Şimdi Ara

sorun çözüldü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ibrahim yine iftira atıyorsun ne hakareti ettim ben sana?

• Volkanç V kullanıcısına yanıt

hocam bunlar seni ben sanıyor ona göre haberin olsun :))

• Ya bırak ya bi özür dilemek bu kadar mı zor neyse gerek yok her lafın iftira ister dile ister dileme keyif senin. Benin gönlüm rahat kimseye iftira atmadım sen madem delikanlısın sadece özür dile dedim bu kadar basit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaş lg forumunda silindiğini bildiğin halde neler dedin ama anlamsız bırak gerek yok senin özüründe önemli değil. Allah için söylesene ilk q70t de ışık sızması var deyince neden saldırsın

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

ibrahim sana hakaret etmedim yada özür dilemeyi gerektirecek birşey yapmadım başkalarının aklına uyup beni hedef aldın ama yaptığın yanlış aylardır bunu anlayamıyorsun...bana deki sen bana şunu dedin yada iftira attın senin bana yaptığın muameleyi başkası yapsa demediğimi bırakmazdım ama senin iyi niyetine insanların kafanı bulandırmasına verdim bişey demedim sana yine diyorumki özür dilememi gerektirecek bişey varsa söyle bende öğreneyim milletin gazına gelme ibrahim

silinmesi önemli değil deki bana şunu dedin hakaretmi ettim küfürmü ettim iftiramı attım ? ne yaptım? hala q70t diyorsun bi foto buldun sorunlu halini her konuya attın sana dedimki ibrahim bu sorunlu hali normalde bu tv böyle göstermiyor her konuya bu fotoyu atıyorsun insanları yanıltıyorsun tutturdun niye samsungu kolluyorsun o günden beri aynı muhabbet...

• Ya neyse gaza geldim veya gelmedim sen bize lg tavsiye ettin ama neden lg ye cephe aldın madem bu kadar lg kötüydü neden bizim paramıza yazık ettin veya dediğim gibi lg bu kadar kötüydü neden bize aldırdın. Benim hazmedemediğim bu bana açıklasana.

Madem suçluyum bu 3 oldu özür diledim kabul ediyor musun etmiyor musun.

• Ya tamam o yanlış resim veya arızalı ürün benim attığım sony de ne vardı senin attığın resim gibi attım üstüne üstlük dedim ki bu resimlerin hangi ayarla yapıldığı belli değil dedim. Sen ne yaptın admine şikayet ettin hepimiz gümledik değdi mi buna

ibrahim bak hala aynısını yapıyorsun sana lg önerdim çünkü o paraya daha iyisi yoktu gidip çöp televizyonlara para vereceğine paranın karşılığını al düzgün bişey al istedim hatamı ettim? ben lg ye cephe almadım leş olan modellerini insanlara gösteriyorumki millet satıcıların gazına gelip parasını çöp etmesin diye bir markanın tüm televizyonları aynı paneli kullanmıyor aynı özellikte değiller lg nin 50inch modelleri farklı panel geri kalanlar dandik ips paneller bu senede 50un8100 öneriyorum insanlara o paraya daha iyisi yok diye şimdi lg markasının diğer tv leri kötü bu iyi diye önermeyeyimmi bu tvyi insanlara? bu durumu anlamak bu kadar zormu? benim sana bilerek kötü televizyon aldırdığımımı düşünüyorsun?

• Ya senin dediğini aldık ama sen gittin lg tv de kirli ekran sorunu diye konu açtın bende ister istemez kendime alındım. Biz senle kaç kere konuşup buna karar vermedik mi bu süreçte sana bişey dedim mi.
    Ya neyse oldu olacak değil sen özürümü kabul ediyor musun yoksa bu durum böyle sürüp gidecek mi.

• Diğer konuda sen resim attın bende attım bunda ne var dı ortalığı ayağa kaldıracak herkes her konuya gelip yazıyor sende yazmadın mı. Ben attığın resime karşı sony daha parlak olan resmini attım sadece sorun bu oldu. Neden sen başkasını eleştirince soru olmuyor da biz samsungu eleştirince sorun oluyor sende biliyorsun her marka modelde bir sorun olduğunu. Ama samsung deyince kızıyorsun

ibrahim sana diyorumki ordaki modellerle seninki farklı benmi anlatamıyorum? benim senden ne çıkarım vardıda ibrahim o kadar cevap verdim sana? benim sana kızma nedenim ne q70t ne lg nede başka bişey ben sana o kadar yardımcı olmaya çalıştığım halde bende kötü niyet art niyet araman milletin lafıyla gaza gelip yorum yapman bana satıcı demen beni markalar televizyonlar vs ilgilendirmiyor ben yapılan davranışa kızıyorum benden özür dilemesende olurdu bunları yapma benim için yeterli  

