Şimdi Ara

Söylentiler güçlendi: Battlefield 6 bu hafta tanıtılıyor! Fragmanda kullanılan şarkı belli oldu (Güncellendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Söylentiler güçlendi: Battlefield 6 bu hafta tanıtılıyor! Fragmanda kullanılan şarkı belli oldu (Güncellendi)

Güncelleme: Battlefield'ın resmi Twitter hesabı üzerinden oyunun Haziran 2021 tanıtılacağına dair bazı sinyaller verildi. 2WEI'nin bahsettiği oyunlar Battlefield 6 olmayabilir ya da Battlefield 6'nın tanıtımı son dakikada iptal edildi.

Orijinal Haber: Electronic Arts'ın yayıncılığını yaptığı, geliştiriciliğini ise DICE'ın yaptığı popüler video oyun serisi Battlefield 6 ne yazık ki hala tanıtılmadı. Ancak oyunun geliştirildiği ve yakında tanıtılacağı biliniyor. Son çıkan söylentiler bu tanıtımın çok yakın olduğunu gösteriyor.

Battlefield 6'nın Fragman Müziği Belli Oldu

Geçtiğimiz haftalarda Battlefield 6'nın bu hafta tanıtılacağına dair bazı söylentiler çıkmıştı. Bu söylentilerin ardından bazı görseller sızdırıldı. Görsellerin ardından da fragmandan bir ses kaydı alındı ve bu sızdırıldı. Sızıdırılan ses kaydında 2WEI'nin Run Baby Run şarkısı çalıyordu. Tüm bu sızıntılar da fragmanın yaklaştığını düşündürdü. Geçtiğimiz saatlerde de Run Baby Run şarkısını yapan 2WEI bir paylaşım yaptı.

Ayrıca Bkz.Mass Effect Legendary Edition'ın PlayStation'daki indirme boyutu 100GB

2WEI'nin yaptığı paylaşıma göre grubun şarkısının bulunduğu iki yeni oyun fragmanı bu hafta yayınlanacak. Tüm bu sızıntıların ardından fragmanlardan birinin Battlefield 6 olacağını artık rahatlıkla söyleyebiliriz. Run Baby Run şarkısını dinleyince zaten Battlefield 6 için ne kadar uygun olduğunu anlayabiliyorsunuz. Umuyoruz ki sonunda ilk resmi bilgileri öğreneceğiz. 

Bahsi geçen şarkıyı aşağıdan dinleyebilirsiniz. Diğer fragmanın hangi oyuna ait olacağına dair bir bilgi yok. 2WEI daha öncesinde League of Legends, Call of Duty, Battlefield, Need for Speed, Valorant, Assassin's Creed Valhalla, Apex Legends ve daha birçok oyunun müziğini hazırlamıştı.

Kaynak:
    https://www.pushsquare.com/news/2021/05/battlefield_6_reveal_expected_this_week

• 2WEI bebeğim!

• olur gibi

• Battlefield 3 kalitesin de oldun direk alırım
  • Geliyor gelmekte olan. Söylentiler güçlendi: Battlefield 6 bu hafta tanıtılıyor! Fragmanda kullanılan şarkı belli oldu (Güncellendi) Söylentiler güçlendi: Battlefield 6 bu hafta tanıtılıyor! Fragmanda kullanılan şarkı belli oldu (Güncellendi) 

• BF1 ve BF5 oynarken baya keyif alıyordum. Bakalım bu nasıl olacak :)

• https://www.youtube.com/watch?v=p1yqxbDs3iE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanhan68 -- 10 Mayıs 2021; 19:37:52 >
  • Saatlerce bf1 oynamış biri olarak, bf5 de sadece 2 saatim var. Hiç sarmadı nedense. İnşallah bu sefer bf3,4 havasında bişe olur

• Arabistanlı Lawrence bölümünde çalan ortadoğu müziği eşliğinde, dış sesin Osmanlı donanmasını anlattığı o müthiş giriş. Battlefield 1 senin kalbimizdeki yerin ayrı.
  • BF4 kıvamında olursa tadından yenmez...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geç bile kalındı şimdiye kadar tanıtılmalıydı callofduty tarafı
    Tam gaz gidiyo

• Hiçbir oyun bf3 metronun verdiği tadı vermedi bf1 hariç İnşallah bf3 ün çok gelişmişi grafik ve oynanış bakımından olursa kesinilkle süper olur

• Yine moktan tarihi eser silahlar olursa tutmaz bf1 bfv gibi bf4 gibi olursa tutar siler süpürür piyasayi

• Ekran kartı güçlü olmayan bn sadece okuyoree
  • Oynayabilene iyi keyifler.

• T800 geliyor sandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gkn89 kullanıcısına yanıt
    Hardcore mod çok geç geldi, bf1 hc modu oynadığım en iyi fps deneyimi sunuyordu.

• UltrAslan_06 kullanıcısına yanıt

Heyyt be BF3 Metro..

Cafe binalarında alırdım Ump-45 ve tugs’u geleni geçeni indirirdim içeride.

Baktık karşı takım baseden çıkarmıyor mu sis ata ata A’ya giderdik, ölenlerde A’da spawn olurdu çembere alırdık sonra karşı takımı..

Not: 1 senedir geri döndüm, hala BF3 oynuyorum Söylentiler güçlendi: Battlefield 6 bu hafta tanıtılıyor! Fragmanda kullanılan şarkı belli oldu (Güncellendi) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chiehsheshuai kullanıcısına yanıt

o akıcılıkta ve zevkli bir oyun ben hayatımda görmedim o zamanlar en gerçekçi oyundu.SANDSSTROM İNSURGENCY DE Oynayın derim.

• Bf2 - Bf3 - Bf4 - Bf1 lerin hepsinde saatlerimi harcamış biri olarak. BF5 serilerin en iyisinden biriydi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.