Şimdi Ara

Spartacus (2010 - 2013) (730. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.602
Cevap
62
Favori
674.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dizi ne zamandır listemdeydi, bu akşam ben de başladım. Az önce ilk bölüm bitti. Netflix'ten izliyorum, sezonlar şöyle.

Kan ve Kum 13 bölüm
    Arenanın Tanrıları 6 bölüm
    İntikam 10 bölüm
    Lanetlilerin Savaşı 10 bölüm

Toplam 39 bölüm var.

Merak ettim ben de başladım. Görsel efektler zayıf ilk bölümden gördüğüm kadarıyla. Bakalım dizi çok seviliyordu, konusu içine çeker ilerledikçe.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. bölümle ilgimi çekmeye başladı, ilk bölüme girmek zordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Sansür varmı peki hocam olduğu gibi yayınlanıyormu yoksa malum çok fazla sahne var dizide?
    Sansür yok, her şey açık seçik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Sansür yok, her şey açık seçik.

Alıntıları Göster

Lucretia için yeniden başlayasım var ama zamanım yok. Sadece onun sahnelerinin kolajı düşerse pm pls.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Lucretia için yeniden başlayasım var ama zamanım yok. Sadece onun sahnelerinin kolajı düşerse pm pls.

Alıntıları Göster
    için hiç fırsat kaçırmıyorlar yav, her şey meydanda

• 5. bölüm de bitti, çok sardı

• İlk bölümünü izledim bugün beğendim diziyi

Yalnız daha ilk bölümden amma çok +18 sahneler varmış
  • 4. sezon 7. bölümdeyim, diziyi bitirmek üzereyim. Cidden şahaneymiş.

Bundan sonra yine Starz dizisi Outlander'a başlayacağım.

Bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 9 Ekim 2019; 13:9:58 >
  • Dizi çok hoşuma gitti.
    Doctore karakteri muhteşem.

1.sezon son bölümü izledim,yok böyle bir şey.
    Hele o sıçrama sahnesinde yüreğim de beraberinde sıçradı.

Ekleme:2. sezonu(6 bölümlük) hiç sevmedim
    sonra adamın öldüğünü duydum, yıkıldım lan. 3. sezonu izlemeyeceğim sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperhan52 -- 6 Kasım 2019; 23:6:28 >
  • Dizi çok iyi ama çok fazla +18 sahneler var. Dizi mi izliyorum yoksa +18 videolar mı belli değil
    Şuanda 1. sezon 11. bölümü bitirdim

10. bölümde Varro'nun ölümü üzdü. O sarışın kadın fena plan yaptı Varro'yu öldürtmek için. 11. bölümde Spartacus gördüğü rüya sayesinde karısının katilini buldu. Ayrıcana bu Ashur nasıl bir karakterdir böyle adam ne numaralar yapıyor

Andy Whitfield gerçek hayatta dizi devam ederken ölmüş üzdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Blue- -- 11 Mart 2020; 2:2:19 >
  • gods of arenanın son bölümüne başlıyorum, şimdiden bitince napıcam diye kederlendim :(

zamanında efektleri çöp bulup izlemeyi bırakmışım iyi ki, şimdi günde 5 6 bölüm misss
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

gods of arenanın son bölümüne başlıyorum, şimdiden bitince napıcam diye kederlendim :(

zamanında efektleri çöp bulup izlemeyi bırakmışım iyi ki, şimdi günde 5 6 bölüm misss
    İzlenmezmi efsane
  • 1 aydır izlemedim ve bugün tamamladım 1. sezonu, gerçekten efsane bitti

Resmen katliam oldu finalde ve Crixus'un da yardım etmesiyle gladyatörler büyük isyan çıkararak Batiatus ve Lucretia dahil herkesi öldürdüler. Bakalım bundan sonra ne olacak

Bundan sonraki bölümlerde Andy Whitfield'ın olamayacak olması üzücü
  • -Blue- kullanıcısına yanıt
    Şimdi god of arena sezonu'nu izle ondan sonra 2. sezona geç, 2 Sezonda biraz yabancılık çekersin ama 3. sezonda başrol çok çok iyi performans gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Şimdi god of arena sezonu'nu izle ondan sonra 2. sezona geç, 2 Sezonda biraz yabancılık çekersin ama 3. sezonda başrol çok çok iyi performans gösteriyor.
    Tamamdır dediğin gibi bakacağım teşekkürler. Yeni Spartacus da yorumlara göre dediğin gibi baya iyi oynamış anlaşılan ama keşke Andy Whitfield yaşasaydı da o oynasaydı ama yapacak bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Blue- -- 7 Nisan 2020; 22:31:51 >
  • Diziyi geç olmuş olsa bile bitirdim. Efsane dizi. Çok dizi izledim ama son bölümde bu kadar duygulandığım dizi az oldu.

Unutmadan RIP ANDY.
  • Ah ah Söyle bir dizi daha çıkmadı efsaneyi arada izliyorum
  • Ben de arada dövüş sahnelerini izliyorum hâlâ , kan efekti biraz garip olsa da izlemesi çok keyifli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir kaç haftadır aklıma girmişti tekrar. Üstelik 2 yıl kadardır da tekrar izlemedim yanlış değilsem. Bu seferki fark uzun süredir izlememden dolayı çok aç olmam. İlk bölümü az önce bitirdim. Mükemmel bir dizi gerçekten. Kim ne derse desin benim gözümde izlediğim en iyi dizidir. Atmosferinin hastasıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 31 Temmuz 2020; 15:40:1 >
  • Bu dizinin devamı gelse deli gibi izlenir valla be. Muhteşem bir yapım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.