Şimdi Ara

Speedtest'e göre Türkiye'nin internet hızı 100 ülkeden daha yavaş (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
2
Favori
11.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • internethızı.com | internethizi.com sitesini de internet hız ölçme testi sunan çok kaliteli bir Türk sitesi olarak unutmamalıydınız lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

10 sene önce 4GB kota var diye ağlıyorduk. 3 sene öncesine kadar da AKN vardı ağlıyorduk. Şimdi kota yok AKN yok 88mbit down 8mbit up ben ağlamıyorum da hala ağlayanlar var..

para var ağlama yok tabi.kaymak gibi 88mbit bağlanmış eve.eşe dosta 35-50mbit falan üyelik dağıtın bari ülke ortalamamız artsın,millet ağlamasın

• Mobil indirme hızı daha yüksek rezalet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kenya'ya bakın:

Speedtest'e göre Türkiye'nin internet hızı 100 ülkeden daha yavaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009 yılında 10 mbit, 2012 yılında da 20 mbit sınırsız superonline fiber kullanmaya başlamıştım. Kopma yavaşlama vs. yoktu, tamamen sorunsuzdu. Şimdi bakıyorum da aradan neredeyse 10 sene geçmesine rağmen insanlar bu hızları ve hizmeti dahi bulmakta zorlanıyor... Şu an en düşük internet hızının 80-100 mbit civarında olması gerekirdi, hiç mi yatırım yapılmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 19 Ekim 2020; 3:33:2 >
  • 100 ülkenin toplamından daha yavaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt

Garip ama haklı olabilirsin codeck teknolojileri yıldan yıla gelişiyor keza yapay zeka da ancak tabi ki o kadar sıkıştırma deli gibi işlem gücü isteyecektir. Öte taraftan belki 10 yıl belki 30 yıl ama dediğin şeyil elinde sonunda oluru var.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Kenya merkez 1Gbps herkes. Speedtest'e göre Türkiye'nin internet hızı 100 ülkeden daha yavaş 

• 16 mpbs almıştık sürekli kopmalar oluyordu, altyapı uygun değil internet hızınızı düşürmek zorundayız deyip 8mpbs indirdiler. İstanbulda oturuyorum gayet merkezi bir yer Speedtest'e göre Türkiye'nin internet hızı 100 ülkeden daha yavaş 

• Saint Kitts and Nevis diye bir ülke varmış, öğrenmiş olduk.

Valla bana kullandığım 35 Mbit hız yetiyor ama şu işe acilen çözüm bulunması lazım.

Hem hız hem fiyat olarak acınacak haldeyiz diğer ülkelere göre.

Bu işin savunulacak tarafı falan yok.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.