Şimdi Ara

Sosalı Beşiktaş mı Taliscalı Beşiktaş mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Benim oyum Sosa'ya.Talisca çok yetenekli hiçbir lafım yok onun gibi frikik kullanan şut çeken çok çok az ama onun dışında takım oyununda çok zayıf bu sene hep Q7ye mahkum oynadık çünkü ortadan gelemiyorduk bunun sebebi de Sosa'nın yaptıklarını Talisca'nın yapamaması ve zaman zaman takımı 10 kişi bırakması.Bence Sosalı oyunumuz çok daha kaliteliydi

• Sosalı Beşiktaş tabi ki
  • Ne sosa'ymis ya. Bitmedi bir turlu. Sonucta avrupa kupasinda ne yapmislar ben ona bakarim. Sosali besiktas ilk turu gecemedi taliscali besiktas sam liginde 7 puan uefa da ceyrek final oynadi. Osmanliya sosa gol attiysa talisca da atti zaten. Iyi futboldan kasit ne onu da bilmiyorum. Bu yil cok daha olgun bir futbolumuz vardi. 2 yil once ki kadronun cok iyi oynadigi maclar vardi ama sonucta her mac da ustun bir futbol hatirlamiyorum. Cok kotu oynayip kazandigimiz mac sayisi baya fazlaydi. Bu konuda 2 yil onceki kadronun hakkini yememek.lazim stadsiz sampiyon oldular. Bjk hizmet eden her futbolcu basimizin taci ama sosa ayrilmak istedi ayrildi. Artik bu kiyaslari birakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • froce1903 kullanıcısına yanıt
    O zaman aboubakaf > gomez diyebiliriz hocam.Abou cl de napoliye 2 tane atti cunku.

Bu nasil bi mantik emenike

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maykılscofield -- 8 Temmuz 2017; 18:29:44 >
  • Ne sosası 33 yaşına gelmiş pili bitmiş

beşiktaşı çok arar
  • maykılscofield kullanıcısına yanıt
    Konu 2 oyunculu besiktas oyunu kiyaslamasi. Sosa veya taliscayi mi kiyasladim da bu kadar sacma bir soru soruyorsun. Bir de nasil mantik diyor aboubakarli besiktas mi gomezli besiktas mi dersen evet aboubakarli besiktas. Bu aboubakar gomez den iyi demek degil. Sonucta aboubakar napoliye gol atsa da gomezin kariyerinde cok daha fazla sam ligi golu var. Besiktasin oyununa katkisi tartisilir. Sonucta 10 kisilik lokomotif moskovayi sosalo gomezli takim yenemedi.sporting maclarinda ikiside sahada yoktu. Quaresma al da at dedi bir pozisyonda sadece. Neyse aciklama yapmam.bile hata boyke mantik iliskisi kuran birine

• froce1903 kullanıcısına yanıt
    Ona kalirsa sosanin cl finali gormuslugu var.

Sosa-ozi>tali-ozi bu karsilastirma daha dogru oldu sanki

• Oğuzhan-Sosa-Gomez göze hoş görünen futbolun kaynağı bu. Talisca'nın takım oyunu oynama yeteneği yok ama maç kazandırıyor mu? Evet. Futbolda da önemli olan neticedir.
  • Manuel Fernandes ikisini de tokatlar yeteneğiyle oyun tarzıyla.

• valla ben gsliyim ama talisca efsane bır adam ya 2 3 sene daha pişince 1 tık daha seviye atlatabilecek potansıyelı var. yıldız olabilir.

sosa oyunun ıcınde daya çok vardı gibi hatırlıyorum sankı sağda solda koştururdu.

fernandes yetenek ama karaktersiz.

şuanki durumda talisca kesinlikle
  • Arkadaş mevzu oyuncularda değil, teknik adamda...Şenol Güneş kadroya baktığında içine siniyorsa bir şekilde verim almasını biliyor.

Bu adam Fernandao'yu gol kralı yaptı, Burak Yılmaz'ı milli takım seviyesine çıkardı.

Elbette futbolcunun potansiyeli ve kalitesi önemli fakat idare eden Şenol Güneş ise kim olduğunun önemi azalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

Manuel Fernandes ikisini de tokatlar yeteneğiyle oyun tarzıyla.

Kesinlikle. Taraftar da, yönetim de, hoca da ve Fernandes'in kendisi de değerini bilemedi. Yazık oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 10 Temmuz 2017; 5:16:58 >
  • Talisca'lı beşiktaş ama forvette Mario Gomez :D
  • Talisca oyunun içinde kaybolan kopan bir futbolcu Sosa ise tam takım futbolcusu hem oynuyor hem oynatıyor benim tercihim Sosa'dan yana olurdu
  • Bence sosa daha iyiydi
  • Hangisi daha başarılı o Beşiktaş taraftarını ilgilendirir ama Sosa'lı Beşiktaş bir futbolsever olarak bana daha çok keyif veriyordu, izlemesi daha zevkliydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkiside iş yaptı sosa daha iyiydi,talisca pres yapmıyo,sıska sürekli ters düşüyor faul olmuyor, oyunda kayboluyor
    Sıra Nasrili bjkta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 10 Temmuz 2017; 16:51:50 >
  • Oyun olarak sosalı beşiktaş daha çok keyif veriyordu. Ama şu anda taliscayı tercih ederim. Çok rahat sonuca gidebiliyor. Lyon rövanş maçında talisca yerine sosa olsa maçı kazanamazdık bence. Kafa vuruşu, uzun şut ve frikikleri inanılmaz. Kısa paslarda sinir bozabiliyor ya da çabuk kendini yere bırakabiliyor frikik almak için. Bunlar düzeltilebilecek şeyler. Taliscada yıldız süper star kumaşı var.

• Jose Ernesto Sosa talisca bizim alabileceğimiz seviyede değil hayal kuracak seviyede değiliz imkanlarımız nezdinde olan oyuncular kabulumuz talisca kiralık sonu 20 milyon € çok para hemde çok olmaz yerden oynayamıyor 2 li mücadelede zayıf paslaşmaya uygun değil e desnki bunlar olsaydı ne olurdu bunlar olsaydı bu adamda şuan bizde olmazdı kusurlu ki bizde yoksa birine 40 a 45 e kitlerlerdi elbet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 14 Temmuz 2017; 1:39:57 >
  • Sosa şuan gelse Talisca dan formayı alır ama Talisca biraz pişse ve fiziğide düzeltse United hayalini gerçekleştirir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.