Şimdi Ara

speed up my computer programı siliyorum geri geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 gün 9 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • emregunes92 (3 mesaj) esolos (1 mesaj) Milfka (1 mesaj) StoryBro (1 mesaj) hypnosemir (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> speed up my computer programı siliyorum geri geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    37 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    iyi geceler arkadaslar laptopuma bir şekilde yüklenmiş speed up my computer denetim masasından siliyroum bu seferde fix my registry diye bir program geliyor onuda siliyorum bu sefer de speed up my computer geliyor bir daha gelmemesi için format mı atmam lazım illa yardımcı olursanız sevinirm iyi forumlar

|
    |
  • Çavuş
    99 Mesaj
    AdwCleaner ile işi 5 dakikada halletmeni tavsiye ederim kayıt girdilerini falan hepsini hallediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1516 Mesaj
    Revo uninstall programı ile kaldırmayı dene cclenaer ile kayıt defteri temizliği yap .
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    revo yu denedim zatende siliyor sonra tekrardan geri geliyor anlmadım virüs sanıırım ya öteki programı hiç denemedim
  • Yarbay
    4272 Mesaj

Silerken next diyorsunya sana şunu kurarak siliyorum diyor sende okey diyorsun o şekil döngüye giriyorsun kaldırırken dikkat et o sekmede ki tıkı kaldır. Malesef her kullanıcı bu tuzağa düşüyor program yükleyecek yüklerken hiç bakmıyor next next next sonra bir bakıyor 5 tane abuk subuk programlar var
    |
    |
    emregunes92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ben genelde dikkat ediyorum ama sanırım gözümden kacmıs simdide silinmiyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj
    Advanced system care in programi olan uninstaller denenebilir gayet iyi calisiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    2 Mesaj
    KALDIRIRKEN DİKKAT ET SKİP DİYE SEÇENEK VAR ONA YIKLA SAKIN NEXT DEME ÇOK İLLET BİŞEY
  • Yüzbaşı
    374 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ByKaTTiL

KALDIRIRKEN DİKKAT ET SKİP DİYE SEÇENEK VAR ONA YIKLA SAKIN NEXT DEME ÇOK İLLET BİŞEY

Çok teşekkürler, sonunda kaldırdım. Harbiden illet bir şey.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    294 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: potur

Silerken next diyorsunya sana şunu kurarak siliyorum diyor sende okey diyorsun o şekil döngüye giriyorsun kaldırırken dikkat et o sekmede ki tıkı kaldır. Malesef her kullanıcı bu tuzağa düşüyor program yükleyecek yüklerken hiç bakmıyor next next next sonra bir bakıyor 5 tane abuk subuk programlar var

Emeğine sağlık, bizi kekleyip duruyordu :D
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.