Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aknbedr

Sony burda ne demek istemiş tam olarak anlamadım?

"The speaker calibration starts the first time you are using the speaker, and later requires that the loud speaker is idle for 30 minutes. The calibration is completed after up to ten hours," the company said in the statement.

Hoparlor kalibrasyonu hoparloru ilk defa kullandığınızda başlar ve sonradan da 30 dakika boşta beklemesi gerekir. Kalibrasyon sonraki 10 saate kadar tamamlanır. diyor ancak ne demek istiyor ben de anlamadım açıkçası hoparlor kalibrasyonu nedir onu da ilk defa duyuyorum bizimle de kaynağı paylaşırsanız belki daha iyi anlarız
  • Bir de işin ilginci bu hoparlor bildiğiniz güçlü ya hani dandik falan değil neden sesi bu kadar kısık yine de anlamıyorum. Hani sadece 7'ye geçince kısılmasından değil 6'da da azdı bence. Mesela 7'de olan arkadaşlar arama yapma ekranında sayılara basınca ne kadar güçlü bir tuş sesi çıktığını görebilirler.
  • GranTurismo kullanıcısına yanıt
    Hocam kaynağı daha önce @ThE LoSt paylaşmıştı bende size aktarayım;http://www.gsmarena.com/update_fixing_xperia_z5_low_volume_during_call_issue_coming_next_month_sony_confirms-news-23903.php Sony bir çok sorunu çözeceğini söylemiş diyordu. @ThE LoSt , çeviri için teşekkür ederim.
  • BordooMaavi kullanıcısına yanıt
    Ben olsam 7 yüklemezdim. Daha kullanışsız oldu benim için. Pil süresi de ciddi kötüleşti. Bilseydim 6 da kalırdım. Hatta rootsuz vs kolayca yüklenebiliyor olsa 5 yüklemeyi düşünürdüm. Doze olmadan eski stamina ile 7ye göre ekran süresi birkaç saat artardı.

Sony telefonumuz var gün içi şarj ediyoruz ne anladık :) hey gidi z2 :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xeon82

Ben olsam 7 yüklemezdim. Daha kullanışsız oldu benim için. Pil süresi de ciddi kötüleşti. Bilseydim 6 da kalırdım. Hatta rootsuz vs kolayca yüklenebiliyor olsa 5 yüklemeyi düşünürdüm. Doze olmadan eski stamina ile 7ye göre ekran süresi birkaç saat artardı.

Sony telefonumuz var gün içi şarj ediyoruz ne anladık :) hey gidi z2 :)

Z2 kullan kullan bitmezdi. Z2den büyük bataryalı telefon zaten daha az guc harcıyor. Z5 neden boyle

• xeon82 kullanıcısına yanıt
    Valla z1 vardı bende 2 senedir kullanıyordum 4 5 saat ekran süresi verirdi. Şimdi ilk kullanımlardan ötürü mü bilmiyorum ama 3.30 saat falan ekran süresi verdi telefon. 3G açık tabi gün boyu. Az geldi bana ama bilmiyorum düzelir umarım. 7de daha da azalıyorsa hiç güncellemeyeyim ben

• CorelDraw04 kullanıcısına yanıt
    Hocam Z5 Dual`ınız hayırlı olsun,güle güle kullanın.Normal Z5 ile çok fark varmı? Banada Z5 Dual gönderdiler merak ettim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: BordooMaavi

Valla z1 vardı bende 2 senedir kullanıyordum 4 5 saat ekran süresi verirdi. Şimdi ilk kullanımlardan ötürü mü bilmiyorum ama 3.30 saat falan ekran süresi verdi telefon. 3G açık tabi gün boyu. Az geldi bana ama bilmiyorum düzelir umarım. 7de daha da azalıyorsa hiç güncellemeyeyim ben

bataryası olan her cihazda olduğu gibi bataryanın kapasitesi her geçen gün azalır
  • İyi günler herkese bende 2 aydır Z5 dual beyaz renk sahibiyim ,aklıma bayağıdır takılan bir soru var mağazalarda da gittim diğer z5 lere bakmak için fakat yerini artık x ve xz modelleri aldığından bakamadım ,malesef sıkıntım şu ekranın en üst kısmında ekranın başladığı çerçevede ciddi derecede ışık sızması gözüme çarpıyor özellikle android bildirimlerine bakmak için çektiğimiz sürgüyü aşşağı indirdiğimde ve ya mavi bir zemin varken arka planda yukardaki o ton farkı ciddi anlamda gözüme batıyor, öncesinde varmıydı çok dikkat etmemiştim fakat şimdi telefondamı bir sorun var diye düşünmeye başladım, telefonun kolay ısınmasından dolayı işlemcininde tam o kısmın arkasında olduğunu bildiğimden iyicene kıllandım aynı sorun sizdede varmı ,ona göre garantiye yollamayı düşünüyorum fakat telefonu içini açıp mafedip gönderirler diyede korkmuyo değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DangerousRabbit

Hocam Z5 Dual`ınız hayırlı olsun,güle güle kullanın.Normal Z5 ile çok fark varmı? Banada Z5 Dual gönderdiler merak ettim de

Eyvallah Allah razı olsun cihazım dual olarak geldi. Renk yeşil dendi ama siyah gönderdiler. Fark şu bana 7.0 yüklü geldi. Normal Z5 ten stabil, gerçekten donanım aynı olsada sanki sony bu model arasında farklılık var ama hani Avrupa ayrı Asya ayrı muhabbeti sezdim yani dual modeli Avrupa için üretilmiş iken sony nedense tr elindeki stokları eritme babında gönderdi.z5 6603 yapamadığı ne var ;Wifi çekimi daha iyi hatta çok çok iyi ayrıca Z5 dual paneli daha kaliteli yada değişik beyaz tam beyaz renkler dolgun muhtemelen sharp panel değil. Ayrıca sar oranı da düşükmüş normal Z5 e göre hem adamlar sıfır göndermiş gayet memnunum

Sony teleservis ankara ya Teşekkürler

Sizin cihaz geldimi?

Geldi ise şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Kırılmaz cam ve kılıf şart nede olsa sıfır

Kalın sağlıcakla

• uummuuttss kullanıcısına yanıt
    Acele etme şimdilik kullanın garantisi var ise sıkıntı olmaz

• quote:

Bugün siparişim geldi dual modelini aldım. Android 6.0.1 yüklü üzerinde. Güncelleme uyarısı var telefonda. Sizce güncellemeli miyim yoksa kararlı sürümleri mi beklemeliyim?

Ayrıca telefona koruyuculuğu yüksek kılıf ve kırılmaz cam almak istiyorum hangisini almalıyım?

2 sorum daha var 1.si güncelleme bildirimini kaldırma şansım var mı? 2.si telefon çift hatlı olduğu için üstte şarjı yanında 1.sim anlamında 1 yazan bir işaret var. Onu kaldırmanın bir yolu var mı?

Teşekkür ederim şimdiden.

Sim 1 sim 2 yazısı ben güncelleme yapınca kayboldu, şarjım ortalama 6 saat ekran süresi veriyordu Android 6 da , güncellemeden sonra ne yaptıysamda 5 saati zor buluyor.

• mx_61 M kullanıcısına yanıt
    Hocam Nougat ile Sony nin her telefonunda maalesef şarj süreleri azaldı. Maalesef bu konuda yapacak birşeyimiz yok. Belki önümüzdeki ay gelecek güncelleme ile düzelebilir.
  • mx_61 M kullanıcısına yanıt
    3G ile mi veriyordu bu değeri? Birde stamina modu uygulama dondurma falan gibi şeyler yapıyor muydunuz?

• arkadaşlar merhaba. nougat güncellemesinden sonra telefonu bilgisayara bağladığımda bağlantı sesi geliyor ama bir türlü telefonu görmüyor. usb seçeneklerini aktif deaktif ettim. usb hata ayıklamayı aktif deaktif ettim. pc üzerinden farklı usb den denedim. xperia companion kurdum. telefonu ve pc yi yeniden başlatıp denedim yine de bağlantı sesi geliyor fakat görmüyordu. bende az önce fabrika verilerine sıfırladım olacağına nerdeyse emindim fakat yine olmadı :)

konu ile alakalı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • quote:

3G ile mi veriyordu bu değeri? Birde stamina modu uygulama dondurma falan gibi şeyler yapıyor muydunuz?

Stamina modu açık oluyordu ,4.5 g de kullanıyordum, ekran ışığı yarım seviyede bazen Android 6 da 7 saat ekran süresi alıyordum. Video pek izlemiyordum. Şimdi Android 7 de ekran sürem 5.5 saat civarı maksimum, bir de greenify kullanmama rağmen.

• 1150 tl ye 15 ay garantili beyaz ufak bi eziği var kasada alınır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakenkeizer -- 17 Mart 2017; 18:3:16 >
  • 1350 ver sıfırını vereyim

• CorelDraw04 kullanıcısına yanıt
    olur valla siyah varsa daha iyi olur
  • Evet siyah

• 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.