Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Spider-Man PS4 ve Red Dead Redemption 2 Türkçe Dil Desteğine Sahip Olmayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
179
Cevap
0
Favori
7.526
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Spider-Man PS4 ve Red Dead Redemption 2 Türkçe Dil Desteğine Sahip Olmayacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      972 Mesaj
      03 Mayıs 2018 00:38:43
      Videodaki yorumlara bakiyorum hakli bulanlarin sayisi oldukca fazla sonyden hisseleri var bu kisilerin sanirim oyun turkce olmayacak hemde 300 tl olacak enayimiyim ben. Acarim endonezya yada rusya psn indirim zamanlarinda ordan alirim bir kaybim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      03 Mayıs 2018 00:42:13

Dayıoğlu bunları yazan parmaklarını öpüyorum. Ve bu düşüncelerin sahibi beynini de öpüyor esenlikler diliyorum.

Bunu alıp malum şahsa okutmak gerek. Adamı görünce artık midem bulanıyor ne yalan söyleyecek diye. Kutulu oyunu 50 liraya al 310 liraya so* ıhm sat. Bahane hazır hocam, kur farkı. Mübarek kene gibi yapıştı koltuğa. 2010 dan bu zamana çok şey değişti...

Diyeceklerim çok ama yazsak ne fayda. Bir ara yazarız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lextor -- 3 Mayıs 2018; 0:55:31 >
      |
      |
      Wayward Son kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

||PS4||PS3||PS Vita||
    • Yarbay
      12252 Mesaj
      03 Mayıs 2018 01:36:36
      Almayın, aldırmayın. Bu kadar basit aslında.

|
      |
      03 Mayıs 2018 01:40:11
      ps' de ilk çıkışta aldığım oyun sadece fifa'dır. O da pro club vs. oynadığım için halen daha god of war'ı almış değilim. GT Sport'u 89'a , uncharted4'ü 110 liraya kutulu almıştım. İndirimleri beklemek en iyisi , insanlar bi kaç ay önce benden önce oynamış veya oynamamış benim için fark etmiyor.
      |
      |
      1) 2011 Citroen C4 II 1.6 Confort Plus M/V2) 2013 Peugeot 208 1.4 HDi Urban Soul M/V3) 2010 Citroen DS3 1.6 156HP DSport M/V4) 2014 Peugeot 308 1.6 eHDi Allure M/V 5) 2014 Mercedes Benz CLA180d 1.5 Urban O/V 6) 2013 Peugeot RCZ 1.6 THP Evolution O/V7) 2017 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V

AMD Ryzen7 1700x 3.7@ ✦ MSI B350 Gaming Pro Carbon AM4 ✦ Akasa A10 Water Cooler ✦ G.Skill Trident Z 32GB(2x16) 3200Mhz RGB LED ✦ MSI GeForce RTX2080 Duke 8GB ✦ Corsair Spec Alpha Red Case ✦ WD Blue 1TB M.2 SSD ✦ WD 4TB Blue HDD ✦ Logitech G213 Prodigy RGB LED Keyboard ✦ Alienware Elite RGB Gaming ✦ Gamepower RGB Mousepad
    • Yarbay
      9829 Mesaj
      03 Mayıs 2018 02:13:46
      GoW gibi nesile damgasını vurabilecek The Last of Us 2 ve Death Stranding kaldı geriye bu oyunları Türkçe oynayabilirsek sevinelim.

Ayrıca oyunları yerelleştirme konusun da ne kadar eleştirsekte sadece Sony Türkiye ilgileniyor.

Ne Aral ne Microsoft Türkiye zerre umurlarında değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      03 Mayıs 2018 03:03:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata Ahahahaa pc trolü önce sen blokla ki benim yazılarımı okuma. Yazık la milleti kandırıyorsun burada, lafta üzülmüş gibi yapıp, oyun fiyatları arttıkça konsolları eleştirmek için fırsat doğuyor değil mi sana? God of War çıkınca ağladın şimdi zavallıcık pc ye çıkmayacağını bildiği Rdr 2 oyununda bile xbox a laf atıyor kıskançlığından, ağlamaya devam et. Alıntıları Göster
      Hiçbir fanboyluğum yok ama yeter da yeter yazdıkların midemi bulandırdı artık . İnsanları triggerlamaya çalışma artık .

• Yarbay
      6409 Mesaj
      03 Mayıs 2018 03:20:56
      quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102 Hiçbir fanboyluğum yok ama yeter da yeter yazdıkların midemi bulandırdı artık . İnsanları triggerlamaya çalışma artık . Alıntıları Göster
      Empati yap kim kimi triggerlamış onu çöz sonra yaz, bu yazıları fanboyluktan yazmıyorum, ya da yazıyorum kime ne ? git kus o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa_Monica -- 3 Mayıs 2018; 3:21:22 >
      03 Mayıs 2018 06:32:21
      Spider-Man'ı anlarımda,RDR2 neden türkçe olsun? RDR Sony'nin oyunu mu? Multiplatform bir oyun.Neden Sony türkiyeyi kale alsın adamlar?
      03 Mayıs 2018 06:39:05
      Mustafa Yiğit bey neyin ne olduğunu açıklamış,daha neyin kafasındasınız.Yorumlar sırf trollük olsun diye yapılmış gibi duruyor çünkü içi boş.Bir akıllı telefon dışarıda 4 haneli rakamlara çıkmazken bizim ülkemizde 6000 lirayı buluyor. Bilinçsiz, şuursuz yorumlar var,Playstatıon Türkiye diğer firmalara göre en uygun fiyatlı ürünleri ve dünyaca heyecanla beklenen oyunları Türkçeleştirerek daha keyifli oynamamızı sağladı.Hep aynı kişiler erinmeyip üşenmeyip bu gibi konularda değişik yorumlarda bulunuyor,art niyet ararım ben bu işte....
      |
      |

kullanıcılar için sistem tarafından kullanılan bir robottur.
    • Misafir Üyelik
      150058 Mesaj
      03 Mayıs 2018 06:39:21
      Read dead redemption 2 sony e bağlı olmayan, spiderman ise isim olarak bire bir sony e bağlı olmayan bir yapım Türkçe gelmiyor olması pek fazla yadırganacak bir durum değil zaten ilerleyen zamanlarda güzel haberler alacağımızı söylediler...
      |
      |

