Şimdi Ara

sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
108
Cevap
0
Favori
3.231
Tıklama
Giriş
    983 Mesaj
    3.5 aydir bi iliskim var ama bu 3.5 ayda her turlu 3.5 ğuda attim yani.. Cevremden dolayi kiz ilk baslarda guven problemi yasadi, sonra bi ara sevgisinden suphelendim , sonra bulusmak istedigimde bahaneler uydurdu ama ben kiza asik olmustum bir kere, bazen sinirlenip yeter artik bekledigim desem de yinede birakamadim ve bekledim, okulda gorusurduk genelde, tatilde sadece baslarda bi 15 dk lik gorusmemiz oldu ama bana yetmedi. Kiz 1 aydir sehirdisindaydi ztn, 1 haftadir istanbulda. Dedim artik dayanamiyorum ben bulusalim artik, ailemden gizli olmaz icim rahat etmez dedi, tamam annenle taniscam dedim, yok olmaz falan yapti. 1 haftadir icim rahat etmez ayaklariyla ugrasiyodum ki dun kizdan mesaj geldi bulusabilcegimize dair. İci rahat etmicekmis ama olsun dedi. Ben bunu aradim hemen, dedim icin nereye rahat etmiyo? Benim
    yanimda icinin rahat, seninde mutlu olmani istiyorum dedim. Zaten ailenin bilmesi icin beni tanimalari lazim ilk once, onlardan oncede bizim birbirimizi daha iyi tanimamiz lazim diyerek hakli oldugum yerlerin altini cizerek kizi rahatlatmaya calistim.
    Ben 12 ye, kiz 10 a gecti. Kiz biraz kucuk ama
    napalim seviyorum :) Saat 1-1:30 gibi bi avm de bulusucaz bugun. Avm tercih etmem ama ilk oldugu icin kiz ne derse, nerde rahat hissederse orayi secer diye okey dedim.
    Cok heycanliyim yaa :) Ne giysem, napsam
    fln bilemiyorum ama tabikide normal takilcam. Heycanimi belli etmicem. Kirmizi lacivert cizzgili bi yakali t shirt ve kot giycem, altina beyaz ayakkabi. Kokularida surdum mu tmamdir :)
    Bi de yuzumde 10 gunluk bi sakal var, kiz dun soyledigi icin kesemedim, kesince cocuk gibi oluyormn, boylede cok buyuk gozukuyorm ama neyse kizin hosuna giderim umarim ^^

Eve gelince olanlari yazarim

Not: İlk kiz arkadasim, cunku ilk sevdigim kisi. İlk defa bulusuyorumm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonhanımNaber -- 8 Eylül 2011; 10:54:17 >

|
    |

• Çavuş
    73 Mesaj
    kız seninle oynuyo
    |
    |

Orijinalden alıntı: Whakii

3.5 aydir bi iliskim var ama bu 3.5 ayda her turlu 3.5 ğuda attim yani.. Cevremden dolayi kiz ilk baslarda guven problemi yasadi, sonra bi ara sevgisinden suphelendim , sonra bulusmak istedigimde bahaneler uydurdu ama ben kiza asik olmustum bir kere, bazen sinirlenip yeter artik bekledigim desem de yinede birakamadim ve bekledim, okulda gorusurduk genelde, tatilde sadece baslarda bi 15 dk lik gorusmemiz oldu ama bana yetmedi. Kiz 1 aydir sehirdisindaydi ztn, 1 haftadir istanbulda. Dedim artik dayanamiyorum ben bulusalim artik, ailemden gizli olmaz icim rahat etmez dedi, tamam annenle taniscam dedim, yok olmaz falan yapti. 1 haftadir icim rahat etmez ayaklariyla ugrasiyodum ki dun kizdan mesaj geldi bulusabilcegimize dair. İci rahat etmicekmis ama olsun dedi. Ben bunu aradim hemen, dedim icin nereye rahat etmiyo? Benim
    yanimda icinin rahat, seninde mutlu olmani istiyorum dedim. Zaten ailenin bilmesi icin beni tanimalari lazim ilk once, onlardan oncede bizim birbirimizi daha iyi tanimamiz lazim diyerek hakli oldugum yerlerin altini cizerek kizi rahatlatmaya calistim.
    Ben 12 ye, kiz 10 a gecti. Kiz biraz kucuk ama
    napalim seviyorum :) Saat 1-1:30 gibi bi avm de bulusucaz bugun. Avm tercih etmem ama ilk oldugu icin kiz ne derse, nerde rahat hissederse orayi secer diye okey dedim.
    Cok heycanliyim yaa :) Ne giysem, napsam
    fln bilemiyorum ama tabikide normal takilcam. Heycanimi belli etmicem. Kirmizi lacivert cizzgili bi yakali t shirt ve kot giycem, altina beyaz ayakkabi. Kokularida surdum mu tmamdir :)
    Bi de yuzumde 10 gunluk bi sakal var, kiz dun soyledigi icin kesemedim, kesince cocuk gibi oluyormn, boylede cok buyuk gozukuyorm ama neyse kizin hosuna giderim umarim ^^

