Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: turuncu55 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.498
Cevap
472
Favori
1.649.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
56. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jackbauer

Lg ec930 ile kullanabileceğim bir soundbar arıyorum arkadaşlar daha hiç hiç soundbar görmedim denemedim ellemedim bile tek derdim kablo olmasın filmlerde güzel ses alabileyim ve duvara asmam lazım tv nin altına lg nb3740 buldum burayı okuyarak kullanan varsa tavsiye edermi birde servis soundbar ı duvara asmaya geliyormu kuruluma ben hayatta beceremem çünkü mundar ederim şimdiden cevaplayacaklara teşekkür ederim...

Hocam philips 5140 kesinlikle, biraz pahalıdır ama verdiğinize değer.İncelemelerde çok iyi puanlar almış bi ürün..
  • reiis R kullanıcısına yanıt
    Sitelerde sıfır fiyatı 1.600 tl zaten, stoğa girmesini beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wade

Sitelerde sıfır fiyatı 1.600 tl zaten, stoğa girmesini beklerim.

http://m.teknosa.com/urunler/110100839/yamaha-ysp-2200-siyah-soundbar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    Haftasonu yüzde 25 çekim devreye girince alım o zaman bunu sağol dostum duvara askı aparatı vs içinde varmı acaba kendimiz mi tedarik edicez birde servis mi kuruyor acaba ürünü bilgin varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekosa'dan 449-TL'ye LG LAS455 soundbar aldım. 2+1, 300w
  • quote:

Orijinalden alıntı: altai35

Tekosa'dan 449-TL'ye LG LAS455 soundbar aldım. 2+1, 300w

lg las454b ile bir farkı varmı acaba ? nasıl kullanabildiniz mi ?
  • Bende 3530 vardı sattım ve çok pişmanım. şimdi tekrar almak istiyorum fakat rakamlar çok yüksek. varmı bildiğiniz kampanya bu ürün ile ilgili.
  • slm.bende arayıştayım..lg 3530 ve lg las 450h..sen neden sattın acaba?
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    Evin salonunda Samsung HT-E6750 vardı, oturma odasında Philips 5140.

6750 sofistike ve kaliteli bir sistem ancak 5140 ın çok pratik yapısı ve kısık seslerde bile etkileyici alt basları yüzünden 6750 yi kullanmaz olduk :)
  • Çok güzel inceleme olmuş elinize sağlık. Bende LG LAS750M almayı düşünüyorum n11'de iyi fiyatlar var .Cevaplar arasında baktım ama göremedim daha önce almış olan varsa şu ana kadarki izlenimini paylaşırsa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brave34

slm.bende arayıştayım..lg 3530 ve lg las 450h..sen neden sattın acaba?

ben 350 tl ye sıfır almıştım, biraz kullandım ve 5+1 alırım diye sattım ve şimdi pişmanım. 5+1 den vazgeçtim, yer sıkıntısı yaşatacak bana. bu soundbar a alıştıkdan sonra da olmuyor böyle. Fakat çok para istiyor satanlar. Benim konuştuğum birkaç kişi var bakalım biriyle anlaşabilirsem alacağım hafta sonu
  • Arkadaşlar ufak bir odam var. Tv giriş kapısının hemen yanında 110 cm lik bir tv sehpası üzerinde duruyor. 110cm + kapının genişliği kadar genişlik anlayacağınız. Uzunlamasına da 4 - 5 metredir diye tahmin ediyorum.

Bu odaya yetecek kalitede soundbar bakıyorum, ne tavsiye edersiniz? PS4 - Film karışık kullanacağım. 300 - 500 civarı olanlar nasıldır?
  • benim 3 tane bağlantı yapmam gerek.
    1-tivibu..optik çıkışı var.
    2-m8 media player..optik çıkış var..
    3-lg 3d blue ray player..coax çıkış var..OPTİK YOK

şimdi..tv 32 lh300 LCD tv..optik çıkış var tvde..araştırdığım soundbarlar.

1-lg nm3530 soundbar..2 optik giriş var..

hdmı ın ve hdmı out yok.

2-lg las450h ...bunda 1 optik giriş var.ayrıca hdmı in ve hdmı arc out var..tvye baktım hdmı 3 tane..ama sanırım hdmı arc yok.çunku tv nın arka tarafında arclı hdmı yazan yer bulamadım..sizce en verimli bağlantı şekılleri hangi soundbarla olur?çok tşkler
  • brave34 kullanıcısına yanıt
    sadece televizyona baglasan ne farki var

• PHILIPS HTL6145C/12 320 W 2.1 Kanal Bluetooth & NFC Soundbar Ev Sinema Sistemi media marktan sipariş verdim 699 TL piyasa fiyatı 1800 civarı.

Önemli olarak aynı güçteki ses sistemlerinden iki farkı var.

1 50hz
    2 iki bass haporlörü olması 6,5 inç iki adet.

muadili olarak samsung LG var ama onlar 20 hz

gerçi denebilir insanlar 17 hz den sonrası algılaması zordur ama burada 50 hz sayesinde kısık seste kaliteli çeşitli sesler duyabilceğimi ön görüyorum.
  • TV DTS aktarmiyor

• Arkadaslar bende lg las454b modelini teknosa turuncu indiriminden son anda aldim cihaz 300 w tizler ve baslar muhtesem onceden philips 5.1 vardi baslarda ve tizlerde yetersiz diye bunu aldim cidden cok basarili

• strong hayırlı olsun..bass ta herhangi bi kopma fln oluyormu..olumsuz bı şey var mı barda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brave34

strong hayırlı olsun..bass ta herhangi bi kopma fln oluyormu..olumsuz bı şey var mı barda?

basta kopma yok olumsuz bir şey daha göremedim çok iyi cihaz yapmışlar bu seri 2015 serisi ve daha teknosa dışında satışı yok eski kasasında yani geçen seneki kasasında ondeki hoperlorler 80x2 basta 140 w idi bunda öndeki hoperlorleri 50x2 bası da 200 w yapmışlar zaten derin bas diye geçiyor çok başarılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mga93

PHILIPS HTL6145C/12 320 W 2.1 Kanal Bluetooth & NFC Soundbar Ev Sinema Sistemi media marktan sipariş verdim 699 TL piyasa fiyatı 1800 civarı.

Önemli olarak aynı güçteki ses sistemlerinden iki farkı var.

1 50hz
    2 iki bass haporlörü olması 6,5 inç iki adet.

muadili olarak samsung LG var ama onlar 20 hz

gerçi denebilir insanlar 17 hz den sonrası algılaması zordur ama burada 50 hz sayesinde kısık seste kaliteli çeşitli sesler duyabilceğimi ön görüyorum.

Hayırlı olsun, fırsat süper, ihtiyacı olan bu fiyata kaçırmasın kesinlikle..
    Test etmiştim gayet beğenmiştim alacaktım ama sonra ani bir kararla HTL9100 almıştım.
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.