Şimdi Ara

silinsin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
3.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birdahakinede elini değil belini tutmaya çalışırsın artık :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 19 Temmuz 2011; 21:51:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juu ichi ban tai taichou

3.5 aydır çıkıyorsunuz ve ilk defa mı buluşucaksınız ? emin misin lan kız olduğundan ?
    ayrıca 3.5 aylık ilişkiyle aşık oldum aşık oldum diye dolaşma, sonunda çok üzülürsün.

Burada kahkahayı bastım!
  • quote:

kizin elini kavradimm.... kiz 10 saliselik bi sok yasadi ve ardinda oda benim elimi tuttu. ben dedim kalp krizindn gitcem sanirim, bu kadar heycana yurek dayanmaz bee. 10 dk falan ellerimiz oyle durdu, bas parmagimla falan elini oksuyodum, sonra elimi kaldirdim, elini alttan tuttum, parmaklarimizi ic ice soktum, kizinda hosuna gitti ;) sonra diger elimlede kizin elini kavradim, tuttum oyle :) sonra diger elimi cektim, normal el ele tutusmaya devam ettik, ben onun elini oksuyodum bas parmagimla, oda benimkini, elimizi sevdik hepp, arada o benim elimi skyo , ben onunkini skyorum falan

Hocam tam benim kafadansın, resmen kendi geleceğimi okudum orada ama bu nedir ya El fantezisinde son nokta resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

quote:

Orijinalden alıntı: Whakii

kusura bakmayin arkadaslar ama ben her onume gelen kizla cikmiyorum, hatta bi kizla cikmak bana zaman kaybiydi. cikcamda nolcak diye dusunurdum, niye bosuna para harciyim falan derdim. elimiz yuzumuzde duzgun cok sukur, bir cok kizdan teklif bile aldim ama hicbirini sevmedigim icin olmaz dedim. hoslandigim bi kac kisi oldu, ama onlarlada cikacak kadar hoslanmadim. bu kiza asik oldum, tanistim falan oyle beraber olmaya basladik. sizin icin el tutmak bisey degildir, ben bisey diyemem ama benim icin sevdigim kizin elini tutup oksamak, mahrem yerlerini oksamaktan iyidir. benim oyle sekste falan amacim yok, yani istiyorum tabiki (sex) yapmak ama gunah, hem bu kizla hic oyle dusunmuyorum ben.

ayrica kizin ailesiylede tanismak istemiyorum henuz, kizin icin rahat etsin diye bi lafini actimda oda olmaz dedi, benimde isime geldi.

valla ben halimden cok memnunum, herkes fikrini yazsin bisey demiyorum ama ben boyleyim :) yengenize laf atmayin ama

sen elini tutarsın senden ayrılır başkası gömer hemde senle dalga geçer safın tekiyle çıktım cocuk bısey yapmıyor sevişmiyor falan filan diye dalga meselesi olursun olum kız oldugunu hissettir diyorum anlamıyormusun öp boynundan dudaklarından falan hayret bişey sinirlendim yine
    quote:

elini tutarsın senden ayrılır başkası gömer hemde senle dalga geçer safın tekiyle çıktım cocuk bısey yapmıyor sevişmiyor falan filan diye dalga meselesi olursun olum kız oldugunu hissettir diyorum anlamıyormusun öp boynundan dudaklarından falan hayret bişey sinirlendim yine

Arkadaş haklı biraz ileri gidebilirsin,sonuçta kaç ay olmuş yan yiceğin en fazla bi tokat kızarsa biraz yalvarırsın o kadar.Korkma bu kadar biz korktukta ne oldu şimdi başkaları yalaşıyo.Şimdiki kafam olsa

