Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony nin "notlar" uygulamasını kullanıyordum 6.0 a döüş öncesi yedek aldım. Sonra flashtool ile 6.0 a döndüm. Yedeği geri yüklemek isteyince 7.0 la alındığı için uygun değiş üst veriyon hatası aldım.
    Sonra güncelleyip tekrar 7.0 yapıp, yedeği geri yükledim fakat bu sefer "notlar" uygulamasında lazığım notlar geri gelmedi.

iphone da icloud a senkron yapıp anında yedek alıyordu.

Nerede hata yaptık acaba? gmail hesabı ile senkronlu çalışan tavsiye edebileceğiniz not uygulaması var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: usonay

Sony nin "notlar" uygulamasını kullanıyordum 6.0 a döüş öncesi yedek aldım. Sonra flashtool ile 6.0 a döndüm. Yedeği geri yüklemek isteyince 7.0 la alındığı için uygun değiş üst veriyon hatası aldım.
    Sonra güncelleyip tekrar 7.0 yapıp, yedeği geri yükledim fakat bu sefer "notlar" uygulamasında lazığım notlar geri gelmedi.

iphone da icloud a senkron yapıp anında yedek alıyordu.

Nerede hata yaptık acaba? gmail hesabı ile senkronlu çalışan tavsiye edebileceğiniz not uygulaması var mı?

Google Keep tam bu istediğinizi yapıyor ben de iPhone'dan geçiş yaptığımda ilk aradığım şey senkronize olan bir not uygulaması olmuştu. Yazılımı yeniden yükledikten sonra da normal gmail hesabımdan girdiğimde notlarım tekrar geldi

• GranTurismo kullanıcısına yanıt
    Ewet aynen katılıyorum. iphone dan geçiş yapınca ilk aranan şey not uygulaması oluyor. İndirip hemen deniyorum teşekkürler ;)
  • CorelDraw04 kullanıcısına yanıt
    Sizin adına çok sevindim.Benim telefonumda Ankara Teleservice`deydi.Benim Z5 Dualım geldi fakat ben Tüketici Haklarına Başvurduğum için almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DangerousRabbit

Sizin adına çok sevindim.Benim telefonumda Ankara Teleservice`deydi.Benim Z5 Dualım geldi fakat ben Tüketici Haklarına Başvurduğum için almadım.

Neden öyle bir şey yaptınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende almayacaktım sonra baktımda Z5 kötü telefon değil hem mis gibi sıfır ama bu aralar satabilirim

• Arkadaşlar merhaba, Android 7 de ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Ben de greenify de kullanmama rağmen (facebook Vs. yok video da izlemiyorum) en fazla 5 saat ekran süresi görüyorum. Sizler ne kadar ekran süresi alıyorsunuz? Selamlar.

• mx_61 M kullanıcısına yanıt
    Mobil data sürekli açık (4.5G) + greenify 5 saat. Zaten ekran 800-900 arası tüketiyor 5 saatte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Nasıl yani mesajnızı tam olarak anlamadım.Bana alo 175 te almayın dediler.Para iadesini de ilk 6 ayda 3 kez serviswe gitti,cihaz değişim aldı ve benim burda da para iadesi hakkım çıkıyormuş.Bir de 20 iş gününü geçtiği için başvurdum.
  • quote:

Nasıl yani mesajnızı tam olarak anlamadım.Bana alo 175 te almayın dediler.Para iadesini de ilk 6 ayda 3 kez serviswe gitti,cihaz değişim aldı ve benim burda da para iadesi hakkım çıkıyormuş.Bir de 20 iş gününü geçtiği için başvurdum.

İşte bunu yani sebebini merak etmiştim. Anladım hocam tabiki böyle bir hakkınız var. 3 kere servise gitmesine gıcık olmam telefon sonuçta bu serviste çalışan adamlar mı üretiyor ama 20 iş günü geçmesinden nefret ediyorum yani bu kadar süre içerisinde nasıl yapamazsın e madem yapamayacaksın o zaman hiç yapamadan adama sıfır telefon ver ne uğraştırıyorsun...

Birde Sony Türkiye`ye arayıp iade hakkım var dedim.Dalga geçer gibi evet haklısınız,hukuçuya başvurun,tüketici hakem heyeti kararı gerekli diyorlar.Telefonları mükkemmel ona lafım yok ama telefonu aldıktan sonraki süreçteki ilgileri berbat.Onlar yüzünden en az 3 ay bekliyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DangerousRabbit -- 19 Mart 2017; 0:1:56 >
  • quote:

Birde Sony Türkiye`ye arayıp iade hakkım var dedim.Dalga geçer gibi evet haklısınız,hukuçuya başvurun,tüketici hakem heyeti kararı gerekli diyorlar.Telefonları mükkemmel ona lafım yok ama telefonu aldıktan sonraki süreçteki ilgileri berbat.Onlar yüzünden en az 3 ay bekliyeceğim.

Sony Türkiye kadar berbat bir kuruluş daha yok hocam. En azından mobil için böyle.

• Değişimden yeni ürün geldi ancak ben çok paranoyağım ya da bu telefonla ilgili sıkıntılar var :)
    Telefonun yakınlık sensöründe bir sıkıntı var. Hızlı bir şekilde çalışmıyor bir de kulağa neredeyse tamamen yaklaştırmadan ekran kararmıyor. Aynı zamanda biraz telefonu oynatsam ekran açılıyor kulaktayken.

Bir de telefon çaldığından önce zil çalıyor 1-2 saniye sonra ekran açılıyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Acaba sürümle alakalı mı bu da? (stamina modu kapalı - Bilgisayar üzerinden yazılım onarımı da yapıldı.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dboz -- 19 Mart 2017; 13:30:6 >
  • dboz kullanıcısına yanıt
    Jelatin yada kırılmaz cam varsa yapıştırdığınız ondan olabilir

• Arkadaşlar dual sim olan daha ucuz ve piyasa da var, tek sim olan daha pahalı ve piyasa da pek yok.
    Nedeni nedir?

Cihazın pil performansı yeterli mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yksln

Arkadaşlar dual sim olan daha ucuz ve piyasa da var, tek sim olan daha pahalı ve piyasa da pek yok.
    Nedeni nedir?

Cihazın pil performansı yeterli mi?

Dual simler, yurtdışı cihazları daha ucuz. Bolca var, ne hikmetse daha az ısınıyor. SD kart yeri ayrı, avantajı var ucuz daha ne olsun :)
  • Tlf ilk defa arka jelatini kaldırdım 14 ay once alınmış. Arkasına ılk defa degdim diyebilirim. Muazzam

• yksln kullanıcısına yanıt
    Bana değişim cihazı olarak Z5 dual geldi ısınma yok

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    pil yeterli mi, kağıt üzerinde diğer emsal cihazlardan zayıf gibi görüntü var, ne dersiniz?
  • CorelDraw04 kullanıcısına yanıt
    pil performansından memnun musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.