Şimdi Ara

Spider-Man PS4 ve Red Dead Redemption 2 Türkçe Dil Desteğine Sahip Olmayacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
0
Favori
15.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hong-kong'da aynı oyun 210 liraya satılıyor, sen 300 liraya satıyorsun, hala ne anlatıyorsun vay 69 euro, vay londra'ya bağlıyız, vay bilmem ne diye... boş yapma mustafa... "yapamadım" "edemedim" diye karşımıza çıkma. hem bir işe yaramıyorsun, hem sinir bozuyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 2 Mayıs 2018; 20:12:15 >
  • Elimde oynayamadığım bir sürü oyun var. Türkçe oyun harici hiç bir oyuna erken erişimden veya çıktığı günden almayacağım bu açıklamadan sonra: Spider-Man ve Red Dead Redemption 2 de dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

hong-kong'da aynı oyun 210 liraya satılıyor, sen 300 liraya satıyorsun, hala ne anlatıyorsun vay 69 euro, vay londra'ya bağlıyız, vay bilmem ne diye... boş yapma mustafa... "yapamadım" "edemedim" diye karşımıza çıkma. hem bir işe yaramıyorsun, hem sinir bozuyorsun.
    Hong kong da Avrupanın göbeğinde olduğundan haklısın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Alıntıları Göster
    ya şu konuda bile fanboyluk yapıyorsun kaç yaşında adamsın yazık ya biraz objektif ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

ya şu konuda bile fanboyluk yapıyorsun kaç yaşında adamsın yazık ya biraz objektif ol

Alıntıları Göster
    Objektifim siz bi halt bilmeden konuşuyorsunuz, aranizda kaç kişi ticari şirket yöneticiliği yaptı acaba cahil cahil konuşanlara yazarım acımamm, begenmiyorsan engelle .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya sen nereninin yöneticisisin söylede bilelim akşama kadar forumda sony sıvacılığı yapıyorsun adam 69 euro dan ithal ediyoruz kutuluyu diyor 69 euro zaten 350 TL yapıyor akla mantığa ters
  • quote:

Ya sen nereninin yöneticisisin söylede bilelim akşama kadar forumda sony sıvacılığı yapıyorsun adam 69 euro dan ithal ediyoruz kutuluyu diyor 69 euro zaten 350 TL yapıyor akla mantığa ters

Sen ne yazıyorsun kendinde bilmiyorsun bence hadi bakim hadi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayın
  • Teşekkürler Sony...
  • quote:

quote:

Ya sen nereninin yöneticisisin söylede bilelim akşama kadar forumda sony sıvacılığı yapıyorsun adam 69 euro dan ithal ediyoruz kutuluyu diyor 69 euro zaten 350 TL yapıyor akla mantığa ters

Sen ne yazıyorsun kendinde bilmiyorsun bence hadi bakim hadi

Alıntıları Göster
    Yahu ne diyim ben sana Allah uzun ömürler versin forumumuzun Sony Guardian'ı

• quote:

Alıntıları Göster
    Evet, Türkiye Avrupa'nın göbeğinde zaten... Hatta Avrupa'nın yarısı Türkiye toprağı... Asya'da falan da toprağı yok. Evet...

Mesele paraları sökülmeye gelince has Avrupa ülkesiyiz, başka şey olunca bizi Avrupalı sayan yok.

Spider-Man PS4 ve Red Dead Redemption 2 Türkçe Dil Desteğine Sahip Olmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 2 Mayıs 2018; 20:36:58 >

• Rezillik.
  • quote:

Yahu ne diyim ben sana Allah uzun ömürler versin forumumuzun Sony Guardian'ı

Teşekkür ederim Allah sana da sağlıklı uzun ömür versin ;)
  • quote:

ya şu @Santa_Monica fanboyuyla muhatap olmayın. ya baba parası yiyen ergenin teki yada pink_daemon, eskhioyuncu, vb. fanboyların yan sanayisi ps4 fanboyu. sony buna tu dese yarabbi şükür der böylesi. xboylarda çok vardı böyleleri çok şükür hepsi sınırsız ban yedi. malesef ps4 fanlarından böyle boş beleş adamların çıkması utanç verici. yarın oyunun tanesi 1000tlye satılsa hatta sony açıkça biz sizi kazıklıyoruz dese onu bile savunur yalar bu. malesef ülke olarak geldiğimiz nokta bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibak_88_002

ya şu @Santa_Monica fanboyuyla muhatap olmayın. ya baba parası yiyen ergenin teki yada pink_daemon, eskhioyuncu, vb. fanboyların yan sanayisi ps4 fanboyu. sony buna tu dese yarabbi şükür der böylesi. xboylarda çok vardı böyleleri çok şükür hepsi sınırsız ban yedi. malesef ps4 fanlarından böyle boş beleş adamların çıkması utanç verici. yarın oyunun tanesi 1000tlye satılsa hatta sony açıkça biz sizi kazıklıyoruz dese onu bile savunur yalar bu. malesef ülke olarak geldiğimiz nokta bu.

Aaa ali ata bak gelmiş, sen yenisin galiba
  • Herkes yazmışlar bir şeyler. Aynı duyguları ben de paylaşıyorum, aha Horizon örneği var karşımızda, Türkçe dil desteği vermedin biz de almadık. Bunları da almayacaz olup bitecek

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Aaa ali ata bak gelmiş, sen yenisin galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 2 Mayıs 2018; 21:4:14 >

• quote:

aynen yol yabdılar bey, baya yeniyim

Hayırlı olsun
  • Biri yalan söylüyor ama kim? 300 liradan oyun satarken iyi ama çeviri söz konusu olunca kıvıran kim? Mustafa bey görevi bence bırakın. Sevgili PS sizde kendinize iş beceren birini göreve alın.
  • Oyun zaten 300 Tl gibi uçuk bir fiyata satılıyor. Benim anlamadığım Sony Türkiye, Bu oyunu şu sebep ile 300 TL yaptık demesi için tek sebep yok. Peki ben kendi dilimde oynayamayacağım bir oyuna neden 300 tl vereyim. Kaldı ki 50 TL desen bile para verip almam artık bu saatten sonra. Eğer Sony Türkiye Alt yazı seçeneği eklemiyorlar ise ne işe yarıyor.
    Şimdi diyeceksiniz ki God Of War, Detroit bunlar Türkçe gelecek diye, bunlarda bile acaba ile yaşadık. Resmi olarak Türkiye'mde yer alıyor isen. Ben çıkacak olan oyunun acaba TR desteği olacak mı diye düşünmeyeceğim. Oyun çıktığında 2-3 dil ile çıkar derim ki adamlar katı abi, bu sebep ile tr yapmıyorlar diye, ama her oyunda en az 5-6 dil oluyor. O zaman demek ki, bilerek yada doğru anlatamıyoruz derdimizi.

Bu zamana kadar oyunları hep orginal aldım, gerek Steam üzerinden, gerek Uplay`dan gere ise psn`den, ama bu dakikadan sonra Türkçe çıkmayan hiç bir oyuna para vermem. isterse oyun deli beklemiş olayım, açarım izlerin youtube`dan merakımı azda olsa gideririm. Oyun PC çıkan bir oyun ise artık korsan alırım. Çünkü artık biz zaten korsan indiriyoruz adamlar bu sebep ile TR dil ekleyemiyorlar demeyiniz, Biz bu korsan içeriği nereden indiriyoruz, Türkiye`de korsan olarak düşmüyor sonuçta. Elin adamları dur Türkler oyunu indirir biz bu oyunun korsanını çıkaralım demiyorlar. Yani bizim için korsanı düşmüyor piyasaya bizi sevdiklerinden filan değil. Demek ki bu içeriklere bir çok ülke ilgi gösteriyor.Dediğim gibi bu dakikadan sonra bana TR dil desteği verir isen alırım arkadaşım vermez isen dilini bilmediğim bir içeriğe neden para vereyim. Düşünsene Türkiye`de sinemalarda Alt yazı desteği olmasa kaç kişi izlemeye gidecek filmi, neden her film TR destekli çıkıyor. Çünkü zorunlu koşuyorlar. oyunlar içinde bunu yapmaları gerek. TR desteği yok ise ülkemde satışını yapamazsın diyeceksin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.