• Tamam beyler adam öldü. İlk adımı iyi admışsın çanta, tebrikler. Yiyiştiğin günleride görmek isteriz. Yiyişme aşamasına gelirsen bana pm at. Bekliyorum.
  • quote:

kusura bakmayin arkadaslar ama ben her onume gelen kizla cikmiyorum, hatta bi kizla cikmak bana zaman kaybiydi. cikcamda nolcak diye dusunurdum, niye bosuna para harciyim falan derdim. elimiz yuzumuzde duzgun cok sukur, bir cok kizdan teklif bile aldim ama hicbirini sevmedigim icin olmaz dedim. hoslandigim bi kac kisi oldu, ama onlarlada cikacak kadar hoslanmadim. bu kiza asik oldum, tanistim falan oyle beraber olmaya basladik. sizin icin el tutmak bisey degildir, ben bisey diyemem ama benim icin sevdigim kizin elini tutup oksamak, mahrem yerlerini oksamaktan iyidir. benim oyle sekste falan amacim yok, yani istiyorum tabiki yapmak ama gunah, hem bu kizla hic oyle dusunmuyorum ben.

ayrica kizin ailesiylede tanismak istemiyorum henuz, kizin icin rahat etsin diye bi lafini actimda oda olmaz dedi, benimde isime geldi.

valla ben halimden cok memnunum, herkes fikrini yazsin bisey demiyorum ama ben boyleyim :) yengenize laf atmayin ama

Sana Hak veriyorum.Ama bir kere hata sende. Burası "Konu Dışı" ."Konu Dışı Özel" Değil. Yani Buranın %99'u abaza. Anlayacağın üzere senin için elini tutmak hoş olurken onlar abazalıktan eline v*rmeyi düşünüyor :D. Bu yüzden sana + 999999999999 üssü 9999999999

• quote:

Orijinalden alıntı: juu ichi ban tai taichou

3.5 aydır çıkıyorsunuz ve ilk defa mı buluşucaksınız ? emin misin lan kız olduğundan ?
    ayrıca 3.5 aylık ilişkiyle aşık oldum aşık oldum diye dolaşma, sonunda çok üzülürsün.

• quote:

tamam lan sizde iyice yeni ergen olmus cocuk yaptiniz ha. burda soylediklerim sacma gelen kac kisi varsa daha asik olup sevmemis demekki onlr :) cunku oyle olunca isler degisiyo.
    bende o tur kizlardn bulup yiyebilrim ama elime bisey gecmez. onun yerine sevdigim kizla bulusmayi beklerim, elini tutarim o bana yeter...

tamam kardeşim anladık seviyorsun, kaybetmek istemiyorsun, duyduğun sevginin yanında buluşmak falan önemli kalmıyor da.
    senin bile nedenini bilmediğin durumlardan dolayı bi çiftin 3.5 ay buluşmaması biraz hatta biraz da değil baya anormal.
    yani, bazı hatalar var düzeltiniz.
  • quote:

