Şimdi Ara

spiderman 2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • spiderman 2 oyunu hakkında ne düşünüyosunuz ??

• 2 yi bilmiyorumda ben birincisini oynamıştım biraz valla bana yavan geldi
    spiderman fanatiği olsaydım belkide hoşuma giderdi
  • eğer filmini izlediysen oynamını tavsiye ederim
  • bence her açıdan berbat bir oyun.nedense şunu anlamıyorum sinema filmleri güzel oluyor ama oyunlar felaket örn:matrix v spider-man2
  • guzel diyen birine rastlamadım ben de
  • kardeş sen spiderman i oynamımışın herhalde yoksa böle cevap vermezdin filmle bire bir ses olsun oynanabilirlik olsun grafik olsun bence gayet iyi
    Bu arada özür dilerim bu senin düşüncen umarım senden daha iyi düşünenler vardır bu oyun hakkında
  • arkadaşım hem insanların düşüncesini soruyosun hem de eleştiriyorsun ben bu işi anlamadım
  • the movie oyunundan daha güzel olmuş
  • bedne oynamadım ama herkez kötü diyo kötüdür herhalde
  • beeeeeeeeeeeeşşşşşşşşşşşşşşşşş parrrrrrrrrrrrrrrrrra etmez sipidiyi rezil ettiler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: umutcan15

the movie oyunundan daha güzel olmuş

Bence kötü olmamış, Spiderman: The Movie hem grafik olarak daha güzel hem de konu olarak. Zorluk derecesi olarak ise haklı olabilirsin...
  • ya bu spider2nin nocd sini nerden bulabilirim acaba bilen varmi
  • kötü olmuş.
  • pc de çok kötü ama ps2 de manyak olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: guenen

pc de çok kötü ama ps2 de manyak olmuş

ewt ps2 niz varsa ps2 de oynayın yoksa movie game mi oynayın su son oyun yaklasılcak gibi degil
  • rezalet bir oyun rezalet oynanırmı o oyun yav
  • evde oynanabilicek bir oyun acayip zevkli
  • bence zevkli deyil 1. de 2. de zaten bun o oyunun başında 2 saat durım midem bulanmaya başlar dön dön aynıyer
  • valla arkadaşlar ben bir spiderman fanatiği olarak ve gelmiş geçmiş bütünb spiderman oyunlarını oynamış biri olarak nacizane bir yorum yapmak istiyorum.spiderman the movie oyunu grafik olarak harika bir oyndu fakat bildiğiniz gibi zorluk sviyesi baya fazlaydı.ancak bu yeni oyun olan spiderman 2 oyunu,spiderman 2 filminin çıkış tarihine yetiştirilebilmek için baya bi uyduruk yapılmış.yani oyunu oynuyorsunuz ve hiç ölmeden 5 saat gibi bir sürede bitiriyorsunuz.karakterlerin detayları falan da iğrenç.adamların elleri bile belli değil.yani hani telefonlarda oynarız ya bazı oyunları o tadı veriyor.tabi bu ir tatsa.yani arkadaşlar zaten firma yaptıkaları ayıbı inkar etmiyor ve şu an bu oynua alternatif olsun diye yeni bir spiderman oyunu girişimlerine balşlamış durumdalar.umarım bu oyun olsun iyi olur....
  • ne dıyeyım benım gıbı bır spıder hastasına yapılırmı lan bu yoldakı ınsanları fıfa 99 dakı gıbı cızmısler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.