Yüzbaşı
12 Aralık 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar, bazı e-kitaplar sadece internet explorer üzerinden flash player içine gömülü olarak izlenebiliyor. bu kitapları bilgisayarımıza ekran görüntüsü yakalıyarak aktarmanın haricinde aktarmanın bir yolu var mıdır?
benim bir download için birde oyun oynamak için kullandığım iki bilgisayarım var.
steam'i makine sürekli açık kaldığı için download bilgisayarıma kurdum ve oyunları yükledim.
ama makine yetersiz olduğu için steamdeki oyunlar çalışmıyor.
şimdi bu dosyaları nasıl diğer bigisayarıma aktarabilirim.

steam'i vaktiyle ekran kartlarından çıkan hl2 şifresi ile kullanıyorum.
xp pro sp2 yüklü işletim sistemimin yüklü olduğu "D:" hardiskimi "C:" olarak yeniden harflendirmem gerekiyor. ama malum işletim sistemi çalışırken yüklü olduğu hardiskin sürücü harfini değiştiremiyorum. nasıl başarabilirim.

sorunun nedeni; ghost ile c: deki işletim sistemini d: ye birebir kopyaladım. d: deki yeni işletim sistemi içerisindeki kayıtlar c. diskine baktığı için çalışmıyor.
bilgisayarımda ortalama dakikada bir sefer "messenger hizmeti" başlıklı bir uyarı penceresi açılıyor. mesengerim kapalı olduğu halde bu pencere çıkmaya devam ediyor. böyle birşeyle karşılaşan varmı? nasıl kurtulabilirim?
yaklaşık bir haftalık süre içerisinde çeşitli amblem ve logolar hazırlamam gerekiyor. photoshop gibi klasik çizim programları ile bu işin çok kolay olacağını sanmıyorum. amblem ve logo hazırlayabileceğim kullanışlı programları buraya yazabilirseniz sevinirim.
yaklaşık bir haftalık süre içerisinde çeşitli amblem ve logolar hazırlamam gerekiyor. photoshop gibi klasik çizim programları ile bu işin çok kolay olacağını sanmıyorum. amblem ve logo hazırlayabileceğim kullanışlı programları buraya yazabilirseniz sevinirim.
turksat uydusuna bakan ve üzerinde 4 lü lnb yer alan çanağımı digiturkün uydusuna çevirerek digiturk recevieri ile yayınları izleye bilirmiyim. yoksa tekli lnb ile özel dağıltıcımı kullanmam gerekir.

yardımcı olabilirseniz sevininrim.
mtu (moonstar) ve bazı windows 98 zamanından kalma eski programları artık xp'de çalıştıramıyorum. karşılaştığım hata mesajıda aşağıdaki gibi oluyor. daha önceden xp'altında sorunsuz kullanmakta olduğum bu eski yazılımları nasıl tekrar çalıştırabilirim.

masa üstümde yeralan kısayolu tıkladığımda ilk başta oyuna girecek gibi olup ekran kararıyor ama hemen sonra masa üstüne atıyor.

aynı dertten muzdarip olan veya çaresini bilen varmı.

elimdeki oyun 5 cd.
options menüsünde video ve controls şeçenekleri aktif olmadığı için
joystik ve çözünürlük ayarı yapamıyorum. bu konu için çözüm bilen varmı?
Hakkında
Forum İmzası:
�Bilginlerin kötüsü, beylerin kapısında gezendir; beylerin hayırlısı da, bilginlerin kapısında gezen.�
Mevlâna Celaleddin-i Rumî
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 540
İkinci El Bölümü Mesajları: 61
Konularının görüntülenme sayısı: 33.229 (Bu ay: 488)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.