Kiz arkadasimin ailesi cok tutucu, kiz tek basina disari cikamiyor, annesinin falan tanidigi arkadaslariyla cikabiliyo anca. Sevgilimin arkadasida sevgilimle ayni durumda, bunlar ikisi beraber disari cikiyoruz diye ciktilar, sevgilimle ben, sevgilimin arkadasiylada onun sevgilisi bulustu. Ilk baslarda biz ayri takilcaz diye planlamistik ama sevgilimin arkadasi sinemaya gidecekmis kendi sevgilisiyle, cocuk fazla rahat olmasin diye bizide cagirdi, ben normalde o cocugu hic sevmiyodum, bi ara benimkine yaziyo diye biliyodum ama bugun anladim ki cocuk kendi sevgilisine asik. Bende aradaki buzlari erittim biraz. Cocugun adi aziz. Ben bu azizle falan takilcagimizi ogrenince sinirlendim ama caktirmadim.
    Normalde benim kafamda biyerde oturup muhabbet etmek vardi, ama sinema isi cikinca, sevgilimin arkadasida isteyince tamam bnm icin farketmez diye sinemaya gittik. Harry potter mi, hangover 2 mi diye laf acildi, ben hangovere gitsem simdi herseye gulerim kiza ayip olur, hemde biraz acik sacik bi film oldugu icin "bu ortama uymaz" gibisinden bahanelerle harry pottera soktum herkesi :D
    azizle ben parayi odicez bekliyoruz, azizinki geldi bende odicem diye, cocuk kizi yollamaya calisiyo kiz gitmiyo, benimkide yaninda duruyo onun, " siz arkada bekleyin biz halledip geliyoruz, beklemeyin bosuna dedim" ee abi sozunu dinlesin artik, biraz memnuniyetsiz bi sekilde kizi postalamis oldum :D sonra 4 kisilik yer ayirttik, parayi fifti fifti odedik.
    Baktik filme daha 30 dk var, herkes takilsin dedik, ben sevgilimi aldim "nereye gidiyoruz ? napalim ? sen nereyi istersin " gibisinden sorularla butun toplari kiza attim, kizda kararsiz kaldi, tam karsimizda starbucks vardi, gel burda oturalim bari dedim, tamam dedi. oturduk falan. dedim ne icersin, bisey icmicem dedi. biraz israr ettim ic falan diye, karnim agriyo diye icmedi. tmm o bende icmicektim ztn diye oturdum. ee oturdumda ikimizde susuyoruz :D konusmaya calisiyoruz ama fazla konusamiyoruz falan. tatil nasil gidiyo, napiyosun, surda naptin, ne zman suraya gidicen gibi muhabbetler oldu. dershaneye baslicam falan onun hakkinda konustuk az bisey, yine konuscak bisey kalmadi. birbirimize bakiyoruz gulumsuyoruz falan. kizin gozlerde cok guzel, mavi mavi :) dedim bi iltifat edem bare, " gozlerin o kadar guzelki onlara bakinca beynim duruyo, aklima bisey gelmiyo susuyorum boyle " dedim kiz gulumsedi yine. sonra kiza hediye ettigim kolye vardi, onu takiyodu. dedim " aaa kolyen cok guzelmis, kim aldi acaba :D " , oda " kim aldi acabaa " diye guldu . cok begendim falan dedi tekrar . sonra biraz daha konusduk baktik bizim filmin zamani gelmis, sinemaya dogru gittik
    Arkadasini ara gelsinler dedim, tamam dedi aradi, geldi onlarda. sinemaya girmeden once kola , misir fln aldik. girdik oturduk. filmi izliyoruz simdi ama benim hic izliyesim yok, bnmkine bakiyorum hep yan gozle, oda filmi izlemiyo oyalaniyo, misir yiyo fln. ilk seans boyle bitti, ben mal gibi filmi izledim :D ama ilk seansin son zmanlarina dogru kizin elini gordum, oracikta cok guzel bi sekilde beni bekliyo sanki, biraz dusundum tutsam mi diye, kendimle celistim, acaba tutsammi yaa falan diye, sonra kiz elini cekti, bi daha getirmedi :\ ilk seans bitti, 2. seansta oturduk, ben kizin elini gozluyorum, hadi koy soruya bende tutuyum diye, 5 dk sonra fln elini koydu, tamam firsat bu dedim ama kalbim gum gum atiyo. kizin bisey demiceni biliyorum, bana diyodu cunku ellerimi hic birakma gibisinden seyler. 10 dk boyunca kendimle celistim, ama kalbim at kalbi gibi atiyo, olcem artik heycandan, nolcaksa olsun dedim veeeeeee elimle kizin elini kavradimm.... kiz 10 saliselik bi sok yasadi ve ardinda oda benim elimi tuttu. ben dedim kalp krizindn gitcem sanirim, bu kadar heycana yurek dayanmaz bee. 10 dk falan ellerimiz oyle durdu, bas parmagimla falan elini oksuyodum, sonra elimi kaldirdim, elini alttan tuttum, parmaklarimizi ic ice soktum, kizinda hosuna gitti ;) sonra diger elimlede kizin elini kavradim, tuttum oyle :) sonra diger elimi cektim, normal el ele tutusmaya devam ettik, ben onun elini oksuyodum bas parmagimla, oda benimkini, elimizi sevdik hepp, arada o benim elimi skyo , ben onunkini skyorum falan, cok superdi ya. ilk defa bi kizin elini tuttum, dehsetul vahsetti :) tam 50 dk boyunca el ele filmi izledik, aslinda ben filmi degil kizi izledim :) oda bana bakiyodu. bazen gozlerimi kapatiyodum gelecegi hayal ediyodum falan, yaa o anlarin bitmemesi icin herrrseyimi verirdim, ama ne yazikki film bitti.. isiklar acildi, ellerimizi cektik hemen, disari ciktik napcaz diye dusunuyoruz hemde yuruyoruz, ben buna dedim " hayatimda izledigim enn guzel filmdi :) " oda guldu , ama kiz cok utangac ya ne zaman iltifat etsem guluyo, kizariyo falan. sonra kizlar bize postayi koydu :\ dediler siz gidin, bizde biraz alisveris yapip gidicez dediler, yok bizde duralim falan dedikte olmadi... kizi opmek istiyodum, opmek olmasa bile hic olmazsa bi sarilmak istiyodum ama kizlar yeltenmeyince bile biz de bisey yapamadan ayrildik, ama icimde kaldi agalaarrr. keske hic olmazsa kizin elini tutarken , elinden opiverseydim bi kerecikk :)
    Simdi sevmedigim cocuk azizle kaldim, oda metrobusle gitcekmis, beraber binelim dedik. yolda giderken konusuyoruz, bu kendi iliskisini, yasadigi zorluklari falan anlatiyo, ama nedense kanim kaynadi cocuga, sevdim, bende buna anlattim biraz, oyle yolda muhabbet falan ettik, sonra evli evine koylu koyune :)

