Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ses ayarlarını paylasan vardı nerde bulamadım tekrar atabilecek misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CorelDraw04 kullanıcısına yanıt
    Peki hocam sağol cevapladığın için

• dboz kullanıcısına yanıt
    yakınlık sensöründe kronik bir sorun var galiba,daha önce yazanlar olmuştu yine.bende de arama esnasında kararıyor ekran..silince açılıyor.filmle falan alakası yok.sizdeki durum tam tersi.servise vermek için uygun zaman bakıyorum.(cihaz z5 dual)
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Z2 4.4.4 sürümü der geçerim hocam. Sony o zaman arayüze en azından kendine özgü bir iki bişey koyuyordu simsiyah bildiirm paneli çok hoştu mesela. Sonra gittikçe stok Androide benzediler.

• slord236 S kullanıcısına yanıt
    Stok Android'e dönmeyen marka kalmadı ki be hocam. Samsung bile sonunda Google' boyun eğip sanal tuş koymak zorunda kaldı fiziksel butonlardan vazgeçerek... Android cephesi de tekelleşiyor. Sony bu tekelleşmeye baştan boyun eğen firmalardan...

Bu arada 4.4.4 teki bildirim paneli de Android'in stok bildirim paneliydi hocam, keşke dediğiniz gibi olsaydı. Pek kullanışlı değildi gerçi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 23 Mart 2017; 9:58:16 >
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Stokta da siyah mıydı hocam? 5.0 la beraber mi böyle saçma sapan bi renk ve görünüşe büründü?

• slord236 S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oldu hocam. Bildirim panelinin stok hali Kitkatta böyle:

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

Jellybeande o ikonlar maviydi. Bu da Sony'nin kitkattaki bildirim paneli:

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

Şablon aynı olduktan sonra gerisi kolay ayarlanıyor. Ha ben şahsen Lollipop'la gelen ve halan devam eden stili daha çok hoşuma gidiyor çünkü 2 aşağı hareketle ayarlara erişmek kolay yana kaydırmaktansa, bir de arada crash olup simsiyah kalabiliyordu.

• Google asistan kullanan var mı? Ben bugün ilk defa aktifleştirdim. Eve, işe navigasyon açma, telefon araması yapma ve müzik çalma, alarm kurma denemeleri başarılı. Daha fazla kurcalayacak vaktim henüz olmadı.

• xeon82 kullanıcısına yanıt
    Google playda arattım ama bulamadım?

• Androidin kendi özelliği. Ek bir uygulamaya gerek yok.

Türkçe desteği henüz olmadığı için maalesef ingilizce iletişim kuruyoruz şu an. Ok google take me work dediğim zaman navigasyonu açıyor, iş yerine götürüyor mesela. Az önce sabiha gökçene doğru çıkmadan denedim isim olduğu için anladı yolu gösterdi. Bluetooth, nfc açma kapama, hava durumu öğrenme gibi basit işlemleri de denedim. Şimdilik ne desem yapıyor. İş görecek kadar başarılı. Şimdi sms at dedim konuşarak yazdırdım gönderdim yine tek sıkıntı ingilizce anlıyor ve uzun uzun anlattığım halde hatasız yazdı.

• Babamda z5 premium dual modeli var bu telefonlarda samsunglarda olan *#0011# menüsü gibi bir menü varmı root atmadan bağlı olduğumuz 4g frekansı görebilirmiyiz?

• arkadaşlar telefon şarjda iken birdaha acılmadı servise gönderdim anakartta problem varmış yeni anakart geldi sanırım yine yapamadılar 20 iş günü bitmek üzereyken 2 gün kala yeni telefon gönderdiler ama sürüm olarak yine 7 vardı şarjı sömürüyor adete ve yine aynı sd karta fotoyu kaydetmiyordu az önce eski sürüme döndüm artık
  • A/Z/R/A/İ/L kullanıcısına yanıt
    Yeni telefonlar da şarj 1 ay içinde kapasitesini dolduruyor

• CorelDraw04 kullanıcısına yanıt
    anlamadım
  • Heyt be, makro çekmek için mi yaratıldın

Oynama yok. Bizim cihaz XZden iyi çekiyor gibi en son sürümlerde bizimki daha az gran yapıyor.

• merhaba,

öncelikle belirteyim yaklaşık 30 sayfa taradım ve çok zamanım olmadığı için sormak zorunda kaldım.

sd810'un ısınmadan sabıkalı olduğunu biliyoruz. bu cihazın ısındığı da gerçek ama ısınmadan dolayı, otomatik ekran parlaklığı kapalı da olsa, ekran ışığını kısıyor mu?

4k ekranda, özellikle beyaz renk baskınken, bulutlanma veya ışık sızması fark eden oldu mu?

TV'ye ekran yansıtma sırasında donma, takılma yaşayan var mı?

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. bunlardan başka rastladığınız problem varsa onu da belirtebilirsiniz.
  • trexin T kullanıcısına yanıt
    Sıcaklık nedeniyle ekran parlaklığını kıstığını hiç görmedim. (önceki cihazım g2 idi ve kısıyordu) Isınıyor, bazen tedirgin edecek kadar ısınıyor (çok zorlanırsa, şarjdayken aktif kullanılırsa) ama bu ısınma herhangi bir kayba sebep olmuyor.

Benim telefonumun panelinden kaynaklı bir bulutlanma görüyorum fakat ışık sızması problemi yok. Şimdilik her şeyinden memnun olduğum için garanti süreci olacaksa bile sonraya saklıyorum. Bu arada z5 ekranı fhd, z5 prem. 4K.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EKE58 kullanıcısına yanıt
    Cevap icin tesekkurler. Asil z5 premium'u kastederek sormustum. Ben ayri bir konusu oldugunu yeni fark ettim. Kusura bakmayin mesajimi oraya kopyaliycam simdi.

• asylmn A kullanıcısına yanıt
    Ben onarma felan yaptim ekran korumasınıda çıkarttım düzelmedi..

Yakınlık sensorunun cozumu için garantiye gonderdinizmi ?
  • Robbie kullanıcısına yanıt
    henüz gönderemedim nisan ayı içerisinde vereceğim teleservise başka çare yok
  • 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.