Şimdi Ara

silinsin (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
3.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşım ne seni mutlu ediyorsa onu yap. zaten amaç mutlu olabilmek. her şeyi yapıp da mutlu olmayan çok kişi var. mesela ben senin yerinde olmak isterdim...
  • Nasıl davranmak ıstıyorsan ve mutlu oluyorsan öyle davran bence kımseyı takma, ne de olsa bu senın hayatın.Rahat ve samımı davran kız arkadaşına.Umarım mutlu olursunuz.:)
  • lan bu milletteki bu garibanlık nedir ya, sevindikleri şeye bak kalbi güm güm atmış bende birşey oldu sandım.
    Elele tutuşmak ne büyük bir kazanım, yok bide 3.5 aylık sevgilin elinide tutturmasaydı
  • ben geçde olsa anladım bilader. o yaşlarda aşk maşk yalan, boş işler hepsi. bak adamlar işi biliyor yiyijjjjelim öpüşelim derdindeler. sende öyle ol aman aşık olma (bu yaşlarda). şuan sana saçma gelicek ama bir süre sonra anlıcaksın
  • benim iki aylık arkadasim var bi turlu bulusamadk yazlik,tatil sehir dışı falan filan olaylari sebebiyle.
    Buluşsak dudaklarina yapisirim yani okadar yakiniz ve sevgili de değiliz.Aramizda her turlu muhabbet gecti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Placeb0 -- 20 Temmuz 2011; 12:06:37 >
  • Amatör
  • Lan çocuğa verdiniz gazı ilk buluşmada kızı harcıyacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whakii

neyse arkadaslar herkesin fantazisi farklidir :) ben karsimdaki kizi taniyorum ve onunda sikayet etmiyecegi sekilde davraniyorum. ben halimden memnunum, dun onun ellerini tutmak benim icin cok guzeldi, sevdigimi ve sevildigimi hissettim, daha ne isterim :)

Kardeşim içini nerden biliyon ki?Ben de sandım elini bile vermez diye,ilk buluşmada sen 1 kilometre yol aldıysan ben bi 100 kilometre yapmışımdır heralde anladın sen onuZaten 1-2 ay sonra bitti ilişki elini çabuk tut zaman geçiyo

• sen kafanı duvarlara çok vuracaksın buraya yazıyorum bak 1 yıl sonra bu konuyu aç oku
  • Bugun elini veren yarin g..tunu verir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: garintsi

Bugun elini veren yarin g..tunu verir.

• aksam okurum
  • yemin ediyorum metrobüste bastım kahkahayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya kardes insanları tanımak cok zordur. Gercekten ileride pismanlık duyacagın seyler olabilir. Simdi burda ne seni kimse tanıyor nede kız arkadasından haberi var kimsenin. Yinede daha ilk bulusmadan ne bileyim 3-4 aylık birliktelikten kaşarlık bilmem ne muhabbeti yapamazsın. Senin kendi görüsün su an budur ilerde degisr degismez, haklı cıkarsın belki haklı cıkmazsın bunları zaman belirler. Kimseyle tartısmanın bir anlamı yok bak sen keyfine.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.