Elinizi zitiştirseymişinizde bitseymiş dai bu ne la, "o benimkini okşadı, ben onun kini elledim" asofkaf aspdokasf

• Kardes sen gercekten ilerde büyük sorunlar yasarsın demedi deme. Senin kız arkadasının yası bir kızın en deli zamanlarıdır. Aklında snn oldugunu gibi onnda bir seyler var ancak bu bizm toplumumuz ve kültürümüz geregi kızların icinde bastırdıgı bir duygudur. Sen digr bulusmalarında eger kızla sote bir yerde biraz rht olrk ortamda olursan cok cok sey yaparsın elini tutmayı gectimde. Kızlar yapacagını yapar ama konusulmak istemez. Simdi sen el tutmussun bilmem ne yapmıssın vs. hikaye bu işler. Daha simdiden ileriye dnk planlar hayaller kurmaya baslamıssın. 16 yasında bir kız icin bir iliski genelde hevestir veya bazı duyguların tatminidir. Ayrıca bu yaslarda kızlara ileriye dnk hayallerde amaçlarda bulunmak cogu zaman arayı acar. Sen fırsat oldukca yalayıp geciceksin. Sacmalama falan dgl gercek söylüyorum. Eger karsılıklı birsey hisstgn kisi varsa ynnda hep akılda yakınlasmak koklasmak fln vardır eger sen seviyrm kötü bir nytm yok fln diye düsünürsen ve yapcagından geri kalırsan kız senden sogur ve baskasının senin yapmadıgını yaptıgı günleri görürsün ki en acı verici bir durumdur gercekten aşka inanan bir zavallıya. Kimseyi takmam tavırları sevyrm ölrm onn icin gibi kro duygulara yer verme hytnda. Gercekten bir kez geliyorsun bu dünyaya abartısız bir ölcüde hayatını yaşa diyorum sadece bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.chaLi