Eve gelince olanlari yazarim

Not: İlk kiz arkadasim, cunku ilk sevdigim kisi. İlk defa bulusuyorumm

Beyaz ayakkabı adam akıllı bişeydir umarım gitmeyebilir üstündekilerle.
    |
    |

100 km 5.7 lt.

• Teğmen
    133 Mesaj
    15 yaşında kızla çıkıp napıcaksın lan?
    |
    |
    bence oyle degil cunku bnde cok dusundum bu konuda, hatta kizada belli ettim biraz. ben eminim ki kiz benle oynamiyo

@ mustafaemre415
    adidastin beyaz bi ayakkabisi, cizgiler siyah, bagciklarda siyah, on tarafi basket topuna benzeyen modellerden

@ garintsi
    asik olduk napalim :) kizla eglencesine takilmiyorum, zaten kizda buna izin vermez. biliyorm suan cok erken, ama sevdik bi kere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juu ichi ban tai taichou -- 19 Temmuz 2011; 11:54:06 >
    evett. biliyorum cok sacma, ama bekledim abi napiyim. ben konuyu cok actim ama kiz kapatti. istemiyosun dedim istiyorum ama baska seyler var falan dedi. zaten bugunde bulusmasaydik dun gece ara verelim yazcaktim tam

|
    |

Orijinalden alıntı: juu ichi ban tai taichou

3.5 aydır çıkıyorsunuz ve ilk defa mı buluşucaksınız ?

|
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: garintsi

|
    |
  • Yarbay
    7510 Mesaj
    Ya bunlar ciktiklarini filan saniyorlar. Evcilik oynuyolar. İlkkez buliscaklarmis ve sadece 15 dk konusmuslar. Bune lea. Elimi severim daha iyi.

|
    |

...Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!
  • Yüzbaşı
    983 Mesaj
    valla arkadas kim ne derse desin ben hislerimden eminim

|
    |

Ne alaka ki. Cocuk zaten altı üstü 2 yas büyük kızdan. Normaldir.
    |
    |
    bende lise zamanlarımda bi kızla aynı şekilde başlamıştım, çok utangaçtı ve sürekli ailesi yüzünden tedirgin oluyordu. Başlarda çok çekici geldi bu durum, çok temiz kız falan dedim üzerine gittim.. ama sonra bitmesi gerekiyordu , bitti.. Çünkü çok sıkıcı oluyor bu durum ilerde
    |
    |

Yaratılırken verilir asalet sana,
    onu sonradan kazanamazsın..
  • Yüzbaşı
    310 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Ya bunlar ciktiklarini filan saniyorlar. Evcilik oynuyolar. İlkkez buliscaklarmis ve sadece 15 dk konusmuslar. Bune lea. Elimi severim daha iyi.
    quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: K.chaLi

quote:

Ne alaka ki. Cocuk zaten altı üstü 2 yas büyük kızdan. Normaldir.

Dostum 15 ile 17-18 arasındaki fark, atıyorum, 35 ile 37-38 arasındaki farkla aynı değil. Anlayın artık bunu. Biz buna ergenlik diyoruz.
    |
    |
    |
    |
    Gömlek giy dostum sana sexylik katar
    |
    |
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,831
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.