• Misafir Üyelik
      150058 Mesaj
      03 Mayıs 2018 06:39:32
      Sizin gibi insanların iyi niyetini suistimal edip,yalan yanlış iftira atmıyoruz, olanı,doğruyu söylüyorsunuz.....
      |
      |

• Misafir Üyelik
      150058 Mesaj
      03 Mayıs 2018 06:39:36
      Şimdiye kadar ön siparişleri basıp bunlara prim verenler sayesinde bu siz nekadar satın alırsanız oyunları şunu bilinki bundan sonra ancak onların koltuğunu sağlamlaştırırsınız.Buneya sanki tüm dünya oyunu 500 $ dan alıyorda bize 5 $ dan çıkışında veriyormuş gibi muamele görüyoruz almayın kardeşim alıyosunuz oyunları sonrada niye türkçe yok her halükarda alıyosun niye türkçe dil bekliyosunki ozaman boşa bekleme tatava yapma ozaman.

• Misafir Üyelik
      150058 Mesaj
      03 Mayıs 2018 06:46:20
      Bence en güzel tepki yabancı dili iyi olan bi arkadaş change.org dan güzelce bi anlatımla sony tr deki memnuniyetaizliğimizi onları istemediğimizi ve oyunlarda türkçe dil desteğini istediğimizi belirten iyi ve sağlam açıklama ile gerekli sony yetkilileri ve diğwr sony ülke sosyal medya hesaplarınıda ekleyip imza kampanyası başlatalım ki rezil olsunlar yeter artık.

Buneya bütün oyunlar yapılırken almanca fransızca japonca dublaj vs yapılıyor bu oyunun maliyetine dahil oluyor bunu ödüyoruz dilimiz olmadığı halde ama bizim dile gelince maliyet oluyor bizim dilimizde satılmayan oyunları bu ülkede satmasınşar almayın aldırmayın hep alındığından böyle büyük bi boykot yapmazsak bişeyler değişmeyecek.
      |
      |

• Misafir Üyelik
      150058 Mesaj
      03 Mayıs 2018 07:20:50
      Open world bir oyun daha zahmetli ve maliyetli olduğu için ugrasmiyorlar god of war detroit last of us vs bunlar hep linear ilerleyen metinlerin daha az olduğu yapımlar
      |
      |

• Yüzbaşı
      364 Mesaj
      03 Mayıs 2018 07:38:03
      Ozellıkle çocuklar için harika bir hareket olurdu eğer Türkçe çıksaydı. Bunda yine fikrim değişmez Türkçe çıkmazsa 5 para vermem. 1 senedir Türkçe olmayan 2 oyun aldım ikisini 17 TL ye onlarında yükleyip oynamadım bile. Bundan sonrada asla almam..

|
      |
      03 Mayıs 2018 08:05:59
      Bence çözüm çok basit almayın bizim uzerimizden para kazanıyorlar ama taleplerimize tepki vermiyorlar yok öyle bir dünya

|
      |
      03 Mayıs 2018 08:48:31
      Hong Kong, Endonezya, Brezilya, Rusya PSN'lerde özel fiyat uygulanıyorken, ülkemizde aynı dönemde çıkan 60 Euro'luk oyunlardan Yakuza 6 180 liraya, GoW 300 liraya satılıyorsa kimse bu yönetimi savunacak bir argüman sunamaz.

Döviz fiyatlarını hepimiz biliyoruz, bizim söylediğimiz şey şu; TR PSN neden İngiltere'den yönetiliyor, oyun fiyatlarında neden ülkemize özel bir uygulama yapılmıyor?
      |
      |
      Vagrant Story - Final Fantasy 7 - KotOR - Wind Waker - Metal Gear Solid - Ni No Kuni - Mass Effect - Journey - To The Moon- Zelda Breath of the Wild - Pokemon Lets Go Pikachu - Persona 5 - Super Mario Odyssey
    • Yarbay
      9938 Mesaj
      03 Mayıs 2018 09:27:19

rockstar games ve 2k games'in türkiye dağıtımcılığı playstation türkiye satın aldı geçen senelerde. Aynı kendi sony oyunları gibi.

ülkemizde de gta 5 çok satılan oyunlardan biri oldu o yüzden herkes bir umut belki türkçe gelir diyordu.
      |
      |
      Evil Deeds kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      03 Mayıs 2018 09:29:16
      Marvel izin vermiyormuş, buna kargalar bile güler

Rockstar zaten yapsa gta v'de yapardı

Bunların yaptığı iş maaşlarını alıp,başka departmanlardaki kızları kesmek başka birşey değil

|
      |
      03 Mayıs 2018 09:39:32
      ps4 kırılmıştı diye üzülmüştüm.

Daha çok satsın daha çok Türkçe oyunlar çıksın diye feryat figan ediyordum.

Şimdi hak ettiklerini anlıyorum.

Gün gelecek o maliyetli dedikleri alt yazıyı bizimkiler kırık ps4 beleşe çıkaracak bizde kırık ps4 de Türkçe Dil yamayı kurup oynayacağız.

yani illam korsana teşvik ediyorlar bizi.

Reklamlar
sohbet
son dakika
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.