Şimdi Ara

sorun çözüldü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ibrahim seni gazlayıp yanına yancı bulma derdinde iyi tanı bunu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ptolomeo

Sen niye özür diliyorsun sonuna kadar haklısın mağdursun etmediği hakaret kalmadı sana ayrıca.

Alıntıları Göster
    Ben de anlamadım neden özür dilediğini hocam. Konunun başında veryansın ediyordu. Şimdi de özür diledim diyor. Haklı kim çözemedim. İbrahim bey çok karıştırdı kafamı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göreceğiz aslan göreceğiz sen takılma bunlara demirden korksaydık trene binmezdik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay İbrahim kadar taş tüşsün başınıza özür dilersin suç kavga edersin suç ne yapayım. Volkan hocam sende gaz verip durma

• Ptolomeo kullanıcısına yanıt

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

• Uha. Bana demedin demi? Kavgada söylenmez. :(

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

ibrahim oda onun fake üyeliği muhtemelen :) bu adamın mazisini sen bilmiyorsun ettiği küfürleri hakaretleri görsen selam vermezsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

ibrahim oda onun fake üyeliği muhtemelen :) bu adamın mazisini sen bilmiyorsun ettiği küfürleri hakaretleri görsen selam vermezsin...

İbrahim uzun zamandır tv forumunda çoğu kavganın tarafı. Bence neyin ne olduğunu biliyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hay İbrahim kadar taş tüşsün başınıza özür dilersin suç kavga edersin suç ne yapayım. Volkan hocam sende gaz verip durma
    Aha gafam yarıldı :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Ptolomeo

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben bölümde kavgaya gürültüye dahil olmadım. Sadece bu konu üzerinden çağrılırsam şahitlik yapabilirim. Ama neye şahitlik yapacağım ki.

• Volkanç V kullanıcısına yanıt

Artık beni karıştırmayın kafam şu mübarek günlerde rahat etsin lütfen artık beni karıştırmayın yeter kafam şişti. Tvden falan bıktım

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Artık beni karıştırmayın kafam şu mübarek günlerde rahat etsin lütfen artık beni karıştırmayın yeter kafam şişti. Tvden falan bıktım

Sat bana. Modeli neydi? Kaç inç?

• la he mühendis :))) çok dizi izleme etkisinde kalıyorsun sonra mahkemede görüşürüz

Senle sonra özel msjla görüşürüz hocam şimdi sen çık aradan  

• :)))))

• mühendis sana yeterince zaman ayırdım bundan sonrası kendi kendine...

• Konuda en çok mesaj İbrahim beye ait. Şimdi de özür diledim bitti diyor. Konuyu ısındırıp ben yokum demeniz biraz abes olmuş İbrahim bey.

Bu arada banınız açıldı mı? Sorun çözüldü diye Admin etiketliyelim buraya.

Ya siz ne yapmaya çalışıyorsunuz ben anlamadım yangına körükle gidiyorsunuz daha kaldı mı davet etmediğin kişi yakında dördümüzde komple banlanacağız haberiniz olsun. Çok uzattık işi 1 2 saate ban gelir hepimize hayırlı olsun. Varsa daha davet edilecek ekle de toptan hesaplarımız gitsin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.