• Ya hocam sen bana laf atınca bende dedim veya gaza geldim her neyse artık oldu bitti sende samsung u bu kadar savununca ister istemez aklına gelmiyor değil. Ama benim kızdığım 2 den başlayıp 5 e çıkmış olmam He tv iyi değil mi iyi ama keşke siyahlar daha iyi olsaydı. Herkes yazınca bende gaza geldim yazdım ama inan psikolojim bozuldu hay dedim nerden aldım tv falan. İnan izleyeceğim gelmiyor o yüzden 2 kere satmaya çalıştım.
    Özür diliyorum çünkü bana yardımcı olan kişiyle kötü olmak istemem o yüzden diliyorum ayrıca kul hakkına girmek istemiyorum.

ibrahim şuan senin televizyon ayarında olan un8100 5500tl ye satılıyor dandik samsung tu modeller dünya paralara satılıyor vesteller olmuş 4-5 lira demek sen bu tv leri alsaydın vay halimize :)) bir tv ye tek bişey odaklı bakılmaz genel olarak bakılır siyahı beğenmeyebilirsin ama aynı paraya o parlaklıkta yansıma performansında motion performansında va panel direct led işletim sistemi webos olan başka bir tv bulup alma şansın yoktu gidip dandik ru 7100 nu7100 toshibaları alacaktın onları görsen demek küfrederdin bize :))

• Ayrıca bence artık tv forum işini boşver belki gerçekten herkese yardımcı olmaya çalışıyorsun ki bazen o markayla bağın var gibi anlaşılıyor. Boşver sen yorumunu yap kim ne alırsa alsın işte tam da iş böyle oldu. Ya parlaklık kumanda süper ama siyah sahneler hiç hoşuma gitmiyor keşke ilk başta Ya xf90 mıydı veya q60r alsaydım ama oldu işte. Neyse olan oldu şu mübarek günlerde birbirimizi daha fazla kırmaya gerek var mı.

q60r alsanda beğenmeyecektin ibrahim xf90da alsanda bence beğenmeyecektin sen arıyorsun oled siyahı ama onu oledlerden başkası gösteremiyor tüm bunları kendin görebilsen zaten beni suçlamayacaktın neyse ibrahim ben uzatmıyorum uzatmadımda zaten dediğim gibi iftira etme benim için yeterli başka en ufak bir beklentim yok senden

• Aynen doğru ya 2 3 e vestel hilevel alıp oturacaktım ondan sonra daha fazla pişman olacaktım o doğru neyse olanla ölene çare bulunmaz. Zaten bende q60t ile bunun arasında kalmıştım bu daha ucuz diye bunu aldım nasip buymuş 2 kere de satacak oldum satamadım. Kısacası nasipten ötesi yok demekki.
    Bak sana ilk başta dediğim gibi senin yorumlarına saygı duyuyorum dedim mi dedim o yüzden senin dediğini aldık ama daha iyi olsa olurdu. Bilhassa siyahlar he diğer yönden iyi tabikide

• Ya benim oled beklentim yok tabikide ama siyahlar daha iyi olsa güzel olur du.

Neyse o oldu bu oldu ben senden özür diliyorum şu arefe günü hakkını da helal et artık uzatmayalım bu konuyu. Sen suçlusun ben suçluyum demenin anlamı yok sadece senden özürümü kabul etmeni istedim 2 3 ay önce olduğu gibi.

daha iyisi yoktu o paraya olsa onu önerirdim zaten biraz daha çık samsung al demiştik ama çıkamam dedin o parayada en iyi model lg modeliydi sen bahsettiğin tv lerin işletim sistemlerini kumandasını menüsünü renklerini parlaklığını görsen derdinki iyiki bu lg yi aldım ama dediğim gibi bu modelleri görmediğin için durumu tam anlayamıyorsun

• Ayrıca ben tv de siyahların bu kadar önemli olduğunu düşünmüyordum ne kadar para o kadar köfte olayı yani. 2021 modellere bakıyorum arkadaşım istiyor ama fiyatta anlaşamadık belkide satarım ama her şeye de yeniden başlamaya korkuyorum neyse bakalım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.