10:46:15 >
  • Bu urun ara ara 39 TL'ye dusuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış düşünüyorsun. Mühendisim ve yıllardır ürünlerin Türk loydu, ISO, ABS, DNV, Gost vb. Sertifikasyon süreçlerini gözlemliyorum. Sertifikalandırma süresi boyunca sertifika hakkı o ürünün değildir, değerlendirme süreci adı üstünde. Henüz sertifika almadan sertifikanın vaadi olan özelliği vurgulayarak satışa çıkarmak da yasal değildir. Verdiğin örnek ODTÜ öğrenci işlerine gidip "benim derslerim çok iyi inanmazsaniz lisedeki hocalarıma sorun, bir aya sınav sonucu açıklanacak zaten sınav da çok iyi geçti siz şimdiden benim kaydımı yapın" demek gibi birşey :)

• quote:

Orijinalden alıntı: filantedivinita

Hocam yanlış düşünüyorsun. Mühendisim ve yıllardır ürünlerin Türk loydu, ISO, ABS, DNV, Gost vb. Sertifikasyon süreçlerini gözlemliyorum. Sertifikalandırma süresi boyunca sertifika hakkı o ürünün değildir, değerlendirme süreci adı üstünde. Henüz sertifika almadan sertifikanın vaadi olan özelliği vurgulayarak satışa çıkarmak da yasal değildir. Verdiğin örnek ODTÜ öğrenci işlerine gidip "benim derslerim çok iyi inanmazsaniz lisedeki hocalarıma sorun, bir aya sınav sonucu açıklanacak zaten sınav da çok iyi geçti siz şimdiden benim kaydımı yapın" demek gibi birşey :)
    Benimle aynı şeyi söylüyorsunuz. Sertifika almadan satamaz diyorum bende. Yani spigen o logoyu kutusuna basıyorsa sertifikayı çoktan almıştır diyorum. O qualcomm pdf dosyası belirli aralıklarla güncelleniyor. Yani sertifikası olsa bile o pdfte bir süre gözükmeyebilir.

• Geçen hafta HP' de dört dörtlük kampanya kapsamında 37 TL' ye satılmıştı.
  • iphone 7plus için alıcam 38TL işimi görürmü hızlı şarj etmek için??
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

iphone 7plus için alıcam 38TL işimi görürmü hızlı şarj etmek için??
    Görür.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.