Kardes sen gercekten ilerde büyük sorunlar yasarsın demedi deme. Senin kız arkadasının yası bir kızın en deli zamanlarıdır. Aklında snn oldugunu gibi onnda bir seyler var ancak bu bizm toplumumuz ve kültürümüz geregi kızların icinde bastırdıgı bir duygudur. Sen digr bulusmalarında eger kızla sote bir yerde biraz rht olrk ortamda olursan cok cok sey yaparsın elini tutmayı gectimde. Kızlar yapacagını yapar ama konusulmak istemez. Simdi sen el tutmussun bilmem ne yapmıssın vs. hikaye bu işler. Daha simdiden ileriye dnk planlar hayaller kurmaya baslamıssın. 16 yasında bir kız icin bir iliski genelde hevestir veya bazı duyguların tatminidir. Ayrıca bu yaslarda kızlara ileriye dnk hayallerde amaçlarda bulunmak cogu zaman arayı acar. Sen fırsat oldukca yalayıp geciceksin. Sacmalama falan dgl gercek söylüyorum. Eger karsılıklı birsey hisstgn kisi varsa ynnda hep akılda yakınlasmak koklasmak fln vardır eger sen seviyrm kötü bir nytm yok fln diye düsünürsen ve yapcagından geri kalırsan kız senden sogur ve baskasının senin yapmadıgını yaptıgı günleri görürsün ki en acı verici bir durumdur gercekten aşka inanan bir zavallıya. Kimseyi takmam tavırları sevyrm ölrm onn icin gibi kro duygulara yer verme hytnda. Gercekten bir kez geliyorsun bu dünyaya abartısız bir ölcüde hayatını yaşa diyorum sadece bu.

hay ağzını öpeyim ya da öpmiyim.neyse katılıyorum.

• Hocam kız şakirt mi?
  • quote:

ama kiz dikkat ediyor iste bu konularda, herseyin bi zamani var ayrica, direk dudaklaina yapisamam ya. herseyi asama asama yapmayi dusunuyorm, ilk asama, el tutma tamamdir

Kızlar senin o aşmaya calıstıgın aşamaların ne zmn glecgni bekler. Eger uygn bir ortamda birazda raht ve kıza güven veren brysen kız kendini sana bırakır. Bnm bir kac yasamslgm var bu konuda ve gercekten cok iyi kızlar ile ve bnm hala nsl oldu bu diye şaşıp kaldgm durumlar bunlar. Burda anlatmakla olmaz sende elbet ögrencksn ki durum şu kızlar erkeklrdn daha cok isteklidirler. Bu bilimsel bir arastırmadır kanıtlanmıstır kızlar erkeklerden daha cok zevk alırlar ve bizim ülkemiz gibi baskı altında kalan bir cins eger uygn bir vkt blrsa ne ypcgını o anlk saptr (ergenlk zmnlarında özellkle) ve 10 dk bile olsa kendini sana bırakır. Senn hc süphen olmasın amacında bir kızla bir seyler yasamak olmasın ama yeri geldiginde bazı seylerden sakın cekinme.

• arkadaşın ilki olduğu için biraz çekimser biraz romantik birazda aşık, tipik ergenus 94/B modeli olup yeni seri üretimdirler.

TEDAVİ SÜRESİ TAHMİNİ 1 YIL
  • quote:

Kiz arkadasimin ailesi cok tutucu, kiz tek basina disari cikamiyor, annesinin falan tanidigi arkadaslariyla cikabiliyo anca. Sevgilimin arkadasida sevgilimle ayni durumda, bunlar ikisi beraber disari cikiyoruz diye ciktilar, sevgilimle ben, sevgilimin arkadasiylada onun sevgilisi bulustu. Ilk baslarda biz ayri takilcaz diye planlamistik ama sevgilimin arkadasi sinemaya gidecekmis kendi sevgilisiyle, cocuk fazla rahat olmasin diye bizide cagirdi, ben normalde o cocugu hic sevmiyodum, bi ara benimkine yaziyo diye biliyodum ama bugun anladim ki cocuk kendi sevgilisine asik. Bende aradaki buzlari erittim biraz. Cocugun adi aziz. Ben bu azizle falan takilcagimizi ogrenince sinirlendim ama caktirmadim.
    Normalde benim kafamda biyerde oturup muhabbet etmek vardi, ama sinema isi cikinca, sevgilimin arkadasida isteyince tamam bnm icin farketmez diye sinemaya gittik. Harry potter mi, hangover 2 mi diye laf acildi, ben hangovere gitsem simdi herseye gulerim kiza ayip olur, hemde biraz acik sacik bi film oldugu icin "bu ortama uymaz" gibisinden bahanelerle harry pottera soktum herkesi :D
    azizle ben parayi odicez bekliyoruz, azizinki geldi bende odicem diye, cocuk kizi yollamaya calisiyo kiz gitmiyo, benimkide yaninda duruyo onun, " siz arkada bekleyin biz halledip geliyoruz, beklemeyin bosuna dedim" ee abi sozunu dinlesin artik, biraz memnuniyetsiz bi sekilde kizi postalamis oldum :D sonra 4 kisilik yer ayirttik, parayi fifti fifti odedik.
    Baktik filme daha 30 dk var, herkes takilsin dedik, ben sevgilimi aldim "nereye gidiyoruz ? napalim ? sen nereyi istersin " gibisinden sorularla butun toplari kiza attim, kizda kararsiz kaldi, tam karsimizda starbucks vardi, gel burda oturalim bari dedim, tamam dedi. oturduk falan. dedim ne icersin, bisey icmicem dedi. biraz israr ettim ic falan diye, karnim agriyo diye icmedi. tmm o bende icmicektim ztn diye oturdum. ee oturdumda ikimizde susuyoruz :D konusmaya calisiyoruz ama fazla konusamiyoruz falan. tatil nasil gidiyo, napiyosun, surda naptin, ne zman suraya gidicen gibi muhabbetler oldu. dershaneye baslicam falan onun hakkinda konustuk az bisey, yine konuscak bisey kalmadi. birbirimize bakiyoruz gulumsuyoruz falan. kizin gozlerde cok guzel, mavi mavi :) dedim bi iltifat edem bare, " gozlerin o kadar guzelki onlara bakinca beynim duruyo, aklima bisey gelmiyo susuyorum boyle " dedim kiz gulumsedi yine. sonra kiza hediye ettigim kolye vardi, onu takiyodu. dedim " aaa kolyen cok guzelmis, kim aldi acaba :D " , oda " kim aldi acabaa " diye guldu . cok begendim falan dedi tekrar . sonra biraz daha konusduk baktik bizim filmin zamani gelmis, sinemaya dogru gittik
    Arkadasini ara gelsinler dedim, tamam dedi aradi, geldi onlarda. sinemaya girmeden once kola , misir fln aldik. girdik oturduk. filmi izliyoruz simdi ama benim hic izliyesim yok, bnmkine bakiyorum hep yan gozle, oda filmi izlemiyo oyalaniyo, misir yiyo fln. ilk seans boyle bitti, ben mal gibi filmi izledim :D ama ilk seansin son zmanlarina dogru kizin elini gordum, oracikta cok guzel bi sekilde beni bekliyo sanki, biraz dusundum tutsam mi diye, kendimle celistim, acaba tutsammi yaa falan diye, sonra kiz elini cekti, bi daha getirmedi :\ ilk seans bitti, 2. seansta oturduk, ben kizin elini gozluyorum, hadi koy şoruya bende tutuyum diye, 5 dk sonra fln elini koydu, tamam firsat bu dedim ama kalbim gum gum atiyo. kizin bisey demiceni biliyorum, bana diyodu cunku ellerimi hic birakma gibisinden seyler. 10 dk boyunca kendimle celistim, ama kalbim at kalbi gibi atiyo, olcem artik heycandan, nolcaksa olsun dedim veeeeeee elimle kizin elini kavradimm.... kiz 10 saliselik bi sok yasadi ve ardinda oda benim elimi tuttu. ben dedim kalp krizindn gitcem sanirim, bu kadar heycana yurek dayanmaz bee. 10 dk falan ellerimiz oyle durdu, bas parmagimla falan elini oksuyodum, sonra elimi kaldirdim, elini alttan tuttum, parmaklarimizi ic ice soktum, kizinda hosuna gitti ;) sonra diger elimlede kizin elini kavradim, tuttum oyle :) sonra diger elimi cektim, normal el ele tutusmaya devam ettik, ben onun elini oksuyodum bas parmagimla, oda benimkini, elimizi sevdik hepp, arada o benim elimi skyo , ben onunkini skyorum falan, cok superdi ya. ilk defa bi kizin elini tuttum, dehsetul vahsetti :) tam 50 dk boyunca el ele filmi izledik, aslinda ben filmi degil kizi izledim :) oda bana bakiyodu. bazen gozlerimi kapatiyodum gelecegi hayal ediyodum falan, yaa o anlarin bitmemesi icin herrrseyimi verirdim, ama ne yazikki film bitti.. isiklar acildi, ellerimizi cektik hemen, disari ciktik napcaz diye dusunuyoruz hemde yuruyoruz, ben buna dedim " hayatimda izledigim enn guzel filmdi :) " oda guldu , ama kiz cok utangac ya ne zaman iltifat etsem guluyo, kizariyo falan. sonra kizlar bize postayi koydu :\ dediler siz gidin, bizde biraz alisveris yapip gidicez dediler, yok bizde duralim falan dedikte olmadi... kizi opmek istiyodum, opmek olmasa bile hic olmazsa bi sarilmak istiyodum ama kizlar yeltenmeyince bile biz de bisey yapamadan ayrildik, ama icimde kaldi agalaarrr. keske hic olmazsa kizin elini tutarken , elinden opiverseydim bi kerecikk :)
    Simdi sevmedigim cocuk azizle kaldim, oda metrobusle gitcekmis, beraber binelim dedik. yolda giderken konusuyoruz, bu kendi iliskisini, yasadigi zorluklari falan anlatiyo, ama nedense kanim kaynadi cocuga, sevdim, bende buna anlattim biraz, oyle yolda muhabbet falan ettik, sonra evli evine koylu koyune :)

"hadi koy şoruya bende tutuyum diye"

bu nasıl bir cümledir yahu

nerelisin sen merak ettim cidden

• Nedir bu el fantezisi ? Sen kesin elini de yalamışsındır kızın.
  • Bi ara kızla parmak güreşi filan yapçaksınız sandım
  • Parçala onu şampiyon Herşey senin kontrol altında Bak bir laf vardır

Seversen S...kilirsin , S...kersen Sevilirsin bu sözü unutma..
  • quote:

kusura bakmayin arkadaslar ama ben her onume gelen kizla cikmiyorum, hatta bi kizla cikmak bana zaman kaybiydi. cikcamda nolcak diye dusunurdum, niye bosuna para harciyim falan derdim. elimiz yuzumuzde duzgun cok sukur, bir cok kizdan teklif bile aldim ama hicbirini sevmedigim icin olmaz dedim. hoslandigim bi kac kisi oldu, ama onlarlada cikacak kadar hoslanmadim. bu kiza asik oldum, tanistim falan oyle beraber olmaya basladik. sizin icin el tutmak bisey degildir, ben bisey diyemem ama benim icin sevdigim kizin elini tutup oksamak, mahrem yerlerini oksamaktan iyidir. benim oyle sekste falan amacim yok, yani istiyorum tabiki yapmak ama gunah, hem bu kizla hic oyle dusunmuyorum ben.

Adam ciddi liseli çıktı beyler

Le olm manyak mısın 18 yaşına gelmiş kızın elini tuttum diye seviniyon hem de 3,5 ay sonra

Millet aya gidiyo sen daha yaya bile gitmiyon

Millet bir gecede tüm evreleri geçip evlilik provası yapıyo
    sen takıl öyle

Sen şimdi zannediyon bu kızla evlenirim filan azcık açıkgözlü olsaydın bu hallerini ilk okulda geçerdin sizin ilişki kızla görüşebilirsen max 4-5 ay ömrü var pampa sonra kafana dank eder anlarsın keşke önceki fırsatları kaçırmasaydım falan diyeceğin günler yakındır yani

• quote:

Orijinalden alıntı: alex2017

Parçala onu şampiyon Herşey senin kontrol altında Bak bir laf vardır

Seversen S...kilirsin , S...kersen Sevilirsin bu sözü unutma..

Bu her yerde 4S kuralı diye geçer işe yarar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.