Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.107
Cevap
71
Favori
229.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okuyor -- 28 Kasım 2015; 1:13:56 >
  • 2799 tl dedi sony sorumlusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony kendi müdürünün açıkladığı fiyatı mı yalanlayacak.

Dolar euro düşmüşken hangi mantıkla açıklanan fiyattan daha yüksek fiyat çekecekler.

Z5 e baktım. Telefon beni hiç etkilemedi. Premium a da bakacağım, o da aynı etkiyi yaparsa 3000 lira falan daha çook isterler.

• Okuyor kullanıcısına yanıt
    2799 tl fiyatı haberlere bakmayın artık yav sony Türkiye Genel Müdürü Tarık bey açıkladı fiyatı erdi abi ile röportajı var hatta izleyin 3000 tl den satamaz zaten o kadarda salak değiller.

• 810 ile bu fiyatı haketmiyor bence telefon haftalardır avrupada daha getircekler buraya pf
  • Normalde kasımın son haftasında lansmanda Aralığın ilk haftası dendi

• quote:

Orijinalden alıntı: salvatore18

2799 tl fiyatı haberlere bakmayın artık yav sony Türkiye Genel Müdürü Tarık bey açıkladı fiyatı erdi abi ile röportajı var hatta izleyin 3000 tl den satamaz zaten o kadarda salak değiller.

biliyorum hocam :) konuları takip ediyorum, ilk mesaja yazmadım... inşaallah 2799u geçmez..
  • Fiyat konusunda baya bi saçmalık dönüyor ama bizzat kendisi açıklama yaptı buyrun video bunun üzerine bişey söylemeye gerek yok bence artık haber siteleri saçmalaması normal yüzeysel ancak o kadar haber yapılır zaten

Sony Xperia Z5 ailesi Türkiye'de: "İşte fiyatlar, çıkış tarihileri ve Xperia M5'in durumu"https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=111646487&p=1

• https://m.youtube.com/watch?v=UmCfBaaY3w8
    Ekran z5, premium dan daha iyi mi.

• @c.arda Eyüp bey var mı Premium geliş tarihi hakkında bilgi?

• quote:

Orijinalden alıntı: salvatore18

Kendileri salak değil ama milleti salak yerine koydular.

M5 için 1500 tl den aşağı bi fiyat olacak dediler, 1499 tl fiyattan piyasaya verdiler. aman ne düşük fiyatmış be...
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Aralıkta bekliyoruz cihazı tahminler aralıkta 2799 fiyatı ile.

Saygılarımla...

• c.arda C kullanıcısına yanıt
    geleydi iyiydi gelmedi bir türlü gelmedi aralıkta 2. haftayı görürse sıkıntı
  • iayksl İ kullanıcısına yanıt
    Az daha sabır gelecek aralıkta..

Saygılarımla...

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 26 Kasım 2015; 23:17:06 >
  • Bekleyenler arasındayım ilk hafta satışa çıkacak büyük ihtimalle,avrupada satışta zaten tr için bukadar geç kalınacak ne vardı cok merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

O değil Z4 çıkmadan Z5 nasıl çıkıyor? Sony'i anlamak güç.

Japonlarda 4 rakamı uğursuz olarak kabul edilir o yüzde 4 çıkmadı z3 plus çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.arda

Aralıkta bekliyoruz cihazı tahminler aralıkta 2799 fiyatı ile.

Saygılarımla...

2999 fiyat etiketi olacak
  • matrix506 kullanıcısına yanıt
    japonyada z4 çıktı global pazarda z3+ dendi utandıkları için bu bir , ikinici olarak 3000 olacagına dair bir kaynagın varmı enson yetkili kişi 2799 dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: iayksl

japonyada z4 çıktı global pazarda z3+ dendi utandıkları için bu bir , ikinici olarak 3000 olacagına dair bir kaynagın varmı enson yetkili kişi 2799 dedi

Z5 2499 iken zZ5 premium 2799 fiyatla çıkmasını nasıl beklersin 2799 için Z5 in fiyatını daha aşağı çekmeliler

2999 tl olacakhttp://shiftdelete.net/xperia-z5-fiyat-listesi-aciklandi-63654

Edit: Bende bu telefonu bekliyorum ucuz fiyatla çıkmasını kim istemez ki gerçek bu maalesef

%18 kdv %25 ötv %6 trt radyo toplamda yüzde 49 vergi olan bu ülkede cep telefonları ucuza beklememek gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix506 -- 27 Kasım 2015; 16:46:35 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.