Şimdi Ara

Spartacus (2010 - 2013) (729. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.602
Cevap
62
Favori
674.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ilk başta bende sevmemiştim ama o oyuncu 3. sezonda çok çok iyi bir oyunculuk sergiliyor bence bir şans ver.
  • Vay be ne diziydi.. Adamlar sevişmekten vakit bulduğunda savaşa gidiyorlardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görünce hüzünlendim.Her sezonu çok güzeldi.Bugün yeniden daha efektif çekilse oturur yine izlerim.
  • Ara sıra konuya gelir Lucretia'mı yad eder giderim. Yerin dolmadı kadın.
  • Starz bu ayarda tamamen hayal urunu bir dizi daha yapsa tutar illa roma felan olcak diye bisey yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Netflix’ten izledim ve çok hoşuma gitti Netflix’in içinde bulunan önemli dizilerden birisi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Last Kingdom bittikten sonra başlamayı düşünüyorum. Çevremde cok övülen dizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gun kullanıcısına yanıt
    Sansür varmı peki hocam olduğu gibi yayınlanıyormu yoksa malum çok fazla sahne var dizide?
  • Dizi enfes ilk bölüm güzeldi. Kan efekt ağır çekim baya iyi sevdim. Başrol de ki adamın hatunu fena güzel. Erotizm seks ilk bölümden sağlam ilerleyen bölümlerde neler olur bakacaz artık. İyi ki bekarim evli olsam nasil izlicem böyle şeyleri

• wildlove kullanıcısına yanıt
    Yav he
  • Bu diziye bir ara SpinOff geleceği söyleniyordu Cesar ile ilgili. Hâlâ bu tarz bir dizi piyasada yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sura çok güzel. Tam Yennefer rolüne yakisicak hatun. Ses tonu felan harika balık et biraz muhteşem. Vakit oldukça izliyorum 6. Bölüm deyim. Efektlere hayran kaldim

Starz dizilerini seviyorum ya adamlar cok kalite iş çıkarıyor. Black Sails olsun Outlander olsun tarihi dizilerinde çok başarılı.

• Sura nasıl ölür ya serefsiz batiatus gül gibi hatun gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 14 Temmuz 2019; 14:16:57 >
  • Sbnake3 kullanıcısına yanıt
    Kes lan homofobik
  • Gaia ne seksi karı.

2.sezon hakkında

Dizi ilk sezonun öncesini anlatıyor dedim ne oluyor bunlar ölmedi mi?

• Son sezonu bir kez daha izledim, Liam McIntyre cidden harika bir oyunculuk sergilemiş War of the damned'da. Andy'den bile sağlam bir spartacus sergilediğini düşünüyorum özellikle son sezonda. Bu arada eski youmlara bakıyorum ne kadar homofobik ergen varmış forumda
  • Diziyi seyretmek istiyorum. Toplam kaç bölüm ve 3 sezon dimi?
  • 3 sezon 33 bölümmüş. Yarın izlemeye başlıyorum her gün 1-2 bölüm bakarım

Game of Thrones'den sonra izleyeceğim 2. yabancı dizim olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galaxy.

3 sezon 33 bölümmüş. Yarın izlemeye başlıyorum her gün 1-2 bölüm bakarım

Game of Thrones'den sonra izleyeceğim 2. yabancı dizim olacak
    Toplam 4 sezon ilk olarak 1. sezonu sonra ara sezon olan god of arena'yı izle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Toplam 4 sezon ilk olarak 1. sezonu sonra ara sezon olan god of arena'yı izle.

Alıntıları Göster
    Söylediğin için sağol bak söylemesen 1. sezondan sonra direk 2. sezona başlardım
  • 
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.