Şimdi Ara

sorun çözüldü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Tarihini tam bilmiyorum hocam ya boşver gerek yok bence uğraşmaya değmez böyle kişilere vakit kaybından başka bir şey değil.

Ben başvurdum geri dönüş yok çoook haddini aştı çok büyük haksızlıklar yaşandı şimdi ona bayram hurması olacak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ptolomeo kullanıcısına yanıt

Aslında hak etti ama ben bıktım artık bunlarla uğraşamam. Aslında geç bile kaldın artık Mahkeme sonucunu paylaşta ifşa olsun millet de görsün.

• Bir mesajında “Bu terbiyesizi iyi tanıyın bu ahlaksız bir insanın ne kadar alçalabileceğininin canlı kanıtıdır” demiş Rnnn bundan sıyıramayacaksın o kadar hakaretine efendice cevap verdik ya? İşte bundandı şimdi tadını çıkar aslan parçası iyi çıkar tadını...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ptolomeo -- 11 Mayıs 2021; 18:36:57 >

Yine algı yapmaya başlamış ondan başka resimli örnek atan yok zaten. Bi hesabı banlansa başkasına geçer bundan kolay ne var ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 11 Mayıs 2021; 20:9:21 >

sende tadını çıkar...sanıyorsunki silinen mesajlar gözükmüyor forumda istenildiği zaman 6 aya gerek yok senin hakaretsiz günün yok

sorun çözüldü 

• ibrahim üzülmene gerek yok benide yasakladılar :)))

• Sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 12 Mayıs 2021; 17:52:36 >
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

ibrahim millete uyup hala iftira ediyorsun bana şu mübarek ramazanda iftiranın günahındandamı korkmuyorsun?

• Ben kimseye uymuyorum senden 2 kere özür diledim hala daha kabul etmiyorsun ne yapayım hadi sen söyle mübarek arefe günü. Ayrıca senden başka resimle anlatan yok bende sen misin dedim iftar atmadım.

• Ayrıca sana bişey demedim sadece resim attım diye şikayet ettiğine değdi mi ne oldu sen atınca bişey olmuyor da ben atınca neden suç oldu. Ben de başka bir inceleme videosundan resim buldum attım bu kadar basit. Madem hiç bir firmayla bağın yok bana neden muhalefet ediyorsun he de geç bu kadar mı zor. Sen resim attın bende attım oldu bitti
    Sen bana lg fan boyu deyince iftira olmuyor mu yine işine geldiği gibi konuşuyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 12 Mayıs 2021; 16:17:1 >
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

resimle ne alakası var ibrahim onlarca kez yazdım benim samsungla yada başka bir markayla yada herhangi bir tv satıcı ile en ufak alakam varsa allah adım atmayı nefes almayı nasip etmesin diye hiç tanımadığın bir insana başkalarının lafına aldanıp şu mübarek ayda iftira etme sorun çözüldü 

• Hadi samsung la alakan yok madem iftira attım özür dilerim oldu mu.

Sen diğer attığın şeylere cevap ver sende özür dile hadi bu kadar delikanlıysan

hayırdır delilmi karartıyorsun :)

sorun çözüldü
    sorun çözüldü
  • Lafı çevirme ben özür diledim sıra sende Rnnn başka şeylerle uğraşma

• hakaret iftira tahrik ne ararsan var 6 ay öncesine gerek yok silinenleride artık kendileri ister alırlar :)) bakalım kim kime hakaret etmiş...bunlar bazıları yine topluyorum geri kalan silinenler yetecek sana zaten hadi bakalım...

sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü
    sorun çözüldü

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.