Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.108
Cevap
71
Favori
229.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır . Parça temin edip telefoncuda yaptırıcam ilgilendiğiniz için teşekkürler .
  • 500 tl ye dual sim Z5 premium Buldum alinir mi tej sorunu sag tarafta sari ekran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kulaklık soketini 20 tl ye sipariş etttim yarın vaya salı günü gelir telefoncuylada 50 tl ye anlaştım işçilik için ancak aklıma bişey takıldı değiştirdikten sonra soketi telefon sıfırlanmaz değilmi verdiğim gibi geri alırım yani ?
  • Sorun donanımsal olduğu için sıfırlanacak birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çıtır Para

Hocam kulaklık soketini 20 tl ye sipariş etttim yarın vaya salı günü gelir telefoncuylada 50 tl ye anlaştım işçilik için ancak aklıma bişey takıldı değiştirdikten sonra soketi telefon sıfırlanmaz değilmi verdiğim gibi geri alırım yani ?
    Yok hocam eğer serviste yaptırmış olsaydınız o zaman yaparlardı ama normal telefoncu o işten de para kazandığı için kolay kolay yapmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Khan

Bunu bende araştırıyorum bilen var ise lütfen söylesin. Telefon donanım olarak iyi olabilir ama yazılımsal olarak berbat. 2016'dan beri kullanıyorum çok acayip bir şekilde soğdum telefondan. Dahada sony alacağımı düşünmüyorum.

teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Yazmışım geçen yıl. şimdi güncellemek adına yazıyorum :) sorunu çözdüm. Telefonda bulunan yaklaşık 750 bin Whatss app mesajını silince bir kendisine geldi. pırpır oldu yeniden. haliyle düşüncelerimde değişti.

sevgiler, saygılar.

• Selam arkadaşlar ; Yan kasa plastik soyulma sizde de mevcut mudur ? Ayrıca klasik ekran burn in izleri oluştu. Servise bu şikayetlerden dolayı vereceğim .
  • Arkadaşlar telefon ısınınca parlaklığı kısıyor buna bir çözüm yok mu acep
  • Bu özellik koruma hocam. Root ile belki kaldırılıyordur ama hangi dosyaların ayarlarıyla oynanması gerekir bilemiyorum.
  • Merhaba arkadaşlar kvk olan cihazım için Islem görüyor - Web Tool Degisim Onayina Sunuldu.diyor. ne anlama geliyor.cihaz z5 dual Şimdiden teşekkürler

• CorelDraw04 kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazınız değişim olacak büyük ihtimalle ama stok bilgisi açısından onay bekliyor şuan. Yerine muadil olarak sony hangi cihazı belirlemiş ise eğer stokta z5 kalmamış ise o gelebilir. Büyük ihtimalle de XZ1 olabilir bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Hocam cihazınız değişim olacak büyük ihtimalle ama stok bilgisi açısından onay bekliyor şuan. Yerine muadil olarak sony hangi cihazı belirlemiş ise eğer stokta z5 kalmamış ise o gelebilir. Büyük ihtimalle de XZ1 olabilir bu.
    Üstad merhaba dün servis aradı z5 gold yok siyah yada beyaz istermisin dedi yok dedim. 2015 te çıkmış cihaz stoklarda varmı yoksa kvk beni kekliyor mu ne dersiniz.

• CorelDraw04 kullanıcısına yanıt
    Stokta kalmaması çok normal hocam keşke kabul etseydin.
  • Merhaba Arkadaşlar
    Bu telefonun bataryası değişen oldu mu acaba?

Değişimini düşünüyorum, eğer değişip de memnun kalan olduysa onunla aynı yerden almak isterim
    Malum, konu pil olunca her yere her satıcıya guvenilmiyor.

• artakalan kullanıcısına yanıt
    Hocam kvk dışında nereden alırsanız alın yan sanayi batarya takılacaktır. O yüzden çok birşey beklemeyin bataryalardan çok kaliteli olmayacaktır. Parçacı olarakda akilliphone sitesini öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Parayı verdiler.teşekkür ederim.

Hocam merhaba; cihazı hala kullanıyorum ama son 2 gündür arka planda kendi kendine uygulama açıyor ve açık bırakıyor.
    Kapatıyorum çıkıyorum tekrar açıyor.
    Ayrıca anti virüs tavsiyeniz var mı acaba?
  • wesile kullanıcısına yanıt
    Anti.virüs diye birşey yok hocam hiç yükleme öyle şeyler. Uygulamanın kendi kendine açması bir sürü neden den olabilir hep aynı uygulama açılıyor ise onda bir sıkıntı vardır, ama her seferinde farklı uygulama açılıyor ise bi yazılım onarımı istiyor gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Son girdiğim uygulamaları kapatıyorum hepsini ardından tekrar açıyordu. Telefon internetinde yavaslamalar oldu iyice.
    Çok fazla donmaya başladı. En basit saat uygulamasına girerken bile donup kalıyor- siyah ekran olusuyordu. Bugün sıfırladım bakalım sonuç ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesile

Son girdiğim uygulamaları kapatıyorum hepsini ardından tekrar açıyordu. Telefon internetinde yavaslamalar oldu iyice.
    Çok fazla donmaya başladı. En basit saat uygulamasına girerken bile donup kalıyor- siyah ekran olusuyordu. Bugün sıfırladım bakalım sonuç ne olacak?
    yazılım şişmiş. Xperia Companion ile yazılım onarımı yap birşeyi kalmaz.
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.