Şimdi Ara

Sözleşmem bitiyor. Sizce ne yapayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. İnternet sözleşmem bitiyor ama TV 1 yıl daha devam ediyor. Şuan 25 Mb 50 Gb AKN paketi kullanıyorum. Eğer bunda devam edersem 49 TL verecekmişim. Ama bana bu AKN yetmiyor genelde 100-150 arası kullanıyorum. Bundan dolayı 24 Mb 150 GB AKN paketine geçmeyi düşünüyorum bunun fiyatı da 49 TL. Diğer servis sağlayıcılara baktım ama bu fiyatlardan daha pahalılar ve Antalya da oturduğum bölgede tam performans alıyorum LOL de falan ping 30 civarı oluyor (akşamları yoğun saatte). 2005 den beri de bunu kullanıyoruz.

Sorum şu: sizce bu pakete geceyim mi yoksa 2018 Ocak ayını beklim mi, daha iyi fiyatı uygun bir paket gelir mi? (ben çok sanmıyorum şu durumda öyle bir şey olacağını ama bileniniz vardır belki ) Benim sözleşmem 25 inde bitiyor.

• ben olsam yenı yılı beklerdım sonucta mevcut tarıfen indirimsiz olarak devam edecek yanı 25 mb hız almaya devam edeceksın

yenı yılda kampayalara bakıp secıp yapabılırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 21 Aralık 2017; 10:42:11 >
  • LOL'un Türkiye sunucularımı var da bu kadar düşük ping alıyorsun ? Ben Zerdalilik bölgesindeyim kablonet kullanıyorum yurt dışı pingleri 19:00'dan sonra gündüze oranla +50 daha çıkıyor. Normalde 70 olan yurt dışı oyun sunucuları 100+130 arası değişiyor. Bazı günler ise daha berbat oluyor.
  • Tahuttsuz devam et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerss

LOL'un Türkiye sunucularımı var da bu kadar düşük ping alıyorsun ? Ben Zerdalilik bölgesindeyim kablonet kullanıyorum yurt dışı pingleri 19:00'dan sonra gündüze oranla +50 daha çıkıyor. Normalde 70 olan yurt dışı oyun sunucuları 100+130 arası değişiyor. Bazı günler ise daha berbat oluyor.

Türkiye de sunucuları var hocam.

bkz.https://tr.leagueoflegends.com/tr/news/riot-games/announcements/turkiye-sunucusu-nerede

• quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Tahuttsuz devam et

Ama yeni yıldan sonra değiştirmek mantıklı olur değil mi? çünkü benim ayın yarısında 16mb hıza düşüyor ama 150 gb akn gecersem anca ay sonu 3-4 gün 8mb a düşecek, diğer zamanlar 24 mb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingeight

quote:

Tahuttsuz devam et

Ama yeni yıldan sonra değiştirmek mantıklı olur değil mi? çünkü benim ayın yarısında 16mb hıza düşüyor ama 150 gb akn gecersem anca ay sonu 3-4 gün 8mb a düşecek, diğer zamanlar 24 mb.

Bende kalmanı tavsiye ederim. 16 ile 24 arasında devasa bir fark yok. Oyunlarda pingini etkilemez 24 veya 16 olması.
  • Yeni tarifeye geçersen cgn havuzuna düşme riskini var böyle devam et

• quote:

Yeni tarifeye geçersen cgn havuzuna düşme riskini var böyle devam et

hocam ip kamera calısmıyor falan derim cıkartırım kendimi? kötü düşerse de ip değiştirmek istiyorum diyince yapıyorlardı daha önceden diyip değiştirmiştim bi 5-6 defa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B32AFB6C3 -- 21 Aralık 2017; 20:50:22 >
  • Keyfin bilir sonra uğraşma bosyere

• Ocak 3 te taahhüdüm bitiyor.yilbasindan önce yeni kampanyalar açıklanır mı acaba.Bir de 25 mgb 75 GB 50.tl tarifem.

Taahhütsuz devam edersem kaç lira olur acaba faturam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 e geçmeyin akk den sonra hızınız 8 oluyor 25 olunca en azından 16 oluyor gayet güzel
  • beyler akıl verin... 1 senelik tahhutten daha fazla vermek istemiyorum ama 1 sene isteyince cok yuksek fiyat cekiyorlar... eskiden bir suru devreden vardi kimse tasinmiyor mu ne yapiyor.. konu actim alinik devir diye bakan yok...

1 senelik 24 mb 50 akn temel paket 44.5 oduyordum simdi 65 70 cekiyorlar.. ne yapsam bilemedim...
  • Bu arada tahhahut verirseniz yeni yasayla akn kalksa da siz aknli sekilde mevcut tarifenizden devam edeceksiniz dediler... tam kazikci adamlar
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    taahhüt vermeyin o zaman, ben vermeyeceğim.
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    vermeyince daha fiyat yuksek oluyor... 1-2 haftadan devir aradim bulamadim.. turknete geceyim diye dusundum sikayetleri okuyunca vazgectim..kablotv ve nette sorun yasamadim suana kadar sorun yasayinca aninda geliyorlar o yuzden de risk almak istemedim dogrusu.

az once aradim 59.99a 24mbp 50gb + temel e 1 yil taahhut ( %10 indirim yapiyorlar ama sitede yazandan daha ucuza fiyat verdiler )/ 1 ay da ust paket hediye edeyim size dedi. 70 civari vermektense 1 sene idare etmek icin 59.99a razi geldim. Ayni paket 24 ay taahhutle 47e veriyorlardi sanirim )..

Adamlar gelecek internet yasasinin farkindalar o yuzden 1 senelik kampanyamiz yok diyorlar direk... kac kere aradim iptal edecegim tehditinde bulundum ama devlet kurumu olunca sanirim umurlarinda degil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.