Şimdi Ara

sorun çözüldü (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
1.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Ya siz ne yapmaya çalışıyorsunuz ben anlamadım yangına körükle gidiyorsunuz daha kaldı mı davet etmediğin kişi yakında dördümüzde komple banlanacağız haberiniz olsun. Çok uzattık işi 1 2 saate ban gelir hepimize hayırlı olsun. Varsa daha davet edilecek ekle de toptan hesaplarımız gitsin

Araya bir iki nokta serpiştirin lütfen. Hiç bişi anlamadım. Mümkünse virgül de olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkanç V kullanıcısına yanıt

Onu da siz yapın bari o kadar dil bilgisi bilgin varsa benden bu kadar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 12 Mayıs 2021; 21:32:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Onu da siz yapın bari o kadar dil bilgisi bilgin varsa benden bu kadar oluyor.

Fake bu malum kişinin boşver...

• Hocam keşke admini etiketlemeseydin bak hepimiz banlandık ne güzel tv forumuna yazacaktık. Bari buraya takılalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 13 Mayıs 2021; 0:28:54 >
  • quote:

Hocam keşke admini etiketlemeseydin bak hepimiz banlandık ne güzel tv forumuna yazacaktık. Bari buraya takılalım
    İbrahim bey tv forumuna ne yazacaksınız, öğrenebilir miyim acaba? Başkasından tavsiye alarak 1 adet tv sahibi olmuşsunuz, onu da yanlış almışsınız zaten. (muz->hıyar sorunsalı)

Forum ortamında verilen tavsiyeler, yapılan yönlendirmeler külliyen hatalı çıkıyor zaten. 15 yıllık üye olup beyaz eşya tavsiyesi veren kişinin markalardan aldığı ödülleri bilmiyormusunuz?

Zaten bu konuda mağdurum diyorsunuz, hangi konuda yardımcı olmayı düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ptolomeo

Fake bu malum kişinin boşver...

Alıntıları Göster
    Fake falan değilim, tartışmayı gördüm geldim. Mahkemeye giderken karşı tarafın bu hesabı kullandığını yazarsınız, gerçekler ortaya çıkar.

Ya sen ne adamsın koskoca emoji koydum onuda mı gözün görmüyor nasıl espri anlayışın var bilmiyorum. Neyse sen iş arıyorsun mübarek gece de hadi benden bulma

• Banlananlara yardımcı olmak için yazıyorum. İlla tv forumuna mesaj göndermek istiyorsanız şöyle yapalım. Siz oturum kapatıp forumu takip edin, göndermek istediğiniz mesajı sizin yerinize ben yapıştırayım bölüme. Özelden ulaşabilirsiniz. @powerstorm bi sakıncası var mı bunun? Çok fazla mağdur var konuda. :(

• Arkadaşlar bayramımız mübarek olsun. Nedense hepinize kanım ısındı benim. Yazma gereği hissettim. Bayramda küslük olmaz. Öpüşüp barışın bence. Bende sevabına nail olayım.

@powerstorm abi, zaten kimse evinden çıkamıyor, arkadaşlar bilgili oldukları bölüme geri dönsünler, banları kaldırır mısın lütfen?

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkanç

Arkadaşlar bayramımız mübarek olsun. Nedense hepinize kanım ısındı benim. Yazma gereği hissettim. Bayramda küslük olmaz. Öpüşüp barışın bence. Bende sevabına nail olayım.

@powerstorm abi, zaten kimse evinden çıkamıyor, arkadaşlar bilgili oldukları bölüme geri dönsünler, banları kaldırır mısın lütfen?

İyi bayramlar hepinize siber suçlar kimlik tespitinde şu anda bayram hediyesi olsun acar tv ciye:) nerede o eski bayramlar…

Not: öyle boş algıcı iftiracılar gibi boş atmam dediğimi yaparım…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ptolomeo -- 21 Temmuz 2021; 16:28:39 >
  • Gel rnnn fake üyeliklerle gizlenme yakında siber suçlardan gelecekler kapına:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ptolomeo

İyi bayramlar hepinize siber suçlar kimlik tespitinde şu anda bayram hediyesi olsun acar tv ciye:) nerede o eski bayramlar…

Not: öyle boş algıcı iftiracılar gibi boş atmam dediğimi yaparım…

Alıntıları Göster
    Sen ne diyorsun bebeyim? Ben bişi anlamadım. Kimlik tespitine uğraşıyorsan özelden telefon numaranı paylaşırsan kimliğin fotosunu watsaptan atabilirim.

• Ptolomeo kullanıcısına yanıt

Hocam sizin benimle ilgili bir sorununuz yok diye biliyordum beni de mi verdiniz siber suçlara

Sen ne herşeye karışıyorsun arkadaşım seni ilgilendiren bi durum yokki ne diye işin ortasına kendini atıyorsun anlamadım

• quote:

Sen ne herşeye karışıyorsun arkadaşım seni ilgilendiren bi durum yokki ne diye işin ortasına kendini atıyorsun anlamadım

Ben ara bulmaya çalışıyorum. Bayramda küslük olmaz dedim yanlış mı demişim? Beni alıntı yaptığı için yazdım ben.

• quote:

Hocam sizin benimle ilgili bir sorununuz yok diye biliyordum beni de mi verdiniz siber suçlara

Seni vereyim İbrahim kardeş alkolsun ancak şahidim olursun :)

• Ptolomeo kullanıcısına yanıt

Hocam boşver ya gerek yok uğraşmaya değmez yine de siz bilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.