Şimdi Ara

sorun çözüldü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buda 6 ay önce yaptıkların için fikir olur bunları okuyacak olanda insan bi kendini akıllı sanıyorsun :))

sorun çözüldü
  • Haklısın hocam siz dediniz bende herşeyi bilmediğim için bi tv ye o kadar para veremezdim ama çoğu şeyi anladım hatta şimdi bunu geri verme imkanım olsa 100 hz alırdım işte o zaman şartlar onu gerektirdi. Şuan vakit geçirmek için bakıyorum un8100 serisi siyahlar baya güzel ama gözle görmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

bu yukardaki şahısıda iyi tanı forumda dallasla bana küfredip süresiz banlanan sonra fake üyelikle foruma gelip yazmaya devam eden bize hakaret eden iftira eden adam sana polyanna rolü yapıyor

• Hocam boşverin artık birbinizle uğraşmayın gerek yok fındık kabuğunu doldurmayan meselerle lafım ikinizede gerek yok birbirinizi kırmaya.

Hadi telefonun başında bekliyorum özürümü kabul ettin mi yalvarma artık bu kadar arefe günü helalleşelim artık bitsin. 4 oldu bak

• Başlıkta olduğu gibi sorun çözüldü diyelim artık ayrıca kabul edersen başlıkta cuk oturacak.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

buna acıdım dedim insandır gaza gelir hata yapar ama adam fırsat bekliyormuş :)) görecek bu işler nasıl oluyormuş...hakkım helal ibrahim ama dediğim gibi iftira mesajlarını sil insanlar gerçekten benim samsungla bir alakam olduğunu sanıyor insanlar böyle böyle...

• Ptolomeo kullanıcısına yanıt

Hocam artık sizde uzatmayın şu mübarek günlerde artık birbirinizle kavgayı bırakın herkes kendi yoluna gitsin lafım ikinizede şu mübarek günlerde birbirinizi kırmayın derim ben.

• Başka yerde yazmadım burda var onuda silerim sorun değil yeter ki helalleşelim artık fazla uzamıştı. Artık içimede dert olmuştu zaten özürümü kabul ettiğin için teşekkür ederim bi süre tv bölümüne yazamayacağız zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Sildim.

Tv forumunda sana bişey yazmadım dı gerçi silemiyorum yasaklıyız ya. Buradaki msjıda sildim

• Ayrıca şu bloğuda kaldır artık senle ilgili bişey yazmam artık yada soru sorarsam

• Kavga bitti mi genşler? Bi ucundan da ben tutsam yaw. Bu ara hiç aksiyon yok hayatımda :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İbrahim bey ; lg tv yi beğenmiyorsan, yenisini almayı düşünüyorsan ben alabilirim. 43 inç limitim 1200 TL, 50 inç 1450 TL, 55 inç 1675 TL verebilirim.

• Volkanç V kullanıcısına yanıt

Ben sana aksiyon öneririm hocam sen merak etme sorun çözüldü aksine fazla uzamıştı o yüzden özür diledim konu kapandı gerek yok boşuna uzatmaya.

• Konudan anladığım kadarıyla 3 kg ithal muz parasına 2 adet hıyar sahibi olmuşsun sen İbrahim? Yiyince anlamışsın muz olmadığını. Rengine bakmasan görünüş aynı işte. İdare et bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkanç -- 12 Mayıs 2021; 18:28:8 >
  • Volkanç V kullanıcısına yanıt

O fiyata tv varsa ben 1 adet 55 oled alayım mümkünse sorun çözüldü hocam hangi devirde yaşıyorsunuz a101 de bile o fiyata tv kalmadı o fiyatlar 2019 da kaldı.

• Rnnn o konuyu senin telefonun için açtım :) 6 aydan önceki hakaretler geçersiz çünkü şikayete bağlı suçlar 6 ay süresi var şikayet için üstteki yazdığım bazı mesajların hakaret olup olmadığını ben araştırmadım öyle safım san tamam:))) elinden geleni ardına koyma emekliliğim gelmiş varsa hatamız verirler cezasını sorun yok sen düşün...

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Ben sana aksiyon öneririm hocam sen merak etme  aksine fazla uzamıştı o yüzden özür diledim konu kapandı gerek yok boşuna uzatmaya.

Sen niye özür diliyorsun sonuna kadar haklısın mağdursun etmediği hakaret kalmadı sana ayrıca.

:)) hıhı benim telefonum için açtın aynen mühendis hiçbiri hakaret değil cezayı alınca görürsün hakaretmi değilmi...silinen mesajlarında yok oldu sanıyorsun onlarcası çıkacak daha bol şans :))

Ya hocam artık uzatmanın anlamı yok ki ne yapayım iş gittikçe büyüyor boşverdim gitti.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.