Şimdi Ara

Speedtest'e göre Türkiye'nin internet hızı 100 ülkeden daha yavaş (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
2
Favori
11.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LGR9

boş konuşma, git güzellemelerini başkasına hatta başka bir platformda yap.

Seninle muhabbetim yok sen nerden fırladın ortaya? Çok doluysan buyur pist boş. Biraz daha soyadına hürmeten Görgülü olursan seviniriz sayın Levent. Yada işsizlik başına bu kadar vurduysa kendine doğru düzgün bir iş bul trollük bi yerden sonra böyle beynini yakar. Sarma ona buna. Senden daha işsizler yok boşuna mutlu olma.

Speedtest'e göre Türkiye'nin internet hızı 100 ülkeden daha yavaş

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

Ne edebiyat yaptın be.

Senin edebiyatın pek işe yaramıyor galiba sevgili bankamatik troll baksana hesabına mesaj yazmadan bile 5 lira yatmış. Senin için fazla bile. Hayrını gör. Benden para çıkmaz çok kaşıma.

Şaka şaka ölücü senii, Trendyol indirimlerine dewamke.

• monacomen kullanıcısına yanıt
    Pm gelsene sen.

Userlerin geçmiş yorumlarına bakıp, kendi yorumunu yazıp kaçamazsın hadi bakalım.

Kendini gizlemiş birde. Ergen işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 30 Temmuz 2020; 19:50:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Söylediğin Big Mac menüyü getiren kurye kaza yapmış, üzüldün mü?

Obez bir asosyal velet, ya da daha kapsamlı ergen klavye delikanlılığı yapıyor.

Ben Fero dinliyor olmalisin arka planda.

Hesabı gizliden çıkar da bir seninkilere bakalım

Bkz;(Asosyal Çocuk Kasiyere Kolay Gelsin Demeye Çalışıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 30 Temmuz 2020; 19:53:37 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 30 Temmuz 2020; 20:8:48 >
    Burada 13 yaşında olduğunu ifşa edicez alt tarafı. Ne korktun be.

Sen kimsin ya? 6-7 aylık uyesin gelmişsin burda boş yapıyorsun. Bak 5 senelik üyelere öyle konuşamazsın haddini bil tamam mı?

1 yıllık üye olarak her zaman saygı duydum, çünkü ben onlardan çok çok sonra keşfettim bu forumu. Onlar forum hakkında benden daha fazla şey biliyor. Senin gibi burada bordo klavyelik yapmadım.

Onlar senden daha fazla biliyor bu forumda kimin ne olup ne olmadığını.

En azından bak abi tavsiyesi; birşeye kızıyorsan o kızdıgın şeyi yapmayacaksın. Yapacaksan burada boş konuşmaya hakkın yok.

Liseye geçtin diye öyle kızlı erkekli ortamlar olacağını felan da zannetme. Tamam mı? Bu da abi tavsiyesidir.

Hadi kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 30 Temmuz 2020; 20:10:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

Sen kimsin ya? 6-7 aylık uyesin gelmişsin burda boş yapıyorsun. Bak 5 senelik üyelere öyle konuşamazsın haddini bil tamam mı?

1 yıllık üye olarak her zaman saygı duydum, çünkü ben onlardan çok çok sonra keşfettim bu forumu. Onlar forum hakkında benden daha fazla şey biliyor. Senin gibi burada bordo klavyelik yapmadım.

Onlar senden daha fazla biliyor bu forumda kimin ne olup ne olmadığını.

En azından bak abi tavsiyesi; birşeye kızıyorsan o kızdıgın şeyi yapmayacaksın. Yapacaksan burada boş konuşmaya hakkın yok.

Liseye geçtin diye öyle kızlı erkekli ortamlar olacağını felan da zannetme. Tamam mı? Bu da abi tavsiyesidir.

Hadi kolay gelsin.

Kardeş sen interneti askeriye sanıyorsun herhal. Forumlarda öyle kendini kıdemliler, çömezler, dedeler diye sınıflandırma, burası senin babanın çiftliği değil. O köşedeki rütme eski yeni üye babında konur öyle kendine özel yetkiler selam çakmaları emir uşaklarınmış gibi davranmanı gerektirecek özellikler eklemez. Forumdaki üyelerin kimin nereden geldiğini bilemezsin burası da senin askeri okulun değil.

Bu forumda herkes fikrini söyleme hakkına sahip yeni üye olanın yaşının küçük olduğu gibi kendi kendine hesaplar yapma, kimse doğunca DH üyeliği almıyor bu ülkede. Kimseye de nasıl yazacağını yazmayacağını bildirmek senin haddin değil varsa yanlışı orada şikayet var bir yamuğunu bulanı alırlar merak etme. Boş geç. ikile.

Sana saygı duyulmasını istiyorsan önce saygı duyulabilecek bir karakter ortaya sunmalısın da ben öyle bir şey göremiyorum sende. Sana laf bile atmamış adama mesaj atıp DM'den laf çakmaya çalışırsan kendi başına iş alırsın uğraşırsın böyle. İstersen forumdan arkadaşları topla sopalarla gelin troll ordusu musun neyine güveniyorsun bu tehditler nedir?

Sana da kolay gele diyeceğim ama işin zor bu kafayla.

Senin işin çok kolay zaten bu durumda.

Hadi İyi günler, seninle uğraşacak zamanım yok.

• Bence de yapmamalısın.

peki.

• 14€ aylik. Dunyanin bir cok yerine gittim ama en iyi interneti romanyada gordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu İnternet hızları, hangi akademik çalışmaya, ders çalışmaya, yeni bilgi öğrenmeye, bir şeyler üretmeye yeterli mi? Evet. Gerisi laf i guzarh. Kimse kusura bakmasın, daha hızlı İnterneti ne için istedikleri belli bu kişilerin. Speedtest'e göre Türkiye'nin internet hızı 100 ülkeden daha yavaş 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikiy

14€ aylik. Dunyanin bir cok yerine gittim ama en iyi interneti romanyada gordum.

Özellikle fiyatı görünce:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ibrahim Akca kullanıcısına yanıt
    Yeterli mi hiçte değil bu upload hızları uzaktan çalışmak vb upload gibi işlemler saatler sürüyor yaptığın bir uygulamayı websitesini deploy etmek saatler sürüyor

• Perturbator kullanıcısına yanıt

.............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 2 Ağustos 2020; 20:24:13 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.