Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (853. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 6 Misafir - 8 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
33.381
Cevap
470
Favori
1.643.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #24
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet00016 -- 18 Nisan 2021; 11:50:19 >
  • SN11R en uygun ne kadara alinabiliyor arkadaslar su anda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG SJ3, Windows 10'da Bluetooth/BT bağlandığı halde müzik çalmıyorsa (bluetooth bağlantı sorunu) çözümü şu şekilde:

https://login.live.com/login.srf?wa=wsignin1.0&rpsnv=13&checkda=1&ct=1633429484&rver=6.7.6643.0&wp=MBI_SSL&wreply=https:%2F%2Fanswers.microsoft.com%2Fen-us%2Fsite%2Fcompletesignin%3Fsilent%3DTrue%26returnUrl%3Dhttps%253A%252F%252Fanswers.microsoft.com%252Fen-us%252Fwindows%252Fforum%252Fwindows_10-networking%252Fwindows-10-bluetooth-to-lg-soundbar-not-working%252F4c2d45d0-981b-464d-9d55-ae01b0c8687d%253Fpage%253D1&id=273572&aadredir=1

Then open a command prompt with administrator access

enter the following:

reg add HKLM\SYSTEM\ControlSet001\Control\Bluetooth\Audio\AVRCP\CT /v DisableAbsoluteVolume /t REG_DWORD /d 1 /f

it should say key added succesfuly

Then add your bluetooth sound bar and it should work. I had exactly the sane issue as all of you saying disconnected and this fixed it.

• YT kullanıcısına yanıt
    Hocam kac gundur deneyimliyorum dediginiz gercekten dogru muzik dinlerken standart modda kullanmaya basladim genellikle bass modda kullaniyordum ve cok sahte gelmeye baslamisti ve diger sound barim sony htg-700 sn11'den muzik konusunda daha iyi diye dusunmeye baslarken standart modu deneyinleyince gercekten htg-700 u solluyor arkalar zaten atmos destegi olan bir vjdeoda devreye girdigi icin artik standart takiliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xh9096 siparişi verdim. Artık tam anlamıyla SN11R modelinin hakkını vereceğime inanıyorum.

• VoLTySoN V kullanıcısına yanıt

Beğenmenize sevindim. Ben bir önceki modeli deneyip müzik performansından bayağı etkilenmiştim, sonra sn11r çıktı ve direkt aldım stok bulunca. Cihazın rodajı tamamlanınca daha da iyi oluyor. Tizleri arttırıp basları kısınca ve cihazın sesini biraz daha açınca daha da parlıyor performansı :) dinlediğiniz müzik türü ve kaynağa göre yine bass blastın da iş göreceği zamanlar oluyor. Arada denemek iyi olur. Ama standart mod gayet doyurucu ufak dokunuşlar ile 👍Bir de surround modunu kapalı tutmak lazım müzik dinlerken, yoksa çok yapay oluyor. tabi zevk meselesi, bazıları da sevebilir öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YT kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam

• Lg sn 11 nasıl günceliniyor ?
  • otomatik o yüzden standbyda bırakın tam kapatmayın

• Arkadaşlar merhaba konu dışı olacak biraz ama Sony 1080p TV m artik eskidi 4k deneyimi yaşamak istiyor insan 😌

https://www.hepsiburada.com/lg-75un85006la-75-190-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000VI8QW?magaza=Electromarketim&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.46.1

Bu tvyi alsam mantıklı mı hdmı 2.1 ve atmos var diyor belki kullanıcı yorumu alabilirim sn 11 ele iyi bir ikili olabilir mi?
    Şimdiden teşekkürler

• Selam,

JBL Bar 9.1 Dolby Digital Soundbar hakkında düşünceniz nedir? Kullananlar memnun mudur?

https://www.hepsiburada.com/jbl-bar-91-dolby-digital-soundbar-p-HBV00000VFYDK?magaza=Luxury+Audio

• wNchstR W kullanıcısına yanıt

Bunu ben de merak ediyorum hiç bir yerde göremedim.

• Selam film Netflix torrent den film izlerken treble
    Ve Bass Ayarlarının hangi ayarda kalmasini
    Tavsiye edersiniz birde bu tavana bakan Atmos rowlar Arka ve öndeki
    Tavan yuksekliginemi ayarlanmali yani 3 temi durmasi gerekir yoksa 6 ya getirsek daha iyimi Atmos efektler Alırız
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcan69 -- 20 Nisan 2021; 15:18:27 >
  • sony ht g700 kullanıcılarının yorumları nedir bu barı almaya niyetim var, fakat sn11 ile kıyaslamış olmuş sınıf farkını görmeksizin. g700 almaya değermi ? elimdemde 10 yıllık logitech pc ses sistemi var. birde bu watt değerleri gerçek değermidir ?

• DeeD kullanıcısına yanıt
    G700’ü denemiş birisi olarak, tercihimi samsung Q800T ve arka kitlerden yana kullandım. Bunların ikiside sn11’in sınıfıda değil , rakibi de değil. Ancak samsung Q800T kesinlikle g700 den üstün bir cihaz. Eğer alırsnız swa8500s arka kitler ile almanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

SN11R en uygun ne kadara alinabiliyor arkadaslar su anda?

https://www.vatanbilgisayar.com/lg-sn11r-ev-sinema-sistemi-770w-7-1-4-kanal-blutooth-hdmi.html

7400 civarı.şu an sanırım sadece vatanda var.

kişisel görüşüm lg nin bir çok soundbarını deneyimlemiş ve evimde kullanmış biri olarak fiyatlarının abartı pahallı olduğunu düşünüyorum.evet güzel alınabilir ama gereksiz pahallı.

gerçi her şey gereksiz pahallı ama yinede bu fiyatlar normal değil.

• sarpcore kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Katılıyorum size, 5.999 liraya kadar alinabilirdi.

• kaçan balık büyük olurSOUNDBAR [ANA KONU] 

• Youtube de 5.1 destegi yokmu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: VoLTySoN

Youtube de 5.1 destegi yokmu acaba

değil sanırım deneme amaçlı yükletiyor youtube sonra destek verecek galiba